Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks peaks emaplaat wifiga olema? Võta odav usb dongle ja säästad meeletult raha. Ise soovitaks sellist: https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcXJAQAgCAOwlTgL1f33EswnygKOXlMy5rLMv6O4Z4rOXdK9t8N3IvYH


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
tähendab et 1a.ee ei too õigeks ajaks kohale , nagu nad lubanud.

nt ütlevad nädalapärast saate kätte vms siis tegelt tuleb maitea kuna.

Issand kui neid mõni üksikuid kordi juhtunud ei tähenda kohe, et 1a süü, oled ikka uurinud, et äkki on selle süü hoopis kust nad sisse tellivad? Kõik need 5 aastat mis seal ostnud olen asju pole kordagi probleeme tulnud

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

DWiJ6x7.png

 

Võtaks sellise arvutitargast, lisasin sellele läbi usb ühenduva wifi donglei.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise olen 2x 1a,ee-st tellinud, mõlemad krrad on juhtunud, et toode on otsa saanud, aga valige teine, valisin teise, esimesel korral tuli 2 päevaga, seekord, tellisin neljapäev (26.07) oma arvuti jupid, ja homme tuleb kohale mu kast + ekraanide ja asjadega, et ei ytleks et jama on, kuigi ka kuulnud, et mingi garantiide ja asjadega on jama, aga no, mu 16€ent istus kuuaega garantii remondis, enne kui sain uue valida, et garantii jama on igalpool. (vendi ostsin kohaliskust kaupsist)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.