Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palun abi uurimistöö küsitlusega

Soovitatud postitused

Tere!

 

Olen 11. klassi õpilane, kes tegeleb uurimistööga teemal "Keemilised vahendid kodudes ning ohutuse järgimine nende kasutamisel". Töö tegemiseks koostasin küsitluse, et andmeid koguda ja selleks ma palun teie abi. Küsitlus keskendub kodus kasutavatele puhastusvahenditele. Küsitlust on lihtne täita ja võtab aega umbes 10 minutit(kiirematel vastajatel vähem)

Sihtgrupp keda ootan vastama, on vanemad kui 16 aastat. Kuna nooremad üldjuhul ise ei puutu kokku kõikide puhastusvahenditega, siis soovitan seda küsitlust täita koos vanema abiga, kes puutub nendega kokku. Kes käivad koolis, peavad lisama ka oma klassi numbri. Kui koolis ei käi, siis jätta vastuselahter tühjaks.

Küsitlus on anonüümne.

 

Link küsitluse juurde: https://docs.google.com/forms/d/1YcOFE4QfXKZ6DGe8jm_FwCMFPcnTHYq9svLGRrPE_94/viewform

 

Olen väga tänulik kõikidele vastajatele!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.