Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kustutada!

Muudetud liikme TheBoss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aga kust sa eile teadsid mida mul vaja on kui serverisse tulid ? Rääkisime enne seda sinuga vahvlis ja kohe tulid ? Ma annan kirjad ka politseile üle. MA ei hakka vaidlema, las politsei teeb oma tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Miks minu serverisse pole kunagi registeeritud sellist kasutajat nagu Marting500 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Okei, aga andmetes peaks olema näha kuna sa viimati välja logisid. See ei kao kuskile, ega ei saa kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See pole loll iba! See on minu ostetud server ehk minu vara, ning selle ära varastamine pm ja lõhkumine. Mine googelda natuke, paljud on kohtusse läinud ja ka vangi läinud sellise asja eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole loll iba! See on minu ostetud server ehk minu vara, ning selle ära varastamine pm ja lõhkumine. Mine googelda natuke, paljud on kohtusse läinud ja ka vangi läinud sellise asja eest.

 

 

Palju asju on väär ja mille eest oleks võimalik karistada. See kohtus käimine pole päris nii lihtne ka, et lihtsalt tahad ja lähed. Su oma aja kulu on 10x suurem kui see, et server lihtsalt korda teha. Aga eks räägi meile ka siis kuidas läheb/läks sellega.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja nüüd mõtleks nii, et kui tema pole süüdi ja sa süüdistad teda ning viid asja kohtusse ning kaotad selle, siis temal on õigus sinupeale kaevata ja kahjutasu nõuda süüdistamise eest. Ega see asi nii kerge nüüd ka pole.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohtuga jamamine on väga aega nõudev protsess. Keskmiselt kestab üks juhtub kuskil pool aastat ja mõlemad osapooled peavad algselt maksma advokaadi(ma ei tea, kas Eestis saab üldse kasutada riigi oma tasuta?) eest. Peale mitut mitut kuud saate ehk vastuse ning kaotaja maksab veel kohtukulud pealekauba.

 

Kohtusse kaebamiseks soovitaks umbes 1000e kindlasti omada, vastasel juhul ei ole mõtet. Sest, kui mingil juhul jääd ise kaotajaks ja pole finantsi, et tasuda kohtukulusid, lähed veel tegema riigile tööd, et enda võlg tasuda.

 

 

Odavam oleks maksta kõvatust täis noorukite kambale 100-200e ja lasta neil mure lahendada. Ma tean, et see on ebaeetiline, aga nii need asjad kahjuks on.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mul pole probleem ajas, asi on põhimõttes, et inimene ei läheks edasi teiste servereid hackima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Maring500 hakkad juba kartma ? Kõik me teame et sa seda tegid. See on väljauurimisel, kustutan teema aga see pole läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellist jama ei võta kohus arutlusse isegi mitte, kuna virtuaalsete asjade kohapealt Eestis seadused puuduvad.

 

Kräkkereid, kui nad on toime pannud arvutis olevate andmete või programmi ebaseadusliku vahetamise, kustutamise, rikkumise või sulustamise, arvutisse andmete või programmi ebaseadusliku sisestamise eest kuni aastane vangistus, sama teo eest eesmärgiga takistada arvuti- või telekommunikatsioonisüsteemi tööd kuni kolmeaastane vangistus (§ 206, arvutikahjurlus).

 

usu või ära usu aga minecrafti server on ka programm


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
usu või ära usu aga minecrafti server on ka programm

Nüüd hakka palun defineerima siin MineCrafti serveriga seotud "ebaseaduslikku kustutamist". Ma räägin, kohus naerab välja sellise asja. Või noh, tegelikult ei võeta seda sinna käsitluselegi. Muidugi kui sul just papp veoautoga kaasas pole. Siis võetakse jutule ja naerdakse seal välja.

 

Ja kui sa veel ise kasutad ebaseaduslikku tarkvara seal, siis hoopis pannakse sulle nuiaga vastu vahtimist.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellise naeruväärse asja pärast Eesti Politsei ainult naerab su üle. Sulle on tekitatud virtuaalkahju, vääringus kui palju... Null?

Ei ole küll runemees, kuid kunagi rune hiilgeajal muudkui käisid mu klassis jutud, kuidas keegi lasi kelleltgi combat x leveliga kasutaja üle (tõesti, mind ei koti mis see level oli, aga mäletan hästi, et mingi combat level oli), vääringus 150 krooni. Kutt läks isegi Politseisse, seal naerdi ta lihtsalt välja. Sama on Minecraftiga, naerdakse samamoodi välja. Esiteks sa kasutad cracked serverit, mis on juba ebastabiilne ja seadusevastane.

Politseisse ei ole absoluutselt mõtet minna, raiskad tühja aega ja närve. Molliring äkki ainult aitab, nagu vanasti.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd hakka palun defineerima siin MineCrafti serveriga seotud "ebaseaduslikku kustutamist". Ma räägin, kohus naerab välja sellise asja. Või noh, tegelikult ei võeta seda sinna käsitluselegi. Muidugi kui sul just papp veoautoga kaasas pole. Siis võetakse jutule ja naerdakse seal välja.

 

Ja kui sa veel ise kasutad ebaseaduslikku tarkvara seal, siis hoopis pannakse sulle nuiaga vastu vahtimist.

 

polegi öelnud et kohtus väga asja saab, kirjutasin oma postituse kuna sa arvasid et sellised seadused puuduvad.

 

ja minuteada minecrafti jaoks pole vaja "ebaseaduslikku tarkvara", tavalise serveri saab confida nii, et piraadid sisse saaksid


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
polegi öelnud et kohtus väga asja saab, kirjutasin oma postituse kuna sa arvasid et sellised seadused puuduvad.

 

ja minuteada minecrafti jaoks pole vaja "ebaseaduslikku tarkvara", tavalise serveri saab confida nii, et piraadid sisse saaksid

 

Just nii, mingit "cracked" versiooni serverist ei ole. On vaid offline-mode, mis on täesti legaalne.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
polegi öelnud et kohtus väga asja saab, kirjutasin oma postituse kuna sa arvasid et sellised seadused puuduvad.

 

ja minuteada minecrafti jaoks pole vaja "ebaseaduslikku tarkvara", tavalise serveri saab confida nii, et piraadid sisse saaksid

Virtuaal kohapealt puuduvadki. Kui keegi su RSis rune2handeri üle laseb või mis iganes, siis ei tehta sinuga midagi.

 

Aga jah, suht kindel, et ei saa midagi teha, kuna arvatavasti pole seaduses ära defineeritud kindlalt sorti kustutamised, rikkumised jms. Pluss ma kahtlen, et seal üldse "programm" mõiste ära defineeritud.

 

Kohtusse läheks ainult mingi eriti suur asi ning korralik advokaat teeb nii või naa Eesti seaduste juures 1:0 riigile selle kohapealt.

 

Need praegused seadused seal on niisama lollpeadele hirmutamiseks pandud. Sama nagu see loba igalpool, et piraatlus on halb ja lähete kõik vangi.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.