Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Youtube tuleb välja tasulise muusika voogedastuse teenusega

Soovitatud postitused

Admin

Youtube’i kasutajad saavad õige pea hakata 7,99 dollari eest kuus kuulama muusikat ilma reklaamideta.

 

Tasuline muusika voogedastuse teenus Youtube Music Key on osa laiemast eesmärgist teenida Youtubes raha ka milleltki muult kui ainult reklaamilt, kirjutab The Wall Street Journal.

 

Teenus on esmaspäevast saadaval nii arvutites kui ka Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonides. Nutitelefonides on võimalik kuulata muusikat ka taustaks teiste rakenduste kasutamisel ning salvestada muusikat offline kuulamiseks.

 

Alates esmaspäevast on esimesed kuus kuud teenus kutsetega kasutajatele saadaval tasuta. Pärast seda tuleb kampaania, kus saab seda osta 7,99 dollari ning hiljem 9,99 dollari eest kuus. Konkureeriv muusika voogedastusteenuse Spotify kuine teenustasu on 9,99 dollarit kuus.

 

Allikas : http://majandus24.postimees.ee/2990417/youtube-tuleb-valja-tasulise-muusika-voogedastuse-teenusega

 

 

_____________________

 

Minu arust vägagi mõistlik otsus, aga jäädi veidi hilja peale, sest Spotify ja Deezer on juba aastaid sellel alal tegelenud ja kasutajaid ka päris palju.

Aga loodetavasti konkurents pigem tõstab teenuse kvaliteeti ja langetab hinda, eriti just kui selline suur tegija nagu YouTube turule tuleb.

Ise pole kordagi veel ei Deezerit ega Spotify'd kasutanud.

 

Mis Teie arvate?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Youtube’i kasutajad saavad õige pea hakata 7,99 dollari eest kuus kuulama muusikat ilma reklaamideta.

 

Tasuline muusika voogedastuse teenus Youtube Music Key on osa laiemast eesmärgist teenida Youtubes raha ka milleltki muult kui ainult reklaamilt, kirjutab The Wall Street Journal.

 

Teenus on esmaspäevast saadaval nii arvutites kui ka Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonides. Nutitelefonides on võimalik kuulata muusikat ka taustaks teiste rakenduste kasutamisel ning salvestada muusikat offline kuulamiseks.

 

Alates esmaspäevast on esimesed kuus kuud teenus kutsetega kasutajatele saadaval tasuta. Pärast seda tuleb kampaania, kus saab seda osta 7,99 dollari ning hiljem 9,99 dollari eest kuus. Konkureeriv muusika voogedastusteenuse Spotify kuine teenustasu on 9,99 dollarit kuus.

 

Allikas : http://majandus24.postimees.ee/2990417/youtube-tuleb-valja-tasulise-muusika-voogedastuse-teenusega

 

 

_____________________

 

Minu arust vägagi mõistlik otsus, aga jäädi veidi hilja peale, sest Spotify ja Deezer on juba aastaid sellel alal tegelenud ja kasutajaid ka päris palju.

Aga loodetavasti konkurents pigem tõstab teenuse kvaliteeti ja langetab hinda, eriti just kui selline suur tegija nagu YouTube turule tuleb.

Ise pole kordagi veel ei Deezerit ega Spotify'd kasutanud.

 

Mis Teie arvate?

 

Deezerit kasutasin mingi aeg aga see muutus tasuliseks. Ise kasutan nüüd soundcloudi :)

Kui rääkida nüüd sellest, et ma peaksin maksma muusika eest siis no way. Saan aru jah, et muusikud kaotavad miljoneid kuna minusugused väiksed piraadid ei taha midagi osta. Mis seal ikka ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
mis mõttega nad seda teevad, nagu neil rahast puudus oleks.

 

Ettevõtte eesmärk on teenida võimalikult palju kasumit.

Ja kuna neil juba enamus laule Youtubes on, siis miks mitte sellega raha teenida.

 

Artiklis selgelt ka kirjas, et "Tasuline muusika voogedastuse teenus Youtube Music Key on osa laiemast eesmärgist teenida Youtubes raha ka milleltki muult kui ainult reklaamilt".


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Mulle pakub hetkel parimat muusikat soundcloud ja seda ilma mingisuguse tasuta!

Youtube võiks seda raha küsida (kuigi ma ei maksaks seda), aga see summa võiks olla nt 5$, et saada endale rohkem kasutajaid kes seda kasutama hakkavad ja see, et youtube hakkab telefonis backgroundil töötama on ikka suur maailma ime .D

 

Isiklikult jään soundcloudi juurde seni, kuni see on tasuta ja siis alles hakkaksin mõtlema, kui see tasuliseks läheks - kellele maksta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle pakub hetkel parimat muusikat soundcloud ja seda ilma mingisuguse tasuta!

Youtube võiks seda raha küsida (kuigi ma ei maksaks seda), aga see summa võiks olla nt 5$, et saada endale rohkem kasutajaid kes seda kasutama hakkavad ja see, et youtube hakkab telefonis backgroundil töötama on ikka suur maailma ime .D

 

Isiklikult jään soundcloudi juurde seni, kuni see on tasuta ja siis alles hakkaksin mõtlema, kui see tasuliseks läheks - kellele maksta

 

kas 9.99$ on tõesti ülejõu käiv summa? rsi member ju sama kallis?

 

kuigi ma oletan, et soundcloud läheb ka mingi hetk tasuliseks, kauaks seda tasuta kraami ei jagu.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas 9.99$ on tõesti ülejõu käiv summa? rsi member ju sama kallis?

 

kuigi ma oletan, et soundcloud läheb ka mingi hetk tasuliseks, kauaks seda tasuta kraami ei jagu.

 

Point ongi selles, et tasuta alternatiive on praegusel hetkel piisavalt. Youtube hakkab selle pealt minimaalselt teenima, kuna kõik lähevad millegi parema peale üle. Summa pole inimestele tähtis, põhimõte on ;P


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Point ongi selles, et tasuta alternatiive on praegusel hetkel piisavalt. Youtube hakkab selle pealt minimaalselt teenima, kuna kõik lähevad millegi parema peale üle. Summa pole inimestele tähtis, põhimõte on ;P

 

minu põhimõte on see, et ma toetan artiste kelle muusikat ma kuulan.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paras JewTube if you ask me.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.