Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kui natuke foorumis ringi vaadata kaebuste alt siis tundub nagu te ei tegeleks kaebustega piisavalt? mingid vennad saavad jaili selle eest ,et teiste alal on, nende jutu järgi sellist reeglit ei ole

 

 

 

ning ei leia kuskilt foorumist sms teenuseid kuigi teemas mainitakse ,et on olemas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui natuke foorumis ringi vaadata kaebuste alt siis tundub nagu te ei tegeleks kaebustega piisavalt? mingid vennad saavad jaili selle eest ,et teiste alal on, nende jutu järgi sellist reeglit ei ole

 

Esiteks: Me ei ole mingid vaid on ka nimed olemas.

Teiseks: Loed teksti ära siis jah saad kogu pointi ära.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kedagi ei koti.

Eks näis mis mojangil plaanis on, kui teevad mingi "report server" teenuse, mingise vastutasuga, siis on suht palju servereid maas.

 

"If we want we can terminate this EULA if you breach the terms. You can terminate it too, at any time, all you have to do is uninstall the Game from your computer and the EULA will be terminated. If the EULA is terminated, you will no longer be allowed to play our Game. The paragraphs about "Ownership of Our Game”, “Our Liability” and “General Stuff” will continue to apply even after the EULA is terminated."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olympus server on väga väike server, võrreldes näiteks UG'ga. Ma ei usu, et meieni üldse jõutaksegi. Suuremad serverid maailmast hakkavad niivõinaa mojangile vastu vaidlema. ( See on minu arvamus ) Eks aeg näitab, mis edasi saab.


---------- impeerium-mc.eu/ ----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olympus server on väga väike server, võrreldes näiteks UG'ga. Ma ei usu, et meieni üldse jõutaksegi. Suuremad serverid maailmast hakkavad niivõinaa mojangile vastu vaidlema. ( See on minu arvamus ) Eks aeg näitab, mis edasi saab.

Mitte ükski suurematest serveritest pole Mojangile vastu hakanud. Mineplex, hypixel, hivemc on kõik enda teenused ära muutnud. Neid servereid on vähe, mis veel on enda teenuseid muutnud. Enamusel on ikka samasugused teenused nagu enne.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.