Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Riigikogu valimised 2015

Kelle poolt hääletad Riigikogu valimistel?  

57 liiget on hääletanud

  1. 1. Kelle poolt hääletad Riigikogu valimistel?

    • Konservatiivne Rahvaerakond
    • Reformierakond
    • Keskerakond
    • Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    • Isamaa ja Res Publica Liit
    • Vabaerakond
    • Rahva Ühtsuse Erakond
    • Eestimaa Rohelised
    • Muu erakond
    • Üksikkandidaat


Soovitatud postitused

Admin

Riigikogu valimiste info avaldatakse 1. märts 2015.

 

E-hääletamine on käimas! Hääletamine algas 19. veebruaril kell 9.00 ja lõpeb 25. veebruaril kell 18.00.

 

Hääletada saab siin - https://www.valimised.ee/win

 

​Kandidaatide nimekiri - http://info.rk2015.vvk.ee/kandidaadid

 

Valimisjaoskondade nimekiri - http://info.rk2015.vvk.ee/valimisjaoskonnad

 

Tulemused:

 

be0f23731f.png

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keskerkond 4life!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)
Keskerkond 4life!

 

For real? :D

you, sir, are dead to me then.

 

Vali ükskõik keda peale Keskerakonna.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sotsidele hääl


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Valisin ära juba. :D

 

Ps. eeskujuliku embleemiga on keskerakonna poolt ja annetajad reformi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dydl, lel :D Aga kelle valisite/valite?

Mulle meeldis üks reklaam (ei mäleta kelle oma), mingi vend küsis, kas valid erakonna, kellel on leping ma ei mäleta millega või valid keskerakonna, kellel on leping Putiniga. On selline reklaam üldse lubatud? :D


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Dydl, lel :D Aga kelle valisite/valite?

Mulle meeldis üks reklaam (ei mäleta kelle oma), mingi vend küsis, kas valid erakonna, kellel on leping ma ei mäleta millega või valid keskerakonna, kellel on leping Putiniga. On selline reklaam üldse lubatud? :D

 

See Reformierakonna reklaam.

Mida rohkem nad üksteist maha teevad, seda põnevam on jälgida. :D

Aga Reform paneb praegu päris jõhkralt, mõtlen ka just seda samat reklaami.

 

Mina valisin Reformierakonna.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui oleks vanust piisavalt siis kindlasti ei valiks keskerakonda ega reformi. Need reklaamid mis iga sekundi tagant käivad ajavad ka juba elu närvi. (mõtlen kõiki erakondi)

Muudetud liikme xSensez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu hääle saab Vabaerakond. Miks? - tüdinud vanadest, pole nad otseselt keegi midagi ära teinud ja suuri ootusi pole ka järgmisteks aastateks.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Kõik, kes valida saavad, tehke seda!

Ja palun ärge hääletage selle kuradima Keskerakonna poolt!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärge valige jh IRL poolt ka. Ringvaates see selgeltnägija, kes venemaa omas oli, ütles, et nad ei aja õiget asja. :D (Jarmo puhas IRL oma embleemiga :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valige parem mõni üksikkandidaat, erakonnad ei kõlba kuhugile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem valiks keski enne kui reformi, aga eks nad ole ühed pasad mõlemad. 190fb1bb71.jpg

 

 

Aga tundub, et minu hääle saab vabaerakond.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Valige ükskõik keda, aga mitte keskerakonda, palun.

Enam lollimat valikut teha ei saa.

 

Ma ei kujuta ette ka kui mitu korda parem seis Tallinnal ja Eestil üldiselt oleks, kui seda venda viimased aastad pukis ei oleks.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Valige ükskõik keda, aga mitte keskerakonda, palun.

Enam lollimat valikut teha ei saa.

 

Ma ei kujuta ette ka kui mitu korda parem seis Tallinnal ja Eestil üldiselt oleks, kui seda venda viimased aastad pukis ei oleks.

 

Sa dramatiseerid ikka korralikult üle. Arvad tõesti, et mõni teine erakond (reform) oleks Tallinnas nii palju paremat tööd teinud? Ja selle asemel et hate speechi ajada võiks mainida, mida jubedat kesk teinud on? Millal nad viimati üldse võimul olid, kui küsida tohib? Riiki on siiski juhtinud teine kaader ja tänase pasa sees oleme me ikka tänu neile. Tallinn on veel viimane koht, kus seis on enam-vähem hästi.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Sa dramatiseerid ikka korralikult üle. Arvad tõesti, et mõni teine erakond (reform) oleks Tallinnas nii palju paremat tööd teinud? Ja selle asemel et hate speechi ajada võiks mainida, mida jubedat kesk teinud on? Millal nad viimati üldse võimul olid, kui küsida tohib? Riiki on siiski juhtinud teine kaader ja tänases pasa sees oleme me ikka tänu neile. Tallinn on veel viimane koht, kus seis on enam-vähem hästi.

 

Thank god, et Keskerakond riiki ei juhi :D

 

Võib olla dramatiseerin üle, võib olla mitte.

Ma ei kirjuta hate speechi, vaid ma olen lihtsalt pettunud, et inimesed ikka veel valivad selliseid poliitikuid.

 

Riigi seis on täiesti normaalne, võib öelda isegi et hea, sest majandus kasvab ja areneb.

 

Tallinnat ehk riigi pealinna juhib siiski vankumatult keskerakond ainuvõimuga.

See lihtsalt ei ole aksepteeritav, et Tallinnat juhivad poliitikud, kelle poolt hääletanud inimesed on vene meelsed ja keskmine vanus 60+.

Poliitikud on ju need, kes esindavad inimesi ja nende mõtteid/ideid.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keskerakond = Reformierakond. ENSV ajal olid nad EKP kaks vastasleeri. Ansip oli Savisaare vastane juba siis. Aga mõlemad olid paadunud kommarid.

 

Usk, et Reform on parem kui Kesk, või vastupidi, põhjusel A, B või C on sinisilmne. Nende kõikide valimiskampaaniad on üles ehitatud ümberjagamisele.. a la "Teie saate 500 EUR rohkem", jättes mainimata,et see raha tuleb kellegi teise arvelt. See on korruptsiooni erivorm ja peaks olema ebaseaduslik. Või teine debiilsus on Venemaaga hirmutamine, mis on Reformierakonna lemmiktööriist. "Vali Keskerakond ja Putin toob väed sisse."

 

Tänapäeval võiks hääletada mitte erakondade poolt, vaid ideede poolt. Üks päris hea idee on näiteks riigireform, mis peaks muutma riigiaparaati efektiivsemaks ja väiksemaks. Ametnikke ja muid muidusööjaid on päris palju vaja lahti lasta.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Thank god, et Keskerakond riiki ei juhi :D

 

Võib olla dramatiseerin üle, võib olla mitte.

Ma ei kirjuta hate speechi, vaid ma olen lihtsalt pettunud, et inimesed ikka veel valivad selliseid poliitikuid.

 

Riigi seis on täiesti normaalne, võib öelda isegi et hea, sest majandus kasvab ja areneb.

 

Tallinnat ehk riigi pealinna juhib siiski vankumatult keskerakond ainuvõimuga.

See lihtsalt ei ole aksepteeritav, et Tallinnat juhivad poliitikud, kelle poolt hääletanud inimesed on vene meelsed ja keskmine vanus 60+.

Poliitikud on ju need, kes esindavad inimesi ja nende mõtteid/ideid.

 

Kui me vaatame rahvust, siis sai Kesk nii eestlastelt kui venelastelt kõige suurema %. Ei olnud ikka päris nii, et kesk sai 90% venelaste hääli ja 5% eestlaste hääli. Võitsid nad siiski ausalt ja seda nii eestlaste kui ka venelaste seas.

 

Ma olen ka pettunud, et inimesed käivad ikka valimas ja ootavad muutust, mida kunagi ei tule (sellest sitast me end välja ei hääleta), aga väita nagu Kesk oleks kõiges süüdi ilma, et nad reaalselt võimul oleks olnud on lihtsalt vale.

 

Kust otsast riigi seis normaalne on? Kui Euro teotused praegu ära kaoks oleks me puhta perses. Aga jah mõttetu vaielda sellel teemal. Oleks meil kõik tõesti nii hästi nagu sa väidad, siis oleks meil sisseränne suurem kui väljaränne, aga reaalsus on kahjuks vastupidi.

 

Tahad teada, miks Soomel läheb nii hästi? Vb sellepärast, et nad ei otsi oma naabritega (Venemaa) igal võimalusel tüli? Viimane aeg oleks, et riigi juhiks kaader, kes saab aru, et naabritega peab läbi saama. Sa vb usud, et Eesti jõuab Euroopa 5 rikkama riigi hulka võluvitsa ja eurotoetuste abil, aga mina pakuks, et kaubandussuhted Venemaaga, kus on reaalselt lõputu turg, oleks reaalne võimalus, mis meile need rikkused tooks.

 

Ma saan aru, et sulle ei meeldi savikas, aga see ju ei tähenda, et terve Kesk on täis vene spioone. Seal on siiski palju asjalikke inimesi ka, kes on palju elulähedasemad kui enamus reformi tegelasi, kellel on ausalt öeldes jummala pohhui, mida tavaline inimene teeb ja tahab (v.a enne valimisi).


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Mul ei ole midagi selle vastu, et eesti oma naabriga läbi saaks ning sinna turule enda eksportidega veelgi laieneks.

Aga eesti on eesti ning siin võiks olla võimul eestlased ja eesti meelsed inimesed.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul ei ole midagi selle vastu, et eesti oma naabriga läbi saaks ning sinna turule enda eksportidega veelgi laieneks.

Aga eesti on eesti ning siin võiks olla võimul eestlased ja eesti meelsed inimesed.

 

Ma arvan, et kellelgi ei ole selle vastu midagi, kui saaksime eesti keeles Narvas poest leiba osta, aga ma lihtsalt ütlen, et meie praegune valitsus ei ole sellega kuskilt otsast hakkama saanud.

 

Rahvuse kohapealt ütleks nii palju, et kui enne oli "meie usk on parem kui teie oma ja sellepärast peate te surema", siis nüüd on "meie rahvus on parem kui teie oma ja sellepärast peate te surema", vb oleks aeg aru saada, et see national pride on sama pask kui islami ekstremistid jms. Tõenäosus, et praegune valitsus suudab meie venekeelset elanikkonda Eesti ühiskonda integreerida on nulli lähedane, pigem saavad nad vastupidise tulemusega hakkama.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.