Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tavaline Roleplay - Tagasitulek

Soovitatud postitused

Tervist lugupeetud rollimängurid!

 

Otsustasime tagasi tuua vana hea rollimängu serveri, mis sai esimest korda algust aastal 2012. Kuid seekord oleme kindla meeskonnaga, oma tehtud 0-st GM-ga ja pika tulevikuga. Oma plaanidega alustasime juba 26-ndal ja seadsime üles ka foorumi ja kodulehe.

 

Tegevus hakkab toimuma Red Countys, täpsemalt Blueberrys, Dillimores, Montegomerys ja Palamino Creek-s.

 

Üritame pakkuda mängijaskonnale võimalikult mõnusat mängumoodi ja seltskonda.

 

Hetkel oleme arenduses.

 

SAMP:

46.105.120.19:5585

 

Teamspeak:

94.23.29.129:9800

 

Koduleht:

tavaline.eu

 

Täpsemat infot leiab meie foorumist ja kodulehelt.

Muudetud liikme Cppu123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht tõenäoline, et asjast ei tule midagi välja. Ehk jagad foorumit?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu123, miks sa annad lubadusi, mida sa pole võimeline täitma?

Kui sa pole varasemate serveritega toime tulnud, siis ega see server kauem kesta.

Ja mida sa mõtled, et see server jäädavalt üles jääb?

Kõigepealt tuleks gamemode valmis teha, mitte kohe tormata vahvel foorumisse teemat tegema, et "peagi on see server avanemas".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suvaline1 tuli jälle siia tarka panema. :( Pealegi Cppu ei arenda serverit, vaid Debug arendab.

Sellised ütelused nagu "miks sa annad lubadusi" jne võiks jätta oma teada või saada pm cppule ja lahendate seal oma vestluse, aga pls ära reosta seda teemat. Kole on vaadata muidu.

 

Cppu arendab nii nagu oskab ja annab endast parima!! Siit tuleb hea server!!

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
drkmgc, kas ma rääkisin sellest, et kes arendab seda serverit?

Ja su jutus on väikesed loogika vead, alguses sa ütled, et Cppu ei arenda ja pärast ütled, et arendab.

 

Vahet kurat ei ole, millest mina või sina räägid, aga lõpeta juba oma lollakate küsimuste küsimine igas SAMP serveri teemas siin vahvlis, sul paha juba ei hakka w? Vahet pole, kui hetkel hoiatada saan..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina sind ei tunne. Oma eelarvamuse olen loonud puhtalt sinu postituste põhjal. Enamiku teiste kallal ma ju norinud pole, et ehk on asi pigem sinus? Palun moderaatorid kustutage need postitused :)

 

E: Mis hinnangut? Igas teemas hakkad alati mõtetult vaidlema ja püüad teisi servereid maha teha. On sul oma servereid olnud kunagi, et oskad nii hästi sõna võtta?

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kao nahhui siit Suvaline1, sa reostad igat samp serveri teemat juba. Lihstalt hoia see puhas siin.

 

Olen varem serveritega toime tulnud ilusti ja mängijaskonda on olnud mõnusalt, lihtsalt läinud asi kinni enamjaolt jäänud asi raha taha, aga enam pole mingit probleemi rahas.

Meil ongi gamemode valmis põhiliselt, vaja teha töökohad veel ja kolm grupeeringut. Sellega ei lähe kaua. Kui sul pole endal ühtegi tulemust näidata siis kedagi ei huvita sinu suvaline hinnang kui sa isegi ei tunne inimesi. Mine kõigepealt kooli ja õpi õigekiri ära.

 

drkmgc tänan positiivse tagasiside eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule laimaja, parem tõmba leelet siin, mu sõnavara on vägagi kohane vastavalt olukorrale. Kao minema oma keldriserveriga, meie foorum on tehtud muidu enne teid üles, teie olemasolust me ei teadnud ka midagi, kui alles paar päeva tagasi vaatasin siia vahvlisse.

MyBB 1.8-le pole veel koige paremaid teemasi seega stfu algaja.

Cortez sulle paar sõna, ma lihtsalt pakkusin koostööd mitte ei öelnud et pane kinni, see oli vaid pakkumine ;) Aga üldse oli loll idee teha sellisele inimesele pakkumist.

 

Aga aitab nüüd teema reostamisest konkurendid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti tõsijuttu ajab Cppu123. Tõsiselt, iga teema all see tegelane üritab tarka panna,aga kahjuks või õnneks tal enamus aega lihtsalt see ei tule välja, kuigi ta nii tahaks seda. Üks kirjaviga, mis paranda ära on see,et ära kunagi kirjuta ühegile arendajale,et ta on "parim", sest ma olen enam kui kindel,et seda ta pole. See "parim" arendusoskus ja arendaja võib ta olla ainult sinu arvates, aga teiste arvates seda kindlasti mitte. Oota Cppu, tavaline.eu lehel on sul serveri

sulgemise põhjuseks kirjutatud: "Puudus oma mängumood ja administratiivtiimi motivatsioonipuudus"Kumb nüüd õige väide on, kas "Puudus raha,et serverit üleval edasi pidada, või puudus oma mängumood ja administratiivtiimi motivatsioonipuudus?" Nii on raske millegist aru saada, kui ühel lehel on üks jutt ja teisel lehel teine jutt,

kuid edu serveriga!

 

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.