Teema: Psycho jõmmi blogi :)

Tulemused 41 kuni 50 52'st

Tsitaat Esialgu postitas: sauland
    tra su insecurity on hämmastav lihtsalt dddd

ma ei tea, mida sa oma piltidega näidata üritad, sest mingit progressi nende põhjal küll määrata ei anna

(kutsu mind jõukasse nüüd)
    Fuaaark, mina ja insecure?

Miks mitte? Elad pärnus? Homme lõunal myfitness is gucci for you?
    Mis sa üritad mind ära rekkida või mind siin paika panna?
    Sul just avanes see võimalus seda otse laivis teha

Thank you for love, fanboy
    // Edit kui tuled siis võta oma semu ka kaasa, DjfG mõtlen
    Viimati muutis Psycho ゚ - 09. oktoober 2017 kell 23:25.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Loom's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus september 2006
    Postitusi 7,138
    tra su insecurity on hämmastav lihtsalt dddd

ma ei tea, mida sa oma piltidega näidata üritad, sest mingit progressi nende põhjal küll määrata ei anna

(kutsu mind jõukasse nüüd)
    Paari pildi ja lause põhjal hindad inimese ebakindlaks? Pigem paneb hämmastama sinu interneti psühholoogi oskused. Googlest leidsid õpetuse kuskilt, kuidas õppida tundma inimesi vms?

Tsitaat Esialgu postitas: Psycho ゚
    Fuaaark fag, mina ja insecure?

Miks mitte? Elad pärnus? Homme lõunal myfitness is gucci for you?
    Mis sa üritad mind ära rekkida või mind siin paika panna?
    Sul just avanes see võimalus seda otse laivis teha

Thank you for love, fanboy
    see õhkab läbi jah, kui iga vähegi kritiseeriva kommentaari peale tahad kokku saada, nagu sooviks midagi tõestada, ja ühtegi normaalset pilti, mis reaalset progressi näitaks, ei suuda endast postitada

aga ei, ma ei ela pärnus ja ei soovi kokku saada, tänan kutsumast.
    see õhkab läbi jah, kui iga vähegi kritiseeriva kommentaari peale tahad kokku saada, nagu sooviks midagi tõestada, ja ühtegi normaalset pilti, mis reaalset progressi näitaks, ei suuda endast postitada

aga ei, ma ei ela pärnus ja ei soovi kokku saada, tänan kutsumast.
    Aga siis mokk maha Koguaeg küsid pilte ja muudkui võta särk seljast, ma olin varem 125-130kg real deal fatass, mul kerge kott alles jäänud sixpacki kohapeale
    Aga kuna sa koguaeg tahad tilli näha, siis ole parem mees ja sheeri meile enda gainze, näita kes selle klaveri taga vahutab.
    Mine tea, võibolla oledki mingi big boy from chicago, olekski lahe näha, siis saaks su juttu ka tõsiselt võtta.

Minul ja kriitikal on hea suhe, ma aktsepteerin kriitikat 110% ja olen selleüle isegi tänulik, aga kuldreegel, kritiseerija peab olema keegi kes on minuga samal levelil, kõrgemal, või siis KONKREETSELT selle "kritiseeritava" valdkonna reaalne tegija.
    Mingi unknown salastatud tüübi kriitikat ma tõesti ei aktsepteeri.
    For real, ma isegi ei väida et sa oled mingi pussy või lahja vend, aga kui sa tahad et sind tõsiselt võetaks siis hetkel on sul võimalus meile näidata kellega tegu.
    Viimati muutis Psycho ゚ - 09. oktoober 2017 kell 23:51.
    ////// delete plz
    Viimati muutis dfjG - 10. oktoober 2017 kell 00:56.
    「FAKER」dtjg.mart

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

#karvased.ee
    ei see särgi seljast võtmise asi pole mingi pedevärk, lihtsalt pole mõtet "blogi" pidada kui lihtsalt lambikaid selfisid postitad, milles mingit progressi näha pole. väga tubli, kui kaalu kaotanud oled ja ma olen päris kindel, et keegi ei shameks seda üleliigset nahka kõhul. see progress võiks siis siin ka kajastuda, kui tõsiseltvõetavalt seda teemat siin pidada tahad, muidu on see lihtsalt nagu suvaline selfide postitamise teema.

siin pole mingit spetsiifilist kriitikat jagatudki, et erilisi teadmisi vaja oleks, ja teadmised kindlasti ei kajastu selles, kui suur keegi on ei pea ekspert olema, et öelda, et tee paremad pildid. ja lihtsalt loogilist mõtlemist kasutades saab öelda, et jalalihast kuhugi vastu surudes muutub see 2 korda suuremaks, seega see pilt ei näita midagi.

ja näe pilt ka 185cm ~88kg
    https://www.upload.ee/image/7542810/...174205ps-1.png
    ei see särgi seljast võtmise asi pole mingi pedevärk, lihtsalt pole mõtet "blogi" pidada kui lihtsalt lambikaid selfisid postitad, milles mingit progressi näha pole. väga tubli, kui kaalu kaotanud oled ja ma olen päris kindel, et keegi ei shameks seda üleliigset nahka kõhul. see progress võiks siis siin ka kajastuda, kui tõsiseltvõetavalt seda teemat siin pidada tahad, muidu on see lihtsalt nagu suvaline selfide postitamise teema.

siin pole mingit spetsiifilist kriitikat jagatudki, et erilisi teadmisi vaja oleks, ja teadmised kindlasti ei kajastu selles, kui suur keegi on ei pea ekspert olema, et öelda, et tee paremad pildid. ja lihtsalt loogilist mõtlemist kasutades saab öelda, et jalalihast kuhugi vastu surudes muutub see 2 korda suuremaks, seega see pilt ei näita midagi.

ja näe pilt ka 185cm ~88kg
    https://www.upload.ee/image/7542810/...174205ps-1.png
    Mis sa näitad musklit nii et ei pane musklit pingule?
    Nice bruh

Ja see pilt peegliees pole kellegi suvaline selfi, sellel pildil on väga konkreetselt näha, et tegu on inimesega kes liftib + võrreldes blogi esimese pildiga on lihast ja kuju isuga juurde tekkinud.
    Okei, accepted, leg pic sucks so many dicks, teen ükspäev parema.
    Oleks mul mingi semu kes jaksaks koguaeg koos trennis käia ja pilte teha oleks neid pilte kordades rohkem // Üldiselt olen igal võimalusel jõmmis ja lihtsalt need kes aegajalt kaasas käivad peale mõnda trennis käiku ka ära vajuvad.
    Trennis saab päris tihti max pumpi kätte aga ühe käega pilti tehes jääb pilt alati selline "lambi selfi" + üldiselt käsi väriseb nagu haavaleht kui hardcore lasen

// Every pro was once an amateur. Every expert was once a beginner.
    hahah jaa endal ka sama lax. full pump kogu aeg ja täiega superman olla aga huuy tuleb mingi norm selfie välja kui üritan teha ja siis sinnapaika see ka jääb
    kui Tln siis hit me up let's fk shit up.
    A little something, et kutid aru saaks mis suurustest siin jutt käib üldse, on hatereid on poolehoidjaid. Ty all anyways

Kaal hetkel 92,6kg, tänase seisuga + hommikune söök oli juba paagis

Ise ootan ka seda päeva kui munad jalgevahele kasvavad ja ma särgi seljast tõmban.
    Tegelikult tean täpselt, et see juhtub suve alguses, panen pea pakule selle lubaduse nimel

Viimati muutis Psycho ゚ - 20. oktoober 2017 kell 18:37.
    Need head randmesidemed, mul endal samad
    29.08.2017 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 2555 PÄEVA

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas