Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin rentijat!

Soovitatud postitused

Tahaksid teha serveri kuid ei oska kasutada plugineid jne...

 

Olen arenenud tehnik... kuid keegi ei usu seda ja tahaks kuskil midagi teha ! Äkki olete midagi kuulnud ka minu kohta ? Olen minecraftis prgu chrissuperotter5 (vana kasutaja probuild3) ehk kui tahate minuga teha server siis palun palun võtke yhendust skype teel: chrissudamc ... Mul on ka endal server olnud ja päris hästi on välja tulnud aga tahaks kes aitaks mind rendiga ! :) Olen 13 aastane ! :) olen mänginud minecrafti 5 ja pool aastat ehk siis alphast saadik! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan, et ta tahtis panna "..." asemele "?" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üsna segane jutt, esialgu sa räägid, et sa ei oska kasutada pluginaid jne ja siis sa räägid, et oled arenenud tehnik.

 

aga kuidas kui sa ei oska pluginasi kasutada?

 

Muidu Edu :)

 

Ma olin ka alguses nagu wat aga ta mõtles vist kui just sina või keegi muu ei oska pluginaid kasutada siis võib sellega aidata ma pakun. :D


BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Btw teema on tehtud 23. november 2014. Ei ole just väga mõtekas seda teemat siin ülesse võtta?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.