Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Runescape Legacly mode.

Soovitatud postitused

VIP

Legacy Modes kasutad sa oma tavalist rs3 accounti. Hetkel betas peale välja logimist resetivad su statsid/raha jms samasse olekusse mis nad olid betasse logimisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mõtlesin, et kui betas vahepeal mõne leveli gainid, siis kui sa betast välja logid siis resetib see su live-game accounti statsiks tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst see on nii, et seal on import nupp. Kui vajutad import nuppu, lähed mängima, gainid leveli, logid välja, lähed sisse, ei vajuta import, on gainitud level alles. Pmst kui sa ainult importi vajutad, kopeerib ta sinu RS3 kasutaja ja paneb betasse.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MA loodan, et tuleb ikka 2011-2012 server, ehk sis pre eoc. Hetkel tundub see legacy mode eriti lamp, mingi segu vanast runescapest ja uuest eoc-st, üldse ei istu :D

 

On juba öeldud, et ei tule pre-eoc.

See on rs3 ilma ability barita pmst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ninja, kust sa seda võtad? Uus interface tuli Legacyle. Praegu isegi Legacy striim, tegin striimist pilti, et interface näeksite. Pre-eoc ei tule, aga uus interface tuleb.

Nimeta.png

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No oli vähe halb sõnastus, seda ma mõtlesingi, kõik asjad nagu rs3-s aga vana interfacega ja ilma ability barita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.