Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

☆ExotyleCraft | PVP | Factions | Survival ~ 1.7.5 ☆

Soovitatud postitused

SUPERVIP

....

Muudetud liikme DZK'i poolt

Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Serverisse on lisatud skyblock!


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bumpz0r


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SMS teenused on olemas, kuid mitte kuskil ei ole nende kohta täpsemalt kirjutatud. Teie serveri meeskond jätab üsna halva mulje. Foorumist vaatasin, et mingi moderaator sai banni, kuid hoolimata sellest on ta ikka veel moderaator. Serveri meeskond teeb üksteise kohta kaebusi ka, kuigi meeskond peaks tähendama just seda, et tehakse koostööd omavahel mitte ei sõdita.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha minecraftiga tarbiakaitseametisse v? :D:D


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fortumot kotib ainult tekst, mis on nende kliendi leheküljel. Neid ei koti, et kuskil Minecrafti serveris kuskil sildi peal on see kirjas, pealegi ei saa sa kuidagi tõestada, et teenuste tegija need hinnad sinna sisestas. Samahästi võin mina mingis serveris reklaamida, et vip on näiteks 64 senti, aga tegelikult on 5 eurtsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fortumot kotib ainult tekst, mis on nende kliendi leheküljel. Neid ei koti, et kuskil Minecrafti serveris kuskil sildi peal on see kirjas, pealegi ei saa sa kuidagi tõestada, et teenuste tegija need hinnad sinna sisestas. Samahästi võin mina mingis serveris reklaamida, et vip on näiteks 64 senti, aga tegelikult on 5 eurtsi.

 

Saab väga hästi tõestada.Teed pildi mis seal kirjas siis saadad sõnumi teed sellest pildi, et saatsid ja siis kui arve tuleb vms saad näha, et palju raha läks selle peale.Edasi tegeleb sellega tarbijakaitse.


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saab väga hästi tõestada.Teed pildi mis seal kirjas siis saadad sõnumi teed sellest pildi, et saatsid ja siis kui arve tuleb vms saad näha, et palju raha läks selle peale.Edasi tegeleb sellega tarbijakaitse.

 

See pole kahjuks Fortumole mingi tõestus, nad võivad teenuse tegija käest küsida viidet, kus see kirjas on, aga Minecraft server see olla ei saa. Ma kirjutasin juba eelmises postituses, et samahästi võin mina teha pildid, kus läheb sõnum näiteks sinu skandinaavia serveri 5€ vipiks, aga sildile kirjutan 96 senti.

 

Lihtsam oleks pöörduda serveri omaniku või tema vanemate poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole kahjuks Fortumole mingi tõestus, nad võivad teenuse tegija käest küsida viidet, kus see kirjas on, aga Minecraft server see olla ei saa. Ma kirjutasin juba eelmises postituses, et samahästi võin mina teha pildid, kus läheb sõnum näiteks sinu skandinaavia serveri 5€ vipiks, aga sildile kirjutan 96 senti.

 

Lihtsam oleks pöörduda serveri omaniku või tema vanemate poole.

 

Mind üldse ei koti see fortumo vaid tarbijakaitse.Samahästi võivad siis kõik teha 0.32€ teenuse mis maksab tegelikult 5€ sinu jutujärgi ja kuidagi tõestada ei anna + ei karistata?


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere, ei soovita ka väga.Serverit reklaamitakse 24/7 teistes serverites.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.