Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
sain bottimisega banni selle aasta jaanuaris , ja tahaks teada kuidas saada unbanni.

jagex ei vasta mitte ühelegi kirjale .

inimesele kes aitab mul unbanni saada ostan bondi :).

 

Kui said bottimise eest bänni siis gg, unbanni kohe kindlasti ei saa.

Muudetud liikme awful'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Emm mul endal päris kahtlane lugu, sain rsis banni kaheks päevaks bottimise eest ja kui 2 päeva möödus siis üritasin sisse saada aga ei saanud ja pärast vaatasin, et mix jälle banned ja põhjuseks oli, et ma olin üritanud enda acci müüa.

Kas sellest saaks unbani v mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Silks

Kui sulle mäng ei meeldi, siis ei pea kohe reegleid rikkuma hakkama ja bottima. Ban on täiesti põhjendatud ja unbani saamine on natuke utoopiline.

 

Sõber sai ~30min peale uue acci tegemist free perm bani, jagex pole suutnud poole aasta jooksul ta kirjadele vastata, miks ta bani sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Jagexi sugustele ettevõtetele pole mõtet meile saata. Neid huvitab vaid avalik negatiivne tähelepanu, pange tähele kui hakate RSi foorumisse teemasid postitama, RSi facebooki seinale, siis hakatakse kohe uurima milles point on. Tuleb õiged kanaleid kasutada ;)


ehtne pwner olen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Jagexi sugustele ettevõtetele pole mõtet meile saata. Neid huvitab vaid avalik negatiivne tähelepanu, pange tähele kui hakate RSi foorumisse teemasid postitama, RSi facebooki seinale, siis hakatakse kohe uurima milles point on. Tuleb õiged kanaleid kasutada ;)

 

Kui oled banned mängust, siis on ka foorumist ban ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

vaidlen vastu.. sain ise perm banni rs3 ühe acciga.. bottimise eest kusjuures bottisin 1-99 fish ja sian unbanni ja müüsin acci maha kh veel. ja acci omanik ple kh siiamaani banni saanud . aga mingi protsent on siiskin et saad unbanni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kuna siin bannidest juttu on, siis keegi teab, kaua läheb aega, et kirjale vastataks?

Läksin täna hommikul Al Kharidi warrioreid tapma ja järsku mäng crashis ja uuesti logida enam ei saanud, olin banned -.-

Pole bottinud ka selle kasutajaga.

 

Muidu mäletan, et kunagi sain perm mute ja siis umbes 3 kuud hiljem saatis jagex kirja, ala et sorry, vale inimene oli ja tehti unmute.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.