Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

rs3'es raha tegemine

Küsimus

keegi soovitaks raha tegemist rs3es ? atm teen froste ja frositd tunduvad aeglased 2m tunnis... mul kõik combat statsid 99 va prayer ja summoming pray 95 ja summ 88 geariks mul aind range armour ja dual crossbowd . keegi soovitaks mingit head meetodit kuskil 5m tunnis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Enne mõtlesin ka, et kust inimesed üldse raha teenima hakkavad ja kuidas saab õigesti investeerida. Olen kindel, et sellele küsimusele pole õiget vastust, kuid just meie leiame individuaalselt endale sobiva sissetuleku. Isiklikult otsustasin investeerida raha väärtpaberitesse ja nüüd uurin aeglaselt krüptovaluutade turgu ja otsin passiivset lisatulu. Võtsin esialgse eelarve jaoks väikese intressiga väikelaenu ja nüüd töötan sellega. Hetkel üritan investeerida millessegi pikemaajalisemasse ja ei mängi börsil, sest soovin rohkem passiivsust teenimisel, kuigi turuga mängides suureneb võimalus veelgi rohkem teenida. Loodan, et minu kommentaar võib kedagi aidata või õiges suunas liikuda.

Muudetud liikme ShannonJ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.