Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mis mäng ?

Küsimus

Lugu, siis selline, et tuli isu ühte väga ammust mängu uuesti mängida, aga kahjuks ei meenu selle mängu nimi.

Mäng ise oli rohelises karbis (kui aitab). Toimus nii vees kui maal, tanki sugused masinad korjasid maa pealt kulda(metalli tükikidest vms). Hiljem tulid sellised võimalused, et said masinad autopiloodile panna, panid mehe sisse ja ise tegi tööd. Helikopterid olid, masinaid oli võimalik tuunida(vist), relvad peale vms. Eesmärk oli ma arvan, et maa peal olevad pahad inimesed/ehitised/mida iganes ära hävitada. Aa, siis seal olid mingisugused hõljukid, millega sai nii maal kui vees olla, enda baas vist oli vees vms.

Mäng on arvatavasti üpris vana, sai seda väga ammu mängitud. Ma ei tea kui palju mu segased märkmed aitavad, aga loodan, et keegi on midagi taolist mänginud ;)

 

Ette tänades,

~Tagged

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Red Alert 2?

 

Eiei, see ei olnud strateegia mäng.

Pigem midagi RPG/Action vms, et sa seal maju ei ehitanud. Kogusid kulda oma hõljukitega maalt ja ostsid siis lennukeid, sõjamasinaid, et hävitada seda mida vaja. Võimalik oli siis palgata inimesi, kes neid masinaid ise liigutavad kui neile trajektoori paika paned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.