Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Windows 7 või 8?

Küsimus

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

7 on praegu natuke parem.. Mulle aga meeldib 8.1 rohkem kuigi uuendused tuleks panna manuaalseks.. Muidu keset päeva arvuti lambist koomas :D

Üldiselt liigub 8 paremini kui 7 aga pead ise vaeva nägema...


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Aga mis nendest probleemidest mis windows 8'l on? mingid skype nussid jne?

 

Mida sa veel ajad. Jälle mingi tundmatu loll on öeldnud, et ooo ära win 8 pane jumala eest, muidu ei saa emmega skypes rääkida kui ta soomes on.... Kõige parem win ongi hetkel 8.1 lihtsalt tuleb harjuda. Nii kui 7 pealt läksin 8le siis ütlen, et kõik eelnevad windowsid on täis pasad sest see on luksus mis asi on win8. Mitte ühtegi probleemi pole siiamaani olnud win 8.1 ja win8ga kui ma neid kasutanud olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mida sa veel ajad. Jälle mingi tundmatu loll on öeldnud, et ooo ära win 8 pane jumala eest, muidu ei saa emmega skypes rääkida kui ta soomes on.... Kõige parem win ongi hetkel 8.1 lihtsalt tuleb harjuda. Nii kui 7 pealt läksin 8le siis ütlen, et kõik eelnevad windowsid on täis pasad sest see on luksus mis asi on win8. Mitte ühtegi probleemi pole siiamaani olnud win 8.1 ja win8ga kui ma neid kasutanud olen.

 

Mingi iseleiutatud asja leidsid seljuhul.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ära harjud siis vahet pole kumba kasutad, aga gamingu kohapealt on Win 7 Professional/Ultimate parem, see minu arvamus.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

To Aprest: Sa peaksid algul õppima viisakust, nii internetis kui ka väljaspool. Ma lihtsalt küsisin ja küsija suu pihta ei lööda. Sul ei ole mingit õigust hakata hakata lambist sõimama.


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.