Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nutitelefon Archos 50 Neon

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Plaan osta endale uus telefon...Mõtlesin, et ostaks sellise : http://www.galador.ee/t/62008454

Küsingi nüüd teie käest, kas selline telefon, sellise hinnaga oleks hea valik? Kui ei, siis miks ja olge head soovitage siis midagi paremat.

 

Kõike head ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas telefoni on kohe vaja või võib ka oodata? Minuarust oleks head telefonid Just5 Spacer või Moto G

 

Ei tegelikult väga kiiret pole. Aga äkki seletaksite lahti miks see motorola G parem on? Tundub, et see Just5 spacer on korralik...Ja kas see 1a.ee sait on usaldusväärne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just5 Spacer ei toeta 3G-d maapiirkonnas. Moto G-l võrreldes E-ga parem:

 

- Suurem, parem ekraan

- Esikaamera

- Võimsam protsessor

 

Samas Moto G ei toeta microSD kaarti aga moto E toetab.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina võtaksin Motorola Moto G. Mingi põhjuse pärast on paljud arvamusel, et Motorola ei tooda kvaliteetseid telefone. Motorola on Google'i firma ning seetõttu jookseb tal alati uusim Android tarkvara versioon, mida sa näiteks Just5 Spacer'iga ei saa - 1-2 uuendust ning Just5 tõenäoliselt jääb kiiresti vanaks. Mina lihtsalt ei võtaks endale telefoni ainult hinna ja näitajate järgi. Koguksin selle mitukümmend eurot ning ostaksin Moto G, kui oleksin selliste valikute vahel.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina võtaksin Motorola Moto G. Mingi põhjuse pärast on paljud arvamusel, et Motorola ei tooda kvaliteetseid telefone. Motorola on Google'i firma ning seetõttu jookseb tal alati uusim Android tarkvara versioon, mida sa näiteks Just5 Spacer'iga ei saa - 1-2 uuendust ning Just5 tõenäoliselt jääb kiiresti vanaks. Mina lihtsalt ei võtaks endale telefoni ainult hinna ja näitajate järgi. Koguksin selle mitukümmend eurot ning ostaksin Moto G, kui oleksin selliste valikute vahel.

 

No minu jaoks pole vahet kas ta saab tulevikus uuendusi või mitte, see hind on minu jaoks sobiv. Tegelikult ma poleks väga kindel kas ta saab ainult 1-2 uuendust, seda ei tea me keegi ju. Ühesõnaga ise olen rahul, oleks mingi kahtluseuss sees olnud ei oleks seda tellinud endale. Seekord usaldan sisetunnet, loodan, et ei pea pettuma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Android 4+ täiesti piisav. Mul endal Galaxy Nexus, enam uuendusi ei saa ja ausaltöeldes ei huvita ka, need uuendused ei anna mulle mitte midagi. Praegu on see kitkat väljas, aga see ei ole mitte mingis mõttes parem kui minu 4.2.1 Jelly Bean.

Ja alati on võimalus Cyanogonmodile.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii sain telefoni kätte, tellisin hoopis siis Just5 Spacer-i, mõnusa fiilinguga telefon on, mahedalt reageerib ja kõik jookseb ideaalselt. Ainuke miinus minu jaoks on 4GB kettaruum aga noh 32GB mälukaart ei maksa ka midagi, muidu olen üli rahul :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

20€ odavam ja kõvasti parem telf: http://www.dx.com/p/doogee-pixels-dg350-mtk6582-quad-core-android-4-2-9-wcdma-bar-phone-w-4-7-ogs-hd-4gb-rom-gps-307384#.U6xoLpSSyk0

 

Kaks nädalat tagasi sain kätte garantiid pole aga savi see... Väga mass telf selle raha eest.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
20€ odavam ja kõvasti parem telf: http://www.dx.com/p/doogee-pixels-dg350-mtk6582-quad-core-android-4-2-9-wcdma-bar-phone-w-4-7-ogs-hd-4gb-rom-gps-307384#.U6xoLpSSyk0

 

Kaks nädalat tagasi sain kätte garantiid pole aga savi see... Väga mass telf selle raha eest.

 

No vot ilma garantiita ma ei telliks endale midagi, mass telf võib olla aga midagi juhtub garantiid pole, juppe ei saa, viskad minema siis ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul pole ükski telf niisama pauku teinud :) Kui midagi juhtub oskan ise parandada kasvõi ekraani välja vahetada sest need ei maksa väga palju.

Kes ei oska elavad rasket elu :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul pole ükski telf niisama pauku teinud :) Kui midagi juhtub oskan ise parandada kasvõi ekraani välja vahetada sest need ei maksa väga palju.

Kes ei oska elavad rasket elu :D

 

Nojah aga ise olen muidu selle telefoniga rahul, ei kurda. lel 900 postitust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

100€-ne android üldjuhul peab aasta vastu ja siis vöid hakata juba uut valima, kuid https://www.youtube.com/channel/UCgyqtNWZmIxTx3b6OxTSALw Leiad köik vajaliku, mille järgi soetada uus nutikas, ise soovitan Z1, Z2 vöi Htc One, oleneb ka kas su rahakott suudab lubada seda.


x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
100€-ne android üldjuhul peab aasta vastu ja siis vöid hakata juba uut valima, kuid https://www.youtube.com/channel/UCgyqtNWZmIxTx3b6OxTSALw Leiad köik vajaliku, mille järgi soetada uus nutikas, ise soovitan Z1, Z2 vöi Htc One, oleneb ka kas su rahakott suudab lubada seda.

 

Miks ta ainult aasta vastu peab? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.