Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Ma kauaaega olen näinud kuidas need ameeriklased seda pähklivõid näost sisse ajavad ja siis mõtlesin, et proovin isegi. Vaatasin siis poes ringi ja peale soolase ma sealt ei leidnud. Proovisin järgi ja esmamulje jäi üpris halb, ma ikka arvasin see on sellinne mõnus magus ja pehme jne aga see mida proovitud sai oli ikka rõvedalt soolane ja siuke paksem. Tahaksingi siis teada, et ega keegi ei tea kust saab seda "Ameerika pähklivõid" või nad ajavadki päevad läbi sellist soolast pläusti sisse?? Vahpeal isegi moosi, nutella ja asjadega.

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nad ajavad Nutellat sisse. See on magus/pehme ja saadaval peaks olema igas kaupluses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee ise valmis. Osta pähkleid, viska blenderisse ja lisa maitseaineid.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

maapähklivõi ongi soolane ja ameerikas söövad ka soolast ja ka mina söön soolast pähklivõid ja väga hea on.

 

kõige lihtsam õiget maapähklivõid saada ongi, et viskad röstitud soolatud maapähklid blenderi ja lased ühtlaseks plägaks.

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seal saates "Kaks ja pool meest" seal see poiss jake ajab seda näost sisse koguaeg mingi erinevate magusate asjadega. Mõtlesin et see on nagu mingi karamell vms haha :)


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õige pähklivõi ongi soolane ja mulle isiklikult meeldib seda süüa koos moosiga ehk Peanut-butter and jam sandwhich


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.