Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuidas suhtute teie sellesse, kui keegi käib koeraga rannavees?

 

Eile õhtul mingi 23 paiku jalutasin oma koeraga mere äärde - tema jaoks on see vajalik ja tähtis. Paksu karvaga bernhardiin, kes päev otsa selle 30-kraadise kuumuse käes lõõtsutab, saab ennast päeva lõpus ilusti maha jahutada. Koer on vaikne, rahulik ja sõbralik, ei tekita mingit jama. Sulistab kümme minutit vees ja siis tahab koju tagasi minna. Ometigi leidus üks ahv, kes tuli lõugama kui mind märkas. Parklas on küll üks võssa kasvanud märk, mis iseenesest keelab koeraga rannavees käimist, kuid ma tõesti ei näe sellel põhjust. Esialgu oli vestlus viisakas, aga kui mees aru sai, et ma ei kavatsegi nüüd ruttu-ruttu koju joosta koeraga, sest tema nii ütles, hakkas härra märatsema. Võttis taskust oma esimese generatsiooni iFööni välja, näitas taskulambiga valgust näkku ning muudkui aga klõpsis pilte. WTF? Seejärel tuli lähemale ja seisis pmst nina all mul, et mu nägu paremini näha oleks ja küsis veel mu isikut tõendavat dokumenti. Debiil. Ilmselgelt mul ei olnud seda, sest olin lihtsalt lühkarite väel seal rannas. Selle peale ütles tegelane, et kutsub nüüd politsei. Vehkis seal kätega ja selle peale ärritus koer ka ja hakkas haukuma. Sealt tuli tema teine argument, et koer on ohtlik teistele rannasviibijatele - täielik kiskja ju, tahab rünnata. Saatsin mehe viisakalt perse ja hakkasin kodu poole jalutama.

 

Ja nüüd kõige parem osa. Kui me juba kümmekond meetrit eemal olime koeraga, hakkas mees kividega loopima, samal ajal röökides midagi sellist, et a'la 'ärge tagasi tulge'. Mina sain igatahes kiviga vastu kukalt ja see oli päris kena laks, sest kukal oli veidi verine ka. Keerasin ümber ja hakkasin vähe kiiremal sammul selle idioodi auto poole kõndima.. ja tüüp saatis jällle sellise kivirahe meie poole. Seekord sai koer ka pihta ja siis mu närv ei pidanud enam vastu. Mis mõttes üks pealtnäha 40-aastane niimoodi käitub? Sain aru, et talle ei meeldi see, et ma koeraga rannas käin, aga fakk - milleks sa kividega loopima hakkad? Jõudsin tema ette ja vennal jäi õigust veel ülegi. Tõukasin ta pikali ja ütlesin, et kui veel midagi üritama hakkab, läheb halvasti. (Ma ei ole muidu selline ärpleja ja katsun sündsuse piireisse alati jääda). Võtsin pagassi pealt ta auto võtmed ja viskasin need minema kuhugi võssa ja ütlesin, et nüüd võid oma politsei kutsuda. Vend lendas nagu tinavile võssa võtmeid otsima. Tegin ta auto numbrimärgist pildi ja tulin kodu poole tulema.

 

Kodus võtsin Harku valla õigusaktid lahti ja ennäe imet:

 

(2) Loomapidajal on keelatud:

3) suplushooajal kl 10.00-20.00 loomaga viibida, sealhulgas ujutada ja pesta looma supluskohtades, välja arvatud selleks ettenähtud kohtades;

 

Kell oli aga mingi 23:30 juba selleks ajaks, nii et mina ei ole valesti käitunud.

Üldiselt ei viitsi ma nii suureks mingit mulli puhuda, aga kuna see vend nii m*nn oli, otsustasin hommikul politseisse minna ja avalduse teha. Auto numbrimärgist tehtud pilt tõestab, et kell oli selgelt rohkem kui 20:00, sest õues oli juba pime ja ega minu peahaav ka iseenesest ei tekkinud. Sisuliselt oli see lihtsalt kallaletung, tahtlik vigastuse tekitamine.

 

Ma isegi ei looda mingile valurahale ega midagi. Küll aga tahaks, et härra saaks aru, milline idioot ta on.

 

Vot selline stoori eilsest. Mõtlesin, et jagan teiega


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elu nagu seiklusfilmis.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha. Ma oleks ka selle idioodi perse saatnud. Ja kui tuleks veel järgmine kord paukuma, ignoks teda. Muidu, õigesti tegid. :)

 

Edit: Tuleb kohe meelde, kuidas oma kehalise õpsi kunagi perse saatsin. :)

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma oleks oma kolme bernhardiiniga randa läinud ja mingi vant oleks mögisema tulnud, oleks ma pike jututa koeri natukene ässitanud tema peale. Muidu olen ka käinud oma bernaga rannas jahutamas ning keegi ei ole tulnud midagi rääkima.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma oleks oma kolme bernhardiiniga randa läinud ja mingi vant oleks mögisema tulnud, oleks ma pike jututa koeri natukene ässitanud tema peale. Muidu olen ka käinud oma bernaga rannas jahutamas ning keegi ei ole tulnud midagi rääkima.

Ma loodan siiralt, et sa kunagi politseiks ei hakka. Niisama ässitamine on juba ähvardamine. Henry, ehk jagaksid mulle seda numbrimärgikest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvatavasti mingi vaimselt häiritud inimene. Ükski terve mõistusega inimene ei loobi kividega (v.a keskajal).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kui keegi minu poole juba kivi saadaks, siis ma küll ennast ei talitseks. Ettekavatsetud mõrvakatse kurat. Pole palju vaja, et kiviga päh saades manalateele minek oleks. Kindlasti pöördu politsei poole. Sellistele tuleb mõnuga tagasi keerata. Oled ise muidu täisealine?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jap, olen täisealine ja avalduse tegin juba täna hommikul ära. Kõik räägib minu kasuks ja ega sel vennal midagi öelda enam pole. Söögu oma suppi nüüd. Poleks ta ilkuma tulnud, oleks kõik korras. Iga päev käin koeraga mere ääres ja kunagi pole sellist tsirkust olnud.

 

Ja kusjuures, vanamehe auto seisab endiselt seal parklas :D tundub, et võtmeid ta üles ei leidnud..

 

/märgiks veel ära, et koer on alles kutsikas.. 4-kuune

Muudetud liikme Supra'i poolt

There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas tead ka ,mis karistuse või trahvi sai ,see kes sind loopima tuli ??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole, aga perse võid sa ikkagi kerida kui sa nii arvad ;) See pole lihtsalt inimlik käitumine, kui kellegile mingi koer saata peale.

Kas see on siis inimlik käitumine, kui tema hakkaks mind näiteks kividega loopima?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas see on siis inimlik käitumine, kui tema hakkaks mind näiteks kividega loopima?

 

Targem annab siiski järele ning koera kasutusele võtt oleks küll kõige viimasem abivahend, kui nii öelda. Supra tegi kõik õigesti, see koera värk oleks lihtsalt julm, aga ikka iga vend elab nii nagu ta ise õigeks peab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole, aga perse võid sa ikkagi kerida kui sa nii arvad ;) See pole lihtsalt inimlik käitumine, kui kellegile mingi koer saata peale.

Kas sa oleksid midagi sellist öelnud enne kui see kurikuulus politsei video avalikustati. Ma kahtlen selles. Ma ise arvan, et see mees käitus väga valesti. Arvatavasti pole tal endal kodus koera ja ei saa aru, et koertel on ka palav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea töö Supra. Kahju, et sa kivi kinni ei püüdnud, oleks võinud vasta kukalt anda.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väike update.. sain täna kirja, et menetlusprotsess on pädevate asitõendite puudumise tõttu lõpetatud :D. See tuli mõnevõrra üllatusena, sest mul polnud nüüd peaaegu pool aastat hiljem see keiss enam meeleski. Mõtlesin, et kuna asjakohane teema sai siia suvel tehtud, siis postitan juba siia ka.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõlab liiga tüüpiliselt. Keegi ei viitsi selle vanameheda lihtsalt jamasi ajada. Kas muidu ikka see haav ülesse ka pildistati vms? :D Ei olegi kuulnud, et keegi sellise väikse asja pärast nii ennast täis on läinud. :D Aga vanamehel siiski vedas. Arvan, et nii mõnigi oleks pannud veel paar pauku ka kui ta pikali oleks olnud.


hug-me.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas see on siis inimlik käitumine, kui tema hakkaks mind näiteks kividega loopima?

 

 

Targem annab siiski järele ning koera kasutusele võtt oleks küll kõige viimasem abivahend, kui nii öelda. Supra tegi kõik õigesti, see koera värk oleks lihtsalt julm, aga ikka iga vend elab nii nagu ta ise õigeks peab.

 

Täitsa õige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kõlab liiga tüüpiliselt. Keegi ei viitsi selle vanameheda lihtsalt jamasi ajada. Kas muidu ikka see haav ülesse ka pildistati vms? :D Ei olegi kuulnud, et keegi sellise väikse asja pärast nii ennast täis on läinud. :D Aga vanamehel siiski vedas. Arvan, et nii mõnigi oleks pannud veel paar pauku ka kui ta pikali oleks olnud.

 

See haav ei olnud nii väga suur. Näpuga katsudes sai aru, et on muhk ja natuke katki, aga mingisuguse fototõendi jaoks oleksin pidanud pool kukalt kiilaks ajama :D. Mõtlesin, et kogu see loll juhtum ei ole väärt seda ja ega mu plaan ei olnudki vanamehele otseselt mingi süü kaela veeretada, vaid pigem lihtsalt märku anda, et ta jobu on.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igastahes loodan, et kellelgi teisel sellist jubedat kogemust ei tule. Olen 1 korra kiviga vastu pead saanud ja see ei olnud kõige mõnusam tunne. Samuti loodan, et vanamees ei leidnud oma auto võtit ka ülesse. :) Sellised tuleks hullarisse saata :D


hug-me.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.