Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oled sa GE poolt?  

45 liiget on hääletanud

  1. 1. Oled sa GE poolt?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vote "no" GE pollile, just sellepärast:

 

1. Kulla väärtus ning itemite väärtus kindlasti langeb, kuna nagu "A Friend" oma videos rääkis, et siis ta saaks oma junk itemeid müüma hakata. Rikkamatel inimestel on pank pahna täis ning siis nad saaksid seda müüma hakata. Otseselt öelda nagu "GP ning itemeid tuleks mängu juurde".

 

2. Merchereid ning hinna manipulaatoreid tuleks juurde.

 

3. Mäng oleks vähem väljakutsuvam.

 

4. Mängijatel oleks elu tunduvalt lihtsam, queste ning leveleid saab hulga kiiremini teha. See oleks pettumus nendele mängijatele, kes läbi raske vaeva maxed lasid.

 

5. Bottereid tuleks kindlasti juurde, kuna raha tegemine oleks lihtsam.

 

6. Jagex paneb uutele itemitele oma püsihinna, kuigi varem tegid seda mängijad.

 

 

Ise panin 3 kasutajaga "no" ning teised ka kõik votege "no"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Votesin jah sest ma ei viitsi 3 tundi ringi joosta et osta asju mida mul vaja läheb

 

Selles ringi jooksmises ja vaeva nägemises ongi RS Old Schooli võlu!

 

VOTE NO!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui 07 rs tuli, siis esimese asjana läksin ma nautima vana head vwest banga spammimist. Olen väga pettunud kui see ära peaks kaduma. Votesin ka NO!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2 kasutajaga "jah" pannud - aitab ringi jooksmisest , lõpuks saab ühe koha peal müüa ja osta kõiki asju mida vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
millal eoc vote tuleb? Võib vist varsti quitida jälle.

 

+1

 

Kui ge tuleb, lasen vähemalt 2016 sügiseks quiti kui siis veel eoci pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindel ei.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Väga kahju, nii palju siis j-modide lubadustest.

Alates esimesest Q&A striimist hakati küsima Grand Exchange kohta, aga alati oli vastuseks kindel EI j-modide poolt. Natuke aega möödus ja lubati, et nad on valmis tegema midagi Grand Exchange sarnast, aga Grand Exchange nad ei teeks mitte mingil juhul, sest see oleks ju pmts RS3 jälgedes käimine. J-Mod Ash mõtles välja Trading posti mis on minu arvates parim lahendus hektel Zybezi kõrval. Pigem nad tahavad langetada Zybezi enda Grand Exchangega.

 

Mina isiklikult nende lubadusi enam ei usu, f2p tuleb ka nkn varsti mida nad on ka hetkel veel lubanud, et kindlasti ei tule.

Grand Exchange tuleb, siis mina isiklikult ei naase Old Schooli.

Nelja kontoga panin "No"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma panin "yes". Ma olen vahelduva eduga mänginud alates RS classicust ja ütleks, et G.E oli 1 parimaid update, mis Jagex tegi. Q&A osas ütleks, et ma kuulasin ka mõnda ja ma ei mäleta küll, et jmodid oleks ütlenud, et G.E ei tule 100%. Nad lihtsalt ütlesid, et see tähendaks VÄGA PALJU tööd ning tol hetkel oli paremaid asju mida teha, kui pool aastat G.E kallal nokitseda. Lisaks olen ma kindel, et G.E is tule 1:1 nagu ta on rs3-s. Kindlasti on limiidid karmimad ja muid pisiasju juures.

 

Rs-i rikkus minu jaoks ära spin to win ja EOC. G.E on üli hea update ja enamus võidab sellest. Mängige ironman modega vms kui oldschool liiga lihtne tundub :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jah kuna vaga palju asju muua mille peale l2heks mul vist 1 voibolla isegi kaks p2eva maha muumisega mille v22rtus koik kokku on rohkem kui monel kutil terve pank.. Vwest on nii pointless. Need kes r22givad ''nahui need merchanterid jne..'' siis ega see teie Vwest parem pole. suurem osa inimesi on botid, kes muuvad 100% profitiga. koik nuud teeb l2bi zybes ja see on ikka sitaks ebamugav sitt peaks mainima v2hemalt minu jaoks kull. ma panin kuulutuse ulesse.. tahan maha muua mingi moned itemid..esiteks uritakse osta minimaalse hinnaga ja teiseks nii kui ma taskile l2hen (ootan max 5-10min kuna muidu xp waste) joon potid s2rki v2rki ja kohe keegi kirjutab.

G.E teeb asja palju lihtsamaks. paned keskmise hinnaga, moni item vbl maxiga ja l2hed rahulikult teed oma asju lisaks sellele saad palju oma junki maha muudud.

 

ja need kes siin nutavad suurem osa, olen enam kui kindel hakkasid m2ngima just sellest ajast kui hakkas G.E. kui tahate quitida siis quitige keegi ei hakka teid igatsema, uskuge mind.

koige naljakam on see, et seletavad just need kellel on mingid pasad accountid ehk v2ga v2he m2ngivad, kes juba ei m2ngi (vbl k2ib harva sees niisama vaatamas), voi need kes pole stabiilsed m2ngijad. nagu need mingi doodled, silksid jne.. kes teevad ja paari kuu p2rast muuvad oma kasutajat maha, et saada kooliraha moneks ajaks.

Muudetud liikme PARTYHAT'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teile kõigile, kes te pole kursis G.E sünnipäevaga : "The Grand Exchange also refers to the location of this trading system, which is an official marketplace northwest of Varrock city. It was released on 26 November 2007 and has since replaced the older marketplaces in Varrock and Falador cities."

 

Tegemist on 2007 aasta updatega ja täiesti legit update 07 scape jaoks. Pigem vaadaka natuke ka neid teisi hääletusi, masendav pilk on see, et ligi 7000 hääletajatest pooldab pigem dragon defenderi tulekut kui grand exchange välja laskmist. Dragon defender... selle itemi release date on 7 December 2010, see ei sobi kohe kuidagi siia vanakooli ruunimaailma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesed, kui te nii väga tahate seda G.E minge mängige RS3 mitte ärge rikkuge 07RS-i ära. Pls vote no.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
jah kuna vaga palju asju muua mille peale l2heks mul vist 1 voibolla isegi kaks p2eva maha muumisega mille v22rtus koik kokku on rohkem kui monel kutil terve pank.. Vwest on nii pointless. Need kes r22givad ''nahui need merchanterid jne..'' siis ega see teie Vwest parem pole. suurem osa inimesi on botid, kes muuvad 100% profitiga. koik nuud teeb l2bi zybes ja see on ikka sitaks ebamugav sitt peaks mainima v2hemalt minu jaoks kull. ma panin kuulutuse ulesse.. tahan maha muua mingi moned itemid..esiteks uritakse osta minimaalse hinnaga ja teiseks nii kui ma taskile l2hen (ootan max 5-10min kuna muidu xp waste) joon potid s2rki v2rki ja kohe keegi kirjutab.

G.E teeb asja palju lihtsamaks. paned keskmise hinnaga, moni item vbl maxiga ja l2hed rahulikult teed oma asju lisaks sellele saad palju oma junki maha muudud.

 

ja need kes siin nutavad suurem osa, olen enam kui kindel hakkasid m2ngima just sellest ajast kui hakkas G.E. kui tahate quitida siis quitige keegi ei hakka teid igatsema, uskuge mind.

koige naljakam on see, et seletavad just need kellel on mingid pasad accountid ehk v2ga v2he m2ngivad, kes juba ei m2ngi (vbl k2ib harva sees niisama vaatamas), voi need kes pole stabiilsed m2ngijad. nagu need mingi doodled, silksid jne.. kes teevad ja paari kuu p2rast muuvad oma kasutajat maha, et saada kooliraha moneks ajaks.

 

Jutu järgi tundub, et kuulud sinna "rich boys" kluppi, kellel pank pahna täis ning mida müüa ei viitsi. Kui nüüd GE tuleks, hakkaksid kõik oma panka müüma, siis itemeid ja GPd tuleks tohutul viisil mängu juurde. Itemite hinnad langeksid ning kulla väärtus langeks - kas see meeldiks sulle?

 

GE teeb kindlasti mängu lihtsamaks, kas see on hea kui mäng lihtsamaks läheks? Minu arvates mitte ning siis oleks rs vähem väljakutsuvam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Votesin ka NO. Mina jaoks ongi rs-i võlu see, et see ei ole kerge. Alguses mängima uuesti hakkasin, siis oli ka närvid läbi, et midagi müüa raske ja värki. Ei taha, et mäng kergemaks muutuks lihtsalt. Pole see aus nende suhtes, kes läbi raskuste praegu tippu on jõudnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jutu järgi tundub, et kuulud sinna "rich boys" kluppi, kellel pank pahna täis ning mida müüa ei viitsi. Kui nüüd GE tuleks, hakkaksid kõik oma panka müüma, siis itemeid ja GPd tuleks tohutul viisil mängu juurde. Itemite hinnad langeksid ning kulla väärtus langeks - kas see meeldiks sulle?

 

GE teeb kindlasti mängu lihtsamaks, kas see on hea kui mäng lihtsamaks läheks? Minu arvates mitte ning siis oleks rs vähem väljakutsuvam.

 

Ega see g.e itemeid mängu juurde ei too ju, itemeid tuleb juurde skillides/monstereid tappes, mitte g.e ei spawni neid kurat teab kust, et mängijat saaks neid osta :D G.E paneb minu silmis asjad liikuma lihtsalt, sest ausaltöeldes suht tülikas ja waste on istuda pangas, hoppida worldide vahet, et saada vastavaid suppliesid skillimiseks/pvm-ks.

 

G.E pole ainuke 07 mängu point, vaid minuarust rikkus rs3 ära :

1)EoC

2)Exp saamine on liiga lihtsaks tehtud.(rc 100k/h ja teistest skillidest rääkimata)

 

On ka vägapalju teisi faktoreid, mis eristavad 07scape rs3-st.

Muudetud liikme j6uluvana'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.