Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

SUPERVIP

Tere, mul on selline küsimus ,et mida teha hackeritele?Nad saavad koguaeg full permissionid ja võtavad maailma ära!Mind see väga häirib ja need kes on nii teinud on ka saanud kohe ban ja ipban.Aga ikkagi nad suudavad sisse saada ma otseselt kedagi nimetama ei hakka ,aga räägitakse ,et estcloudsi omanikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Parandada turvaaugud süsteemis. Ega muud ei saagi teha, tänapäeval IP vahetamisega saab ka hakkama 10 aastane poisike, seega see bannimine ei aita midagi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Estonian Cloudsiga ei ole siin mingit pistmist, ju siis nicklamerid. Kuna endal oli sama probleem viimati siis sulle võin soovitada ainult, et kontrollige üle moderaatord/adminid, keda te opite. Samuti soovitaks olla tihedamalt serveris!


BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vabandust! Aga mina sain nii aru ,et estclouds oli selle taga.Aga mis ma tegema peaks ,et seda turvaaugu süsteemi uuendada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Esiteks vali usaldusväärsed inimesed administratiivi.Ära pane oma moderaatoritele OP commande ja teiseks vali väga väga väga hoolikalt kellele sa OP paned jne.Annan vihje, et kui hästi ostsid logist leiad vastuse kes selle taga on (Y)

Kolmandaks muuda kõik paroolid ära oma serveri ja enda pw mängus.

Neljandaks veel ära anna ühtegi parooli mitte kellegile.


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Esiteks vali usaldusväärsed inimesed administratiivi.Ära pane oma moderaatoritele OP commande ja teiseks vali väga väga väga hoolikalt kellele sa OP paned jne.Annan vihje, et kui hästi ostsid logist leiad vastuse kes selle taga on (Y)

Kolmandaks muuda kõik paroolid ära oma serveri ja enda pw mängus.

Neljandaks veel ära anna ühtegi parooli mitte kellegile.

 

 

Langesin kunagi ise petturite ohvriks. Nad soovisid ranki ja mina olin nii loll ja andsin ka muidugi. Siis koguaeg hakkas serveril mingi jama olema. Arvasin, et häkkerid tegutsevad minu serveri kallal. Tuli välja, et oma inimesed lõid noa selga ja pärats seda ma ei usalda ühtegi inimest virtuaal maailmas.

 

+

 

Põhimõtteliselt sa ei saa sellega midagi teha, kui sinu serverit koguaeg rikutakse. Kõige tabavam põhjus, miks servereid ''häkkitakse'' on populaarsuse võitmine.

Äkki on võimalus, et saad serveripakkujale kirja saata, et selline probleem. Eelnevalt mainiti, et selle jaoks midagi teha ei saa ja ma olen täiesti nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ära unusta seda et UltraGamingu meeskond võib selle taga olla. Minu arvamus ainult

 

Alati ära süüdista neid. Nemad on pro'd ja see ei tähenda, et nad peaksid teiste servereid häkkima. Neil on oma server, mida hallata ja kust sa üldse võtad, et nemad "võivad" selle taga olla?

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.