Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scämmer CuZ

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Teen siia teema, kuigi mina pole siia seatud, aga naerma ajavad need asjad.

Teema millest räägin, asub siin: http://vahvel.net/showthread.php?177822-Pettur-cuZ&p=2455903#post2455903

 

Ühesõnaga, tüüpiline scämm viis, keegi klassivend sai kuidagi vahvli ja rsi kasutaja ning keegi sai petta.

Eriti naljakas on see, et skype vestluse lõpus öeldakse klassikaline lause: "hahaha, ma võõran inimene ja ei ole CuZ", oleme ausad, et kui see isik oleks võõras inimene olnud, siis ta poleks seda kirjutanud, milleks see vajalik talle? Aga kui Cuz scämmis, siis muidugi ta kirjutas ja lootis, et kõik usuvad ja jääb õigeks.

 

Võin kirjeldada mis edasi saab, "Ma proovisin asja korda ajada, aga keegi ei kuulanud, siis hakkab see venimine ja lõpuks ongi see, et vend on rahast ilma, ning ei viitsigi taga ajada kuan tühine summa ja sisi tegutseb sihukene vend edasi".

Iga scämmer võib õppida, aga lihtsalt naerma ajavad need vabandused.

 

Kui sinu kasutaja kaudu lastakse üle, sinu skype kaudu, siis oled sina vastutaja, ning sina ka taod selle kinni, mitte ie veereta süüd mingi x venna peale.

 

Toonitan veel korra. "Kui mina scämmiks kedagi, kellegi teise skype alt, siis ma ei kirjutaks jutu lõpus, et hahaha ma pole antud isik, vaid keegi teine, kuna milleks, minule on just parem kui rahvas arvaks, et tema scämmis, eks ?

 

Ühesõnaga loodan, et antud isik saab oma 5€ tagasi ja sihukesed naljamehed oma karistuse.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tore, siis võiks ka teema lukku panna:)

 

Lihtsalt teistele hoiatuseks, pole mõtet ajada sihukest jama, et keegi kusagilt sai parooli ja sai kasutajale ligi, see on nii läbi nähtav... :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.