Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oled sa GE poolt?  

45 liiget on hääletanud

  1. 1. Oled sa GE poolt?



Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ega see g.e itemeid mängu juurde ei too ju, itemeid tuleb juurde skillides/monstereid tappes, mitte g.e ei spawni neid kurat teab kust, et mängijat saaks neid osta :D G.E paneb minu silmis asjad liikuma lihtsalt, sest ausaltöeldes suht tülikas ja waste on istuda pangas, hoppida worldide vahet, et saada vastavaid suppliesid skillimiseks/pvm-ks.

Sa vist ei lugenud mis ma kirjutasin. Inimestel on pank asju täis ning mõnel rikkamatel inimesel isegi veidi kallemaid asju, mis seisavad lihtsalt pangas. Itemeid tuleks sellepärast juurde, sest siis hakkavad inimesed oma asju müüma, mis toob mängu itemeid juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oletame, et partyhatil on pank junki täis, aga palun ütle nüüd mulle, kuidas see asju mõjutab ? Jah sa saad sealt mingi summa, aga see on tegelikult suhteliselt väike, sest itemid mis maksavad, liiguvad juba praegugi nkn, kõik need mercherid jne liigutavad põhiitemeid. Ja vaevalt sind väga kotib kas rune plate maksab nüüd 60k või peale g.e-d 50k. Fakt on see, et vajalikud asjad/asjad mille eest saab raha, müüakse ka praegugi väga aktiivselt maha, aga mõttetu junk jäetakse panka, keegi ei viitsi hakata pangas istuma 200k pärast, kui samal ajal saaks teha skille/pvmida või mida kõike veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kuidas see ei mõjuta? Nagu ma ütlesin, siis tuleks itemeid rohkem turule. Mida rohkem asju turul seda odavam on hind.

Summa, mis asjade müügi pealt teenitakse, võib olla väike, aga mängijaid on palju. See teeb kõikide mängijate peale kokku väga korraliku summa. Junkide all mõtlen ntks (100coal, 3xguthix page, 76gold ore, rune plate-legs-helm jne, enamasti clue rewards. Mõnel rikkamal vedeleb mõni whip ja kallemeid asju ka mida ei viitsi müüa).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina nimetan ennast oldschool scaperiks(alustasin RSiga 2003) ja võin kindlalt väita, et GE oli minuarust parim uuendus yldse. Ma ei saa aru, kas teile tõesti meeldib teiste inimeste järel joosta ühest worldist teise?

Ja teine asi, miks kõik quitivad on see raudselt, et RWT ei ole enam võimalik. Kas tõesti mängisite selle nimel, et teenida RSis suurt raha ja see IRL raha eest maha müüa? Ei saa teist aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.