Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

¤07¤ boti päevik vol 2!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Alustan siis uuesti bottimist aga seekord kõik levelid ühed ehk täiesti puhas kasutaja.

Plaan on algul kasutajaga teha kuidagi raha ehk wc, fletch, fish, crafti või hunterit järgmiseks plaan teha combat statse ehk att, str, def, ja ehk ka range & mage & pray aga need tulevad hiljem.Kindlasti midagi 99 ka kui ennem bani ei saa.

Kasutan selleks osboti kuna ei tea rohkemat praegu teiste bottide kohta aga kui keegi teab siis võib anda teada

PILDID TULEVAD HILJEM KUI KASUTAJA ARENENUD ON (viimati bottisin siis sain paevaga bani ,eks naeb kaua seekord laheb)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vaevalt OSBotti kasutades kaugele jõuad, mul sai just üks kasutaja bänni kui OSBotiga 2 tundi olin bottinud...

Aga proovida ju võib alati, edu!

Kasutasin OSBotti ja eelmine päevik

http://vahvel.net/showthread.php?171890-%C2%A407%C2%A4-boti-p%C3%A4evik-%21


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hakkasin eilsest siis uuesti bottima, vahepeal sai üks kasutaja eluaegse banni :D aga tegin eile uue ja panin bottima ka õhtul(ööseks ei jätnud)

väike pilt aga suht noobid statsid

Nimeta.png

Vaatab siis kaua see vastu peab.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.