Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer "Artur Olle".

Soovitatud postitused

Ostsin talt ammu runescape kasutaja, ning müüsin nüüd edasi. Paar päeva tagasi läks kasutaja lukku, ning kirjutasin Artur Olle le, et ta kasutaja unlockiks. Selle aja sees oli kasutaja unlocked kuid kasutaja parool vahetatud, (Kui kasutaja locked siis ei saa isegi account managmenti logida, et paroole vahetada.) Läks päev mööda, ning ta kirjutas, et oli paar päeva arvutist eemal olnud, (Nägin teda pidevalt FB-s sees.). Siis küsis ta, et kas ma annaks kasutaja andmed, et ta saaks ka kasutajale kuidagi ligi, (Eelmine kord võttis ta mu kasutaja tagasi ilma kasutaja andmeid küsimatta). Siis hakkas ta rääkima, et ei saa praegu midagi teha, et tal ikka kasutaja andmeid vaja, ning ütles, et läheb paariks tunniks eemale(Pühap), kui pole siiani vastanud. Olen ka enne tema kohta siia teema teinud, kui tookord kustutasin kuna andis kasutaja tagasi, ning lubas aidata mind kui kasutajaga midagi juhtub. Hetkel maksan kasutaja praegusele omanikule sama summa tagasi millega ta ostnud oli, õnneks ei jõudnud ta palju vaeva näha.

 

scamm_vol_2.png

 

scammervol2.png

 

 

Tema kohta on siin varemgi teemasti olnud ilmselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel ütleb ta, et see "sõber" on ta ära blockkinud, ning ignob teda(kes olevat kasutaja tegelik esimene omanik, ning kes omab ka login emaili), ja tema ennast süüdi ei tunne. Pakkus mulle kompiks steam kasutajat, kuid kus ma tean millal ta selle tagasi võtab. Igatahes, ilmselgelt on ta ise kasutaja tagasi tõmmanud, ja mängib sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.