Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

Tere keegi aitaks pordid avada? cisco ruuter,ise ei leia kohta kus avada või siis ma avan valesti,igastahes canyouseeme.org ei näita,et pordid avatud oleks -.- maksan 5 euri sellele kes aitab mul pordid avada..

 

Skype Hamm3r või saatke PM

Muudetud liikme Hamster'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Milline teenusepakkuja sul on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Tere keegi aitaks pordid avada? cisco ruuter,ise ei leia kohta kus avada või siis ma avan valesti,igastahes canyouseeme.org ei näita,et pordid avatud oleks -.- maksan 5 euri sellele kes aitab mul pordid avada..

 

Skype kukli1337 või saatke PM

 

Alustame sellest kes su teenusepakkuja on ?

Kui sa Elionis oled, siis sa ise porte avada ei saagi. (tehniline tugi)

Aga kuna sa juba ütled et cisco ruuter, siis prob Starman.

(Elionil Thomsonid ja inteno, või kui sa juhuslikult suure ettevõtte netti ei varasta, siis neil juniperid ja ciscod jah)

 

Pöördu Starmani tehnilisse tukke. Kui Elionis oled, siis PM, saan aidata.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Tegin väikese ülevaate, kuidas Starmani süsteemiga porti edastada, läbi Cisco EPC3925 ruutri.

 

1. Brauser lahti, valid aadressiribale ruutri IP-aadressi (192.168.0.1)

port1.PNG

 

2. Toksid sisse sisenemiseks kasutajanime ja parooli.

port2.PNG

 

3. Valid ülevalt realt Applications & Gaming.

port3.PNG

 

4. Edasi valid Port Range Forwarding.

port4.PNG

 

5. Nüüd edastad oma soovitud pordi. Minul on hetkel näide Minecrafti pordist. IP-aadress sisesta 192.168.0.x tähistusega, kus x asemel on mingi number 1-999 (osad IP'd on vabad, osad mitte). Kindlasti vajutada Enable peale linnukese, muidu pordiedastus ei toimi!

port5.PNG

 

6. Alt Save Settings ja ongi port edastatud!

port6.PNG

 

Lihtne!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Alustame sellest kes su teenusepakkuja on ?

Kui sa Elionis oled, siis sa ise porte avada ei saagi. (tehniline tugi)

Aga kuna sa juba ütled et cisco ruuter, siis prob Starman.

(Elionil Thomsonid ja inteno, või kui sa juhuslikult suure ettevõtte netti ei varasta, siis neil juniperid ja ciscod jah)

 

Pöördu Starmani tehnilisse tukke. Kui Elionis oled, siis PM, saan aidata.

 

Lihtsalt mainin, et Elionis on ka võimalik ise porte avada (olen seda ka teinud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ja seda ta ka lõppu kirjutas, ei ole mõtet lahmida niisama;)

"Kui Elionis oled, siis PM, saan aidata."

 

 

Kui nagu tähele ei pannud, siis see teksti lõik tähendab seda, et ta saab aidata sind näiteks sellega, kuidas Elioni klienditeeninduse poole pöörduda või mida seal öelda või mida edasi teha peale seda. See lause pole ligilähedalegi sellele, mida ma ütlesin.

 

Kui ta oleks tahtnud öelda seda, mida ma ütlesin, siis oleks jätnud selle lause enda tekstist välja: "Kui sa Elionis oled, siis sa ise porte avada ei saagi. (tehniline tugi)".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kui nagu tähele ei pannud, siis see teksti lõik tähendab seda, et ta saab aidata sind näiteks sellega, kuidas Elioni klienditeeninduse poole pöörduda või mida seal öelda või mida edasi teha peale seda. See lause pole ligilähedalegi sellele, mida ma ütlesin.

 

Kui ta oleks tahtnud öelda seda, mida ma ütlesin, siis oleks jätnud selle lause enda tekstist välja: "Kui sa Elionis oled, siis sa ise porte avada ei saagi. (tehniline tugi)".

 

Kõik õige ju, Elion ei luba sul omavoliliselt porte avada. Kui tahad porti avada, pead teh. toega ühendust võtma.

Ma ei tea, kas see praegu ka veel kehtib, aga Elion minuteada lubas läbi digiboksi ka porte avada. Pead ei anna, aga mingi selline jura neil oli. Olen ise Starmani klient pikemat aega, seega Elioni näol väga aidata ei oska.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
Kõik õige ju, Elion ei luba sul omavoliliselt porte avada. Kui tahad porti avada, pead teh. toega ühendust võtma.

Ma ei tea, kas see praegu ka veel kehtib, aga Elion minuteada lubas läbi digiboksi ka porte avada. Pead ei anna, aga mingi selline jura neil oli. Olen ise Starmani klient pikemat aega, seega Elioni näol väga aidata ei oska.

 

Lihtsalt ütlen, et läbi eKodu sain mina ise avatud, kontakteeruma tehnilise toega küll ei pidanud.

Algul arvasin ka, et ainult läbi tehnilise toe, aga pärast selle video vaatamist sain teada, et saab ka ise avada:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.