Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ja lahe eesti server DungeonGaming Survival/Grief

Soovitatud postitused

Tulge ja liituge kohe!!

---------------------------------------------------------------------------------

Omanikud: krokodil29 Ja TurboMine45

Abi-Omanikud: kristinaeatscows, Kent002

Korrahoidja: OTSIME!

Moderaator: Tessix

----------------------------------------------------------------------------------

Serveri Iseloomustus.

 

Hetkel on meil server täiesti uus, aga oleme seda koguaeg avanud ja kinni pannud jne, omanik olen ikka endiselt mina krokodil29, hetkel otsin ma usaldusväärseid Moderaatoreid ja Korrahoidjaid, alguses peate minuga ühendust võtma ja siis ankeeti täitma, aga veel on meil kuni 25.juunini soodukat nimelt Toetaja on tavaliselt 3.20€ aga hetkel on 1.60€ ja Premium on tavaliselt 5€ ja hetkel 2.49€, me veel jätkame nende soodustustega ja hakkame ka veel ranke tegema kui hakkab server kuulsamaks saama ja rahvast hakkab käima, samuti on meil juba valmis SMS-Raha aga on ka tulemas SMS-XP!

 

----------------------------------------------------------------------------------

Pärisomaniku iseloomustus

 

Tere, mu nimi on siis mängus krokodil29, mu päris nimi on Jaanus.P ja olen 15a septembris saan 16, mulle meeldib väga serveritega tegeleda, need kes on muidugi juba peland ja ootavad kuni tagasi jne tuleb et miks koguaeg kinni läheb jne, see on lihtne vastus, KOOL, mul pole üldse aega siis midagi teha, aga praegu algas suvevaheaeg ja nüüd on mul aega sellega tegeleda :)

 

----------------------------------------------------------------------------------

Server

 

IP: b3.lionhost.org:25641

IP(2): 176.31.205.26:25641

 

Gametracker: LINK SIIN!

Youtube: LINK SIIN!

Koduleht: LINK SIIN!

 

Kindlasti Liituge ja uurige serverit!!!

 

 

 

Muudetud liikme krokodil29'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.