Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Heavenly Roleplay on otsustanud taaskord enda uksed avada mängijaskonnale, ning meil on nüüd paremad ideed kauem kestame ,ka RP suhtes on meil arenguid olnud kõvasti.Heavenly Roleplay tegevus toimub Los Santoses ja nüüd on meil uued liikmed administratiivis , see kord üritasin valida inimesed kes on alati abivalmis.Me oleme rohkem hakanud serverile panuseid panema ja rohkem tegelema serveriga.Serveris on erinevaid töökohti ja fraktsioone.

 

Serveri IP: 94.23.29.129:5565

Serveri foorum: www.heavenly-rp.web44.net/foorum/

 

 

 

 

Fraktsoonid:

Los Santose Linnavalitsus

Los Santos Police Deparment

Los Santos News

Los Sontos Taxi

Los Santose Päästeamet

Los Santose Mehaanikud

 

 

Töökohad:

Kaubavedaja

Sweeper ehk tänavapuhastaja

Kaubavedaja

Prügivedaja

 

 

 

Ilegaalsed fraktsioonid:

 

 

Italian Mafia

 

Gängid:

MS13

Los Santos Ballas

Grove Street

 

 

Ilegaalsetele avalikudele

Oleme teinud ka töökohad

Narkovalmistaja

Relva valmistaja-tegemisel

 

 

Omanik

John_Cortez

Arendaja

Rudolf_Fjodorov

sAdministraator

John_Janitor

vAdministraator

-

Administraator

-

sModeraator

-

vModeraator

-

Moderaator

Scott_Bailey

 

Abistaja

Thomas_Carter

 

 

 

 

Nb!!!Me ei vaja serveri trollereid hackereid ning nRPjaid.

Halvadkomentaarid jätke endale!!

Olete oodatud serveri!!

Muudetud liikme J.Cortez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nb!!!Me ei vaja serveri trollereid hackereid ning nRPjaid.

Halvadkomentaarid jätke endale!!

 

No offence, aga see on liiga raske. Cortez, kui sa tahad korralikke mängijaid, tuleks ehk alustada endast. Vaata näiteks seda postitust mis sa tegid, vastates myyrole. Ma pigem ei peatu sellel kauaks ning liigun edasi - vaata enda avaldust (s.t. avalduse üldist kujundust), see näeb jube välja. See ei kutsu (vähemalt mind isiklikult) absoluutselt mängima või isegi korraks sisse logima. Ma saan aru, et alustasid serveriga ja võiks ju mängijaid ka saada ja puha, kuid sellise avaldusega sa neid palju ei saa. Aitäh.

 

Siiski sellest hoolimata, edu serveriga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Serverile on lisatud /raadio , ostad poest Ipodi ja saad kuulata erinevaid raadioid, saab kuulata ka autos.

Mehaanikutele ,et saaksid autosid järele haakida.

Ja on parandatud erinevad vead mängust ning teeme seda ka edaspidi !

Saab taarat korjata ja taara saab viia taarapunkti.

 

Serveri lisandusid ka 4 rendiautot

Muudetud liikme J.Cortez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin ka serverist läbi.. Kohutav kogemus. Esiteks, ma olin max 10min mänginud kui tuli üks isik, võttis relva välja ning röövis mind (kõik oli RPga kooskõlas), KUID ma sain OOC kaudu teada et ta töötab politseis...

Teiseks, adminid kasutavad ära oma adminpowerit et lambikate autodega meelelahutuseks sõita, kuna mängijaid ei olnud. Seda kuulsin pealt, /b kanalis kui omanik kedagi kirus, kuid ma arvan et ega omanik ka väga süütu pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei soovita, 14 aastased on administraatorid.

Ma ei ole küll selle serveri suur fänn, kuid mis 14 aastastel viga on? Ma tean üpriski paljusid noori, kes suudavad end väga hästi valitseda ning sobivad ideaalselt sellistele positsioonidele. Võiksid ju välja tuua mis värk sul nendega on? :) Vastasel juhul ei saa serveri juhtkond ja üleüldiselt meeskond enda vigu parandada? :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.