Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

kas teile meeldib e-poodidest kaupu tellida?

Soovitatud postitused

ma kardan tavaliselt tellida e-poodisest asju - et tuleb ikka mingi jama - asjad ei ole sellised nagu pildil, või saan lihtsalt tüssu. Aga hiljuti sain hea kogemuse tellisin ühest poest asju ja kõik tuli ruttu koju ja oli tibens -tobens, nii kartsin tühja, kuidas on teie kogemused?


elu on lill

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

E-poode maasiseselt ma pole kunagi vältinud. Pretensiooni hea kerge esitada ja garantii ka kenasti kehtiv. Pigem oli mul probleemne välismaalt tellimisega. Viimasel ajal olen regulaarselt Ebays pakke endale tellinud - odavam ja siiani olen 1 korra üle saanud (vähemalt 30 pakki tellinud, hind 5-80€), kuid kaupmees tasus kinni ning maksis ooteaja eest veel ka pisut peale.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen saanud ainult positiivseid kogemusi. Tavalisse poodi satun haruharva kui midagi kiiresti vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üldjuhul ei telli e-poodidest, aga suvel tegin esimesed tellimused. Julgen ainult vidinaid telefonile või muid aksessuaare tellida, riideid väga ei julge. Viimatised 2 riide ostu lõppesid katastroofiga, enam ei korda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tellin e-poodidest põhimõtteliselt kõike mida mul vaja läheb, välja arvatud toitu. Pigem ootan nädala ning saan kauba ca 30% odamalalt kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Välismaalt olen kasutanud vahendajate teenust tellimiseks. Petta pole senini kordagi saanud. Kosmeetikat tellin aga ise ja seega pole nagu riiete puhul ohtu, et suurus või materjal ei sobi.

Muudetud liikme katariinaKK'i poolt

[TABLE]

[TR]

[TD=align: left]Autokool[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole kunagi tellinud välismaa epoodidest, kuna ei usalda. Kui tellin, siis ikka kodumaistelt saitidelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käekell on alati hea kingitus. Ja minu teada teeb Armani kaubamärk peenemaitselisi ja stiilseid tooteid, ilma et see oleks liiga kitšilik. Need on populaarsed igas vanuses naiste seas. Selliseid brändi kellad https://elma.ee/product-category/kaekell/ saate tellida Elma veebipoest. See on lahe kinkekauplus ja sinna võib minna igaks eriliseks sündmuseks.

Muudetud liikme Haryt'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.