Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Petturite teemade kustutamine

Soovitatud postitused

Pakun välja, et ei oleks enam võimalust petturiteemasi kustutada. Tihtipeale näen, et toimub pettus, tehakse teema, pettur maksab tagasi, teema kustutatakse, muidugi teema tegija tahtel, kuid miks?

 

Näitena varastan kellelgilt fire cape tehes itemeid, toimub kõik nagu ülemises reas ja minul jälle puhas ajalugu, keegi ei tea mis ma kas lähiminevikus või minevikus teinud olen ja usaldavad nagu iga teist usaldusväärset.

 

Või mõistan süsteemi valesti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt petturite teemasid ei kustutata, pigem peaks viimane postitus teemas olema a la "maksis tagasi, võib teema kinni panna" ja teema läheb kinni, aga jääb alles.

 

Erandkorras olen kustutanud mõned teemad vanade kasutajate endi palvel, kelle kohta on mõni üksik teema ja ta tõestab mulle, et on ohvrile tagasi maksnud. Jutt käib tavaliselt 4-5+ aastat vanadest teemadest.

 

Saripetturite teemad (Revo Pehlak) aga jäävad alles.

 

Lühidalt: ilma mõjuva põhjuseta teemad ei kao, kui kaovad - anna teada


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moderaatoritega rääkisime sellest veidi. Enne nende kustutamist need teemad välja sellised:

http://vahvel.net/showthread.php?178632-V%C3%B5ib-%C3%A4ra-kustutada

 

Teema autor on ise kogu informatsiooni juba teemast välja võtnud.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et neid teemasid tohiks muuta ainult moderaatorid kasutaja palvel.

 

Ja siis ka jääks sinna alles selline geneeriline info nagu tegi umbes nii ja niikaua läks tagasi maksmiseks ja kas oligi pahatahtlik või reaalne pahade juhuste kokkulangevus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üldiselt petturite teemasid ei kustutata, pigem peaks viimane postitus teemas olema a la "maksis tagasi, võib teema kinni panna" ja teema läheb kinni, aga jääb alles.

 

Erandkorras olen kustutanud mõned teemad vanade kasutajate endi palvel, kelle kohta on mõni üksik teema ja ta tõestab mulle, et on ohvrile tagasi maksnud. Jutt käib tavaliselt 4-5+ aastat vanadest teemadest.

 

Saripetturite teemad (Revo Pehlak) aga jäävad alles.

 

Lühidalt: ilma mõjuva põhjuseta teemad ei kao, kui kaovad - anna teada

 

Selge, vanasi teemasi mõistan sest inimesed muutuvad, kuid just uued jah võiks alles jääda, kasvõi siis ainult vahvli usernamega mitte nii username kui ka päris nimega

 

Ma arvan, et neid teemasid tohiks muuta ainult moderaatorid kasutaja palvel.

 

Ja siis ka jääks sinna alles selline geneeriline info nagu tegi umbes nii ja niikaua läks tagasi maksmiseks ja kas oligi pahatahtlik või reaalne pahade juhuste kokkulangevus.

 

nõus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pärisnimi jah on kehva kui ilusti tagasi makstud. Samas kui ise ei requesti, et nimi ära muudetaks on suva. Teemas on ka ju kirjas, et asi makstud kui keegi teema leiab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selles mõttes on küll õigus, et inimesed muutuvad jne. Runescapes aeguvad ka rikkumised ja samuti aeguvad ka päris elus (ma nii täpselt nende kohta ei tea). Isiklikult olen palunud kustutada teema, mis on ala "Pettur Princeps ehk Karl plapla" kuna on jõutud järeldusele, et keegi esines minu nime all ja teema on päris niisama lukku pandud. Aeguda ei tohiks teemad, kus isik on siiani võlgu. Moderaatori palvel teemade muutmine oleks tõesti mõistlik. Nii saab moderaator ise otsustada vastavalt asjaoludele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.