Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

O:Skinne 15% marketi hinnast soodsamalt

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nägi mu inventoris nuga ja tulid kuldsed sõnad: "Kui oleksid välismaalane, siis laseksin su üle."

 

Steam location: Antsla, Vorumaa, Estonia

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ee mina pole kedagi üle lasknud.See võis olla üks kutt kes lisas mind steamis,ostis kasutaja ära ja ei lasknud üle.Ütles veel et viitsid panna sinna vahvlisse kuulutuse ,et tal endal pole kasutajat.Ütles ''Ou kuule,saaksid panna vahvlisse,et ma ostaks paar skinni,ja steami level peab olema suurem kui lvl6''Ostis päris normaalse hinnaga ning mõtlesin kuna see pole seotud vahvli repidega siis pole hullu.Mina pühiks hea meelega käed puhtaks sellest.


ECC4C1B24104E0A48B53C3419D572AC868D25299

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda location ei anna midagi kahjuks :(

Pmst mina tahan oma skinne tagasi, olen üpris kindel, et teie olete ikkagi see ülelaskja. Mina seda asja nii ei jäta, kas maksate ära, või pöördun steam supporti poole, ning lasen skinnid tagasi võtta... + kaasneb sellega eluaegne/aastate pikkune trade ban...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No pläet mees.Ära proovigi minu kaela midagi ajada.. lahenda see probleem temaga steamis mitte minuga..

 

Inimene ostis minult steami,kuna ta usaldas mind siis ta käis ette.sain oma 15€ ja hakkas ajama ,et tal pole vahvli kontot ja ei viitsi teha.Mul on postitus ka siin kus ma müüsin seda,kui ei usu mine vaata.


ECC4C1B24104E0A48B53C3419D572AC868D25299

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.