Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Mis õigused mul on peresrsti vastu??

Küsimus

Tervist!

 

Külastasin siis täna hommiku perearsi ja kooli ma ei läinud. Perearstiks on viljandi perearst Henn Sepp. Endaarust oli mul küll erakorraline, ei saand enam normaalselt olla, kuna tegu oli nakkushaigusega ja see oli väljakannatamatu. Läksin siis perearsti keskusesse ja sees olles märkasin, et Henn Sepa juures ei ole absoluutselt kedagi. Koputasin ja kuulsin, et ta kutsus mind sisse, läksin siis sisse ja sain kohe sõimata, et miks ma ei registreerind. Seletasin talle siis, et ma olen üksinda kodus ja mul ei ole kõneaega, et ette helistada. Teda see tunduvalt ei huvitand, aga kuulas siis mu mure ära, kirjutas rohud välja ja siis küsisin, et kas ma tänasekohta kohta tõendit. Kihe hakkas jälle ülbitsema, et ta ei anna mulle tõendit kuna olin seal vaid 5 minutit. Ütlesin, et mis ma siis õpetajale ütlen, ta vastas et pole temaasi.. Nja tahtsin siis teada kaua ma seal ruumis olema pean, et ma tõendit saada, aga ei vastand ja käskis mul minema minna.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Ta ei peagi kirjutama, kuigi muidugi kena oleks, kui ta ju kirjutaks. Las ema-isa kirjutab siis tõendi, kui kool/õpetaja seda nii väga tahab näha. Vanema tõendist peab piisama koolile.

 

Kuigi lugedes netist arvamusi selle arsti kohta, siis tundubki olevat too arst suhteliselt ebaviisakas ja ülbe nagu näib (http://www.tervisetrend.ee/perearst-Henn-Sepp-MD857.aspx ). Soovitan perearsti vahetada. Endal on perearstiks Anneli Poola (Viljandi). Soovitan igati ja ka teistel on talle vaid kiidusõnu: http://www.tervisetrend.ee/perearst-Anneli-Poola-MD766.aspx

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Enamus perearste peast sassi läinud juba.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Arstid ei kirjuta juba ammu tõendeid, sellessuhtes et koolid ei nõua seda. See otsus võeti vastu juba suht ammu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Koolid ei saa nõuda enam perearsti tõendit. Küll aga vanema tõendit, kuigi kõik oleneb koolist/õpetajast. Gümnaasiumis oli mul selles suhtes rühmajuhendajate suhtumine mõistlikum - piisas, kui vaid ise sa põhjendasid.

 

Aga jah, kui rääkida konkreetsest perearstist ja arvesse võtta minu eel pool viidatud linki, siis soovitaks küll ilmtingimata perearsti vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul oli ise kirjutatud tõendiga 3 aastat kehalise kasvatuse tundidest vabastus. Trenni tegin ikka aga koolis sai vähemalt vahepeal lebotada :)

Tee arvutis ise tõend. Ma ei tea kas seal mingi täpne vorm olema peab. Kuidagi kummalised nõudmised muidu.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mul oli ise kirjutatud tõendiga 3 aastat kehalise kasvatuse tundidest vabastus. Trenni tegin ikka aga koolis sai vähemalt vahepeal lebotada :)

Tee arvutis ise tõend. Ma ei tea kas seal mingi täpne vorm olema peab. Kuidagi kummalised nõudmised muidu.

 

Klassivennad tegid riietusruumis peksu?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ta ei peagi kirjutama, kuigi muidugi kena oleks, kui ta ju kirjutaks. Las ema-isa kirjutab siis tõendi, kui kool/õpetaja seda nii väga tahab näha. Vanema tõendist peab piisama koolile.

 

Kuigi lugedes netist arvamusi selle arsti kohta, siis tundubki olevat too arst suhteliselt ebaviisakas ja ülbe nagu näib (http://www.tervisetrend.ee/perearst-Henn-Sepp-MD857.aspx ). Soovitan perearsti vahetada. Endal on perearstiks Anneli Poola (Viljandi). Soovitan igati ja ka teistel on talle vaid kiidusõnu: http://www.tervisetrend.ee/perearst-Anneli-Poola-MD766.aspx

 

 

Mul ka Anneli Poola. Väga viis arst, just täna külastasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Minu klassijuhatajaga on lihtne, saadad sõnumi, et oled lolis hoos täna ja vaatad juba tunnid on ette pandud, et haigus :D. Aga tegelikult, kui oled 18, kas siis gümnaasiumis küsitakse ikka vanema tõendit? või oleneb õpetajast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Meil gümnaasiumis näiteks nõutakse vanema tõendit ka 18+ õpilastelt.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.