Teema: pähklivõi(peanut butter)

Tulemused 1 kuni 9 9'st

pähklivõi(peanut butter)

Tervist!

Ma kauaaega olen näinud kuidas need ameeriklased seda pähklivõid näost sisse ajavad ja siis mõtlesin, et proovin isegi. Vaatasin siis poes ringi ja peale soolase ma sealt ei leidnud. Proovisin järgi ja esmamulje jäi üpris halb, ma ikka arvasin see on sellinne mõnus magus ja pehme jne aga see mida proovitud sai oli ikka rõvedalt soolane ja siuke paksem. Tahaksingi siis teada, et ega keegi ei tea kust saab seda "Ameerika pähklivõid" või nad ajavadki päevad läbi sellist soolast pläusti sisse?? Vahpeal isegi moosi, nutella ja asjadega.
    Viimati muutis KFC - 22. august 2014 kell 03:56.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

hmm aind soolased olid kah soomes.. mingi teatud retsepti järgi pidi see soolane normlaane olema.
    Nad ajavad Nutellat sisse. See on magus/pehme ja saadaval peaks olema igas kaupluses.
    Mina olen nagu teadnud, et pähklivõi ongi soolane
    Foorumi isa
    Tee ise valmis. Osta pähkleid, viska blenderisse ja lisa maitseaineid.
    Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/
    maapähklivõi ongi soolane ja ameerikas söövad ka soolast ja ka mina söön soolast pähklivõid ja väga hea on.

kõige lihtsam õiget maapähklivõid saada ongi, et viskad röstitud soolatud maapähklid blenderi ja lased ühtlaseks plägaks.
    Viimati muutis toido - 22. august 2014 kell 19:22.
    Seal saates "Kaks ja pool meest" seal see poiss jake ajab seda näost sisse koguaeg mingi erinevate magusate asjadega. Mõtlesin et see on nagu mingi karamell vms haha
    Õige pähklivõi ongi soolane ja mulle isiklikult meeldib seda süüa koos moosiga ehk Peanut-butter and jam sandwhich
    ————————————————————————————
    STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx
    peanutbutter jelly sandwich parim asi

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees