Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Essentials error

Küsimus

SUPERVIP

Panin essentialsi peale aga ei toimi, login mängu siis tuleb selline tekst "Essentials protect is in emergency mode. Sheck tour log for error"

 

Mida teha ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Panin essentialsi peale aga ei toimi, login mängu siis tuleb selline tekst "Essentials protect is in emergency mode. Sheck tour log for error"

 

Mida teha ?

 

See error peaks tulema siis, kui Bukkit versioon on vale (näiteks kui proovite uuemat Bukkit versiooni kasutada Essentials pluginaga, mis pole sellele mõeldud).


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Selge. Paningi 1.8 eile peale ja siis tuligi see error, aga kuna uuendatakse ? Kas seda näen kuskilt ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Selge. Paningi 1.8 eile peale ja siis tuligi see error, aga kuna uuendatakse ? Kas seda näen kuskilt ?

 

Essentials bukkit lehelt: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/

 

"There is no official Bukkit for Minecraft 1.8

There is no official Essentials for Minecraft 1.8"


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Uurin juba terve päev aga raske leida sellist mille saaks consolest peale panna mitte filezilla kaudu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas konsoolist saab üldse? Igatahes, minu arust on kõige kergem panna FileZillast pluginaid peale. Lähed FTB File Access > Sealt võtad need andmed. Tõmbad filezilla ning ongi valmis, siis lihtsalt kopeerid oma plugina sinna.

Kui sulle see ei meeldi siis saad ka ju plugins folderis panna pluginad peale oma multicraft paneelis. Logid sisse FTB File Accessi, lähed Plugins kausta > Upload > Files to upload > ning sealt valid oma arvutist selle faili.

(Kui see viimane ei tööta, siis palun vabandust, ise ma seda teed ei kasuta, kuid eeldan, et see peaks toimima.)


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aga kas keegi oskab öelda kust ma leian 1.8 essentials plugina ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Vaata siit: http://www.spigotmc.org/threads/spigot-essentials-1-8-download.28376/

Sa ei saa neid uusi blocke jms aga see toetab 1.8 clienti. Uuri, mis nad räägivad seal, äkki aitab.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Uurisin sealt päeval, ei saanud just kõige targemaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kiiresti lugedes, sain ma aru, et sa pead 1.8 jariga midagi tegema, ega ma väga ei uurind, mis seal räägitakse. Keegi targem siit äkki teab mida teha. Kui sul viitsimist siis võid veel foorumitest lugeda.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kindlasti loen, aga tänud nii paljugi eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

LÕPUKS! :D Lihtsalt suurimad tänud!!!!!!!!!!! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.