Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[#1] | laborint.net |

Soovitatud postitused

Sinna domeenile ei saa amxbansi peale panna, kui see domeen veel minukäes oli siis igatahes ei saanud panna, mingi viga oli ja omanik ära ka ei parandanud või ei osanud parandada.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pole jõudnud veel niikaugele, et AMXbans installida kuid testin ja proovin kohe ära kas antud domeenil toimib amxbans või mitte. Eeldan, et eelmine kord oli domeenil teine majutus milletõttu olid mõned privileegid amxbansile keelatud selletõttu ei saanud ka amxbansi installida & kasutada.

 

Teistele serveri kohta niipalju, et serveris kehtib 2-3 nädalat FREE VIP; SMS ADMINE ei ole ega tule tulevikus kah vaid teenustena võimalik kasutada ainult SMS VIP.

Kui server saab hoo sisse, hakatakse ilmselgelt otsima korrahoidjat, korrahoidja taotlused teha foorumis laborint.net

Muude küsimuste korral info@laborint.net või foorum

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinna domeenile ei saa amxbansi peale panna, kui see domeen veel minukäes oli siis igatahes ei saanud panna, mingi viga oli ja omanik ära ka ei parandanud või ei osanud parandada.

Mina saan amxbans ilusti ülesse aga mai saa aru kuidas sina ei saanud -.-


YOUNG PHOTOGRAPHER & GFX ARTIST FROM PÄRNU, ESTONIA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina saan amxbans ilusti ülesse aga mai saa aru kuidas sina ei saanud -.-

 

Kui sa hästi ei mäleta siis viga ei olnud minus vaid sinus :). Sa veel ise ütlesid mulle, et sa ei saa muuta vms.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Up ! - Foorumisse lisatud nii heledama foorumi kujunduse valik kui ka tumedama. Et foorumi kujundust muuta, registreeru kasutajaks, ava kasutajapaneel ning menüüst muuda valikutest on võimalik kujundust muuta.

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanasti mingi 2-3 aastat tagasi oli üks parimaid public servereid, loodame et ka siis nüüd tuleb midagi sinna ligilähedast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jeah, server on olnud tükkaega üleval kuid pole olnud jõudu ja jaksu tiheda töögraafiku kõrvalt sellega tegeleda. Suvi kätte jõudmas ja pubi ootab suve külastajaid. Üritan lähipäevil tuua korraliku lehe välja korraliku majutuse peal mis võimaldaks ka siis amxbansi kasutust. Peale AMXbansi tööle saamist peaks saama server hääled sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Up! Teamspeak on endiselt elus. Ei teagi nüüd kas jõuan see nädal veebimajutusega tegeleda või jääb järgmisesse nädalasse kuid unarusse seda asja enam ei jäta. Kui viimasest korrast oli plaanis tekitada CS:GO server siis nüüd saab ka see teoks lähipäevadel.

 

TS IP 80.79.112.236

 

Tegemisel on juba CS 1.6 CSDM

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.