Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Csgobetting - lolturniirid ennustused

Soovitatud postitused

Kuna mulle omale meeldib bettida ja hetkel ütleksin, et olen kasumis üle 300€, siis jagaksin oma nn "tarkust" ka teistega.

NB! Ma ei garanteeri, et see kasum jätkub ka edaspidi. :)

 

 

PANEN UUED MÄNGUD POSTITUSTENA

 

 

CLG vs Liquid

 

Toimumisaeg: 9. veebruar kell 3:30 meie aja järgi.

Turniir: ESEA Invite Season 18 NA Map: BO1 Overpass

 

 

CLG lineup: hazed, ptr, FNS, tarik, reltuC

 

Liquid lineup: nitr0, adreN, FugLy, NAF-FLY, daps

 

 

Ütleme nii, et kui tarik on hoos, siis pole Liquidil väga lootust, viimased mängud on tarik näitanud tõelist carry nagu ta olema peakski.

CLG on võitnud oma viimasest 5 mängust 4, Liquid samas 3.

Samas on Overpass selline map, mida väga ei mängita, sama lugu on ka nende tiimidega. Lisaks sellele on see BO1, ehk juhtuda võib kõike.

 

Ilmselt tuleb sellest tasavägine mäng.

 

 

Lõppennustus: 16 14 Liquid'i kasuks.

RISK: SUUR

Panus: Minu soovitus oleks väike panus Liquid'i peale, ainult sellepärast, et hetkel on oddsid CLG kasuks.

 

Minu bet:

 

bet1.PNG7

 

 

Võitja: CLG 16 14, lõpus läks asi käest ära. Liquid pidi kahjuks mängima lõpus suht 4v5 ning CLG võttis järgi, seega üks võit juurde ddosile.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kahjuks on online turniiridel ddos üpris big deal ning rikub mänge ära. :)

Muidu ilmselt oleks Liquid ära võitnud, kuna edu oli sees.

 

Quote redditist: (päris nukker ikkagi nii ddosi poolt kui ka adminitelt)

 

 

"People shouldn't be mad at CLG. People should be mad at ESEA admins for 1) not restarting the 23rd round, and 2) for not making sure the money was in order when the game resumed. Also adren lost his awp because the fucking guns switched sides when the game resumed. CLG got a free awp and nothing was done about it.

 

CLG gets a free round to make it 12-11 when it was 4v5 and 2 of the TL players didnt even buy for that round because they assumed it was going to be voided. Warden dropped at the start of the round, so there's no way it should have been forced to be played. ESEA admins are a joke, but we already know that.

Then when the match restarts CLG actually got TLs guns when they were supposed to be on an eco.....Adrens AWP went to CLG and Tarik, on his stream, was saying how ridiculous it was that they were spawning with TLs nades/rifles.

Then when miKnutty joins, after Warden was DDOSed, he had to start with $800 instead of Warden's bank.

More frustrating to me than losing the $240 I bet on TL is that some neckbeard DDOSer gets to win his CLG bet because he cheated. This will only REINFORCE the idea of ddosing when the game isnt going your way.

Then CSGOlounge decides to do the fastest draft I've ever seen instead of considering the idea of cancelling the bets. Then I see that a CSGOlounge admin actually bet on CLG....and I was sitting here wondering why the draft was so fast after the game and there wasn't even a discussion about cancelling:

http://gyazo.com/e1b34b8df388d964ba96449546efd81f

What a joke. "

 

 

 

 

 

 

Tänane mäng: Esc vs Property

 

Lineupid:

 

ex-ESC: rallen MINISE mouz innocent SZPERO

 

Property: schneider twist berg zende pauf

 

Map: inferno

 

Inferno on ilmselt ESC kõige nõrgem map, eelmise mängu nad kaotasid 16 0 Navi'le. Kui nad vahepeal just väga harjutanud pole seda, siis ilmselt kaotavad ka selle.

Aga best of 1 - you never know. Property on vahel ka väga ebastabiilne ning kõike võib juhtuda ka täna.

 

Risk: Keskmine

Panus: Keskmine panus Property peale.

 

Ennustus: 16 8 Property kasuks.

 

Minu bet:

 

bet3.PNG


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Advice allin panna kuskile. (kuskil 20 dollarit)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.