Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väikene probleem PHP mysql ühendusega

Soovitatud postitused

Tervist proovin siis siin vaikselt teha mingi User Control Paneeli, kuid tuli viga sisse ja ei oska kuidagi seda parandada:(, vb pea enam ei tööta kuna olen juba 3 päeva järjest teinud seda! Loodetavasti on siin abi valmis inimesed!

 

MYSQL Kood

 

$connect = mysql_connect("***************", "******_***", "********") or die(mysql_error());
mysql_select_db("*******") or die(mysql_error());

 

Ja annab erroreid!

[color=#000000][font=Times New Roman]Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)[/font][/color]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu errorist lugeda siis kasutajal root puuduvad andmebaasile õigused.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaevalt, et tasuta host annab sulle õigused root MySQL kasutajale. Peaksid neilt saama ka oma MySQL andmed, kui nad seda pakuvad.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui veebimajutaja andis kaasa MySQL andmebaasi, siis saad seda skripti kasutada. Praegu on aga andmed valed.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No siis logi 000webhost keskkonda, siis mine oma tasuta domeeni:)

1# Otsi sealt mysql asjad

2# Kui oled leidnud siis seal peaks olema tabel kus on hostname ehk mitte localhost vaid neil oma aadress.

 

ja siis muudad ära ja DONE!:)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ofc, et ma tegin nii sellepärast need **** ongi, et te ei saaks teata mu mysqli?

Aga, ikkagi annab samat jama

 

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

 

Kas 000webhost andis sulle MySQL kasutajanime nimega ROOT ning mysql hostiks/serveriks localhost?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

000webhosti poolt antud mysql kasutaja ei olnud kindlasti root. Niipalju kui ise olen nende tasuta veebimajutust kasutanud, siis pole kunagi olnud MySQLi host "localhost". Kontrolli andmebaasi andmed uuesti üle.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutaja Root kindlasti pole, muidu saaksid ligi ka kõikide teiste andmebaasidele selles serveris, kuid mitmed teenusepakkujad kasutavad aadressina localhost, näiteks mul asub leht endise Netpoint serveris ja seal on see süsteem kasutusel ( aga see ei pruugi olla Sinu serveris ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.