Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovin teilt vastust saada.

Soovitatud postitused

Tere. Ma proovin teha serverile e-poodi. See oli ka vanasti arizona või mis selle nimi oligi. See oli server, kes oli minuteada KaldaMaja omanik. NIng tal oli selline asi et sai serverist panna kirstu teatud asju ja need läks e-poodi. Et e-poes panid oma Minecrafti nime ja said sealt osta,müüja. Asjad mis panid kirstu läks sinu konto alla ja said seda müüja või vahetada. Kui otsid e-poes kellekilt, läks konto juurde. Sai ühe klickiga need asjad otse sinna kirstu ehk serveris. Serveri oli 3 kirstu ja ühte sai panna asjad mis läksid su konto alla. Teine kirst oli see mis e-poest otsid. Sealt said need välja võta aga ma ei mäleta mis 3 kirst oligi. Ma tahaks plugina nime teada saada. Äkki KaldaMaja teab seda pluginat ja on nõus jagama?

 

 

PS: Mu seletus võib olla natukene segane. Et jah loodan et saate aru. Ma olen suhteliselt Halb seletaja. :)

 

Head päeva.


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.