Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eestigaming [1.7.9] tasuta /fly, PvP

Soovitatud postitused

Eestigaming minecraft server

IP: a2.lionhost.org:25565

 

Tegemist on 100% survival serveriga, kus on aktiveeritud ka ülemaailne pvp, välja arvatud kaitsealades. Mis muudab serverit eriliseks on see, et igal ühel on tasuta lendamine. Selle eest me raha ei võta, vaid kingime neile selle. Varsti tulekul ka creative maailm, kus saab ehitada creative modis, kuid see muutub tasuliseks. Survival maailmas meil on creative rangelt keelatud. Serveris on 100% no lag. Server on üli lahe. Ja iga mängija arvamus on oluline, mida tuleb saata meilile: andreiolen@outlook.com. Ja just mängijate arvamuste ja ideede järgi arendame me serverit, et kõigile meeldiks. Kui tuleb ka kriitikad, pole hullu, seda me parandame. Ja oodatud on kõik ideed/vead. Vaja ka meeskonna liikmeid juurde, eriti abistajaid. Varsti tulemas ka tasulised teenused buycrafti kaudu. Hetkel saab tasulisi teenuseid osta pangaülekandega mis on 25% soodsamad kui muidu. Kindlasti teen ma tasulisi teenuseid soodsamaks.

Youtube kanal: HDRaEST

Foorum: Eestigamingmc.forum.co.ee

Facebook: Tulekul

 

Serveri info

 

RAM: 6GB

Mängijate maksimaalne maht: kuni 150 mängijat.

 

Youtube video:

 

 

Loodan et teile server meeldib :)

Muudetud liikme DeemonCraft'i poolt
Serveril on uus host

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Reeglid maha tehtud UltraGamingu foorumist. Tasulised teenused on pmst 1:1'le tehtud ka UltraGamingust maha. Teil endal ikka aju on, et midagi ise välja mõelda? Väga labane server ikka! Tekstis on ka väga palju kirjavigu sees. Arendate serverit mängijate ideede järgi? Alustuseks võiks ise ka midagi välja mõelda, mitte kõike mingi teise serveri pealt teha. Kus ta sul 100% survival siis on, kui iga mängija saab endale fly? No Lag? Ei usu sellise ülemüüdud hosti nagu envioushost kohta seda. Vaevalt, et teil see 5GB RAM server veab 500 mängijat välja, healjuhul 50. YouTube video on ka üsna kehv, segane ja lagine nagu teie servergi.

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Revilo. UG-st on maah tehtud osad. Ja kirjavigu pole, 5GB ram on hea 500 sloti jaoks, kui on väga hea host! Niiet labane oled sa peast ise! Oma kehvad arvamused j2tku endale ;) Ja revilol sa vaata ise kas sul endal aju on? Ja serveris on 100% NO LAG! Mitte ühelgi pole mitte mingit lagi tekkind ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

PVP areenal, aga seda õigust piiratakse. Ülemaailne pvp ka kaob ära, kuna teen selleks eraldi faction & pvp maailma. Kus fly kasutamine on keelatud, seega püüan teha seal worldis nii, et fly kasutada seal ei saaks. Kindlasti olen sellega arvestanud. Rikkujaid aga karistatase vanglaga. Ban me enamasti ei jaga. Vaid ban oleme asendanud jail + mute. Sellessuhtes jah kas ta päris 500 mängijaid veab välja, see on küsimärgi all. Kui tuleb nõudlus suurem, siis ka upgrademe serverit võimsamale ramile. Aga antud juhul ei usu et päris 500 mängijad ka sisse tuleb. Ehk võib arvata et kuskil 100-175 mängijat kui sees on, siis laagi pole. Kuna mõtetuid pluginaid polem, maastik pole rikkutud, ka laagi pole kohe üldse. Isegi halva netiga, kus mul nett jooksis 3,5 mb/s sai ka serveris nii pelada, et ei olnud ühtegi laagi.

Muudetud liikme DeemonCraft'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minul ega ka yhegi teisel mängijal, kes meie servus on pole olnud sellist kaebust, et suur laag. Laagi pole ka mul. Kui oleks tulnud kaebused et sereris on laag sees jne, loomulikult asuks ma kohe tegutsema. Kuid poel laekunud meie andmetel, mitte ühtegi kaebust selle kohta et laag, ka mitte chattis. Consolest näen kõik ära, mida on mängijad omavahel vestelnud ehk /msg, ka avalik chat. Niiet server jokseb hetkel hästi, crash report pole ka mul tulnud, mida ma näen FTB failids filezilla kaudu. Lisaks, mängijate soovil, tulekul faction & pvp maailm ka, kus grief ja vp lubatud jne. Ja kui siin revilo mainis et video laagine. Siis serveri laagiga pole mitte mingit pistmist. Server jookseb hästi igastahes. Meie serveri Adminil XxMisterBossil, kas ta tegi sellise effekti et see oleks veidi aeglasem, või pole arvuti selleks päris hea. Aga igastahes garanteeritud on serveris laagi pole. Kuna jälgin ka karmilt, et keegi ei kasutaks we. Aga we saab kasutada vaid op. Niiet pole mõtet hakkata siin kritiseerima jne et see on "sitt" server, kui ise pole reaalselt sees käinud. Mina nt ei kritiseeri ühtegi mc serverit, kui ma pole ise otseselt sees käinud. Iga server areneb omadmoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Revilo. UG-st on maah tehtud osad. Ja kirjavigu pole, 5GB ram on hea 500 sloti jaoks, kui on väga hea host! Niiet labane oled sa peast ise! Oma kehvad arvamused j2tku endale Ja revilol sa vaata ise kas sul endal aju on? Ja serveris on 100% NO LAG! Mitte ühelgi pole mitte mingit lagi tekkind

 

 

Kas sa mitte ei kirjutanud, et kriitikast pole hullu ja oodatud on kõik ideed/vead? Revilo tõi väga põhjalikult välja teie serveri nõrgad küljed, kuid nüüd tundub, et peate hakkama enda sõnu sööma või mis? Nüüd käsid kehvad arvamused endale jätta? Nii läheb ka see server põhja nagu su eelmised serveridki, kui sa enda suhtumist ei muuda. Iga kriitika peale ajad kõik tagasi ning nimetad potentsiaalseid mängijaid labasteks ja küsid neilt küsimuse "sul endal aju ka on we?"

 

Minul ega ka yhegi teisel mängijal, kes meie servus on pole olnud sellist kaebust, et suur laag. Laagi pole ka mul. Kui oleks tulnud kaebused et sereris on laag sees jne, loomulikult asuks ma kohe tegutsema. Kuid poel laekunud meie andmetel, mitte ühtegi kaebust selle kohta et laag, ka mitte chattis. Consolest näen kõik ära, mida on mängijad omavahel vestelnud ehk /msg, ka avalik chat. Niiet server jokseb hetkel hästi, crash report pole ka mul tulnud, mida ma näen FTB failids filezilla kaudu. Lisaks, mängijate soovil, tulekul faction & pvp maailm ka, kus grief ja vp lubatud jne. Ja kui siin revilo mainis et video laagine. Siis serveri laagiga pole mitte mingit pistmist. Server jookseb hästi igastahes. Meie serveri Adminil XxMisterBossil, kas ta tegi sellise effekti et see oleks veidi aeglasem, või pole arvuti selleks päris hea. Aga igastahes garanteeritud on serveris laagi pole. Kuna jälgin ka karmilt, et keegi ei kasutaks we. Aga we saab kasutada vaid op. Niiet pole mõtet hakkata siin kritiseerima jne et see on "sitt" server, kui ise pole reaalselt sees käinud. Mina nt ei kritiseeri ühtegi mc serverit, kui ma pole ise otseselt sees käinud. Iga server areneb omadmoodi.

 

Sul pole serveris mängijaidki, mis lag siin ikka tekkida saab. Sa ei saa garanteerida 100% no-lag, kuna see kas kellegil on lag või mitte, oleneb juba ka kasutaja ühendusest. Vaadates envioushosti hindu ja nüüd arvestades seda, et nad kasutavad OVH serverikaste, võib oletada, et need on kõvasti ülemüüdud.

Kas sa mängijatele mingit privaatsust ka jätad? Ei ole just kõige toredam, kui mingi tont igat sõnumit pealt loeb.

Kust sa võtad, et mitte keegi nendest, kes siin kirjutasid pole käinud serveris?

Muudetud liikme Linksys'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Revilo. UG-st on maah tehtud osad. Ja kirjavigu pole, 5GB ram on hea 500 sloti jaoks, kui on väga hea host! Niiet labane oled sa peast ise! Oma kehvad arvamused j2tku endale ;) Ja revilol sa vaata ise kas sul endal aju on? Ja serveris on 100% NO LAG! Mitte ühelgi pole mitte mingit lagi tekkind ;)

Osa? Kulla mees need reeglid on UG-s minu enda koostatud ja ma tunnen enda käekirja ilusti ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server on nüüdsest upgrade'tud suuremale hostie. 6GB Ram, ja 150 slots. Piisavalt hea mängimiseks. Ja hetkel Lionhost on hetkel üks mugavamaid ja parimaid hoste, võrreldes teistega. Mis puutub reeglitesse, on need ka nüüdsest mul isetehtud. Lisaks server on nüüdsest 100% survival, kus tasuta fly ei anta, vaid seda hoopis maksustatakse, ja creative kasutamine on ka keelatud. Muutunud ka serveri nimi: LionGaming.

 

Ja nagu ma ütlesin, võidakse ka vigu välja öelda, ja just nimelt ka seda kriitikad mis teised siin öelnud on, püüdsin seda parandada. Nüüdsest server 100% korras.

 

Palun see teema kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.