Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Olen pühapäeva mängija niivõrd-kuivõrd, pelan 99% ajast soolo ja ainult ranked mänge. Alustasin S2 ning S3 olin Silver 2, nüüd S4 järsku on progressi.

Kasutajal on ka Refer-A-Friend 1.0 ajal tehtud 200 referralit, boonuseks olid siis skinid, 6300 RP ning ~600 per-win IP boosti, millest siiamaani ~400 alles.

Põhirollid: Jungle (Lee Sin

Division: Gold 2

Nimi: SIida (Siida - suure i-ga, labane nimevalik, aga kui mängima hakkasin, siis alustasin paari rootslasest sõbraga ning slida = tuss in swedish)

Profiil+statistika: http://eune.op.gg/summoner/userName=SIida

 

Mis seal ikka, eks postitan S/S igast mängust ning toon sada vabandust miks mu meeskond imes, kui pähe sain.

 

Head!

Muudetud liikme Snoopie'i poolt

Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Edu & jaksu päeviku pidamisel, päevik mida hakkan kindlasti jälgima ;)

 

Tänud-tänud. Loodan, et on miskit huvitavat jagada ka siis. Täna õhtune mäng - algus läks metsa veits Zac pärast, alahindasin teda sest ei kohta väga tihti Zac'e, aga Mid-game sai hoo enamvähem üles. GG

 

Lee.jpg


Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ehk tahad duoda vahepeal? Ma gold V promodes atm, kui huvi on siis pm. Edu päevikuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eile sain ühe ranked pähe Threshiga - Ezreal oli partneriks Varuse ja Leona vastu, suht metsa läks see mäng. Unustasin S/S teha.

 

Täna õhtune mäng. Algus hea - lõpp hea. Vahest harva juhtub ka see ime, et 4 poolakaga meeskonnas ja nad oskavad isegi mängida.

 

ColdWind, lisa mu kasutaja pelas sõbraks - ehk kui oled online 20:00-22:00 võib koos teha üks-kaks pela.

 

Mumski.jpg

 

See väike muumia pöörab tõesti tiimi võitluste väljatulekut. Oleks veel Frozen Heart ka jõudnud kokku panna, oleks puhas plats olnud. Heimer läks AFK meie teamis vahepeal ~7minutiks, tagasi tulles oli seis 17:12 meie kasuks.

 

Tualett paberi jõud! Võistlus isu peal, peaks veel paar mängu tegema.

 

Mumski2.jpg

 

Teine mäng siis täna õhtul. Lootused olid kõrged, palju tanke - Cho, Amumu. Ilmselgelt võtan Trundle. Loading screenil oli ka esimest korda kõik säravamate ääristega kui mina:

 

Mumski2.jpg

 

Ja lõpptulemus:

 

Mumski3.jpg

 

Kuidas kurat sa oled eelmine season platinum ja siis saad 12 korda surma mängu jooksul ning pooled neist ganki.. What the hell?! Poland power..

Muudetud liikme Snoopie'i poolt

Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna õhtune viimane mäng, suhteliselt ülesõit. Vahepeal läks asi kibedaks kui tuli välja, et keegi ei oska positsioneerida ja ADC'l meeldis farmida veel peale 25min jubedalt.

 

Mumski4.jpg

 

Reede õhtune mäng - igal lanel ülesõit, aitasin seal kus vaja ja ajasin objektiive taga. Boring

 

Mumski.jpg

 

Trundle singed vastu, pask pick. Midagi erilist kumbki lanel ei teinud.

 

Mumski.jpg

 

See mäng läks mul threshiga millegipärast no väga metsa. Savi, võit ikkagist.

 

Mumski2.jpg

Muudetud liikme Snoopie'i poolt

Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kaotasin divisionid. Nüüd tagasi.

 

Mumski3.jpg

 

Esimene tehtud, väga pikk mäng - full build koos. Niipalju mõttetuid throwe meie teami poolt, aga noh eks nimedest loeb välja ka, et poolakad/poolakas

 

Mumski.jpg

Muudetud liikme Snoopie'i poolt

Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahepeal sai platinum 5 ka oldud, kuid siis tuli sõjavägi vahele. LP decays mind tagasi gold 1 ja nüüd on climb kuidagi raskem. Roostes vist.

 

17-09-14_19_35.jpg


Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.