Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Paradiis-MC [Factions(PVP/RAID/GRIEF)|Survival|Minigames|Creative]

Soovitatud postitused

[TABLE=class: grid, width: 700, align: center]

[TR]

[TD]

logo.png

 

koduleht.pngfoorum.pngfacebook.pngstat.pngkaart.png

IP.png

 

Tegemist on vana Wystern.eu serveriga, kuid nagu ka uuendus nimevahetuses, toob see kaasa ka palju uuendusi serveris. Paradiis-MC on ainulaadne server eestis, kus Survival (NO PVP) ja Fraktsioonid (PVP) asetsevad täiesti kõrvuti, ühes mapis. Nii fraktsioonid kui ka tavalised ellujääjad saavad mängida koos nii, et nad üksteist ei sega. Sa võid alati liikuda Survival alast Fraktsioonide alasse või vastupidi, miski ei hoia sind kinni ning see kõik on sinu enda teha.

 

Serveris on tohutult erinevaid pluginaid, mis on mõeldud just Teie lõbustamiseks. Paradiis-MC toob teieni palju erinevaid tegevusi, üritusi, võimalusi, mänge jne.

 

Paradiis-MC-s võid olla sa vampiir või inimene, võidelda draakonitega, seigelda dungeonites üksi või oma tiimiga, tappa kolle, teenida raha ja saada rikkaks, omada lemmiklooma, ratsutada zombi või luukerehobusega, mängida erinevaid mänge, ehitada creatives, kasutada panka, üürida hotellituba, omada töökohti ja palju muud.

Info

NB! Server on hetkel whitelisted! Avamiskuupäev: 19.03.2014 Kell 18:00

Kohtade arv: 500

Gamemode: Survival[NoPVP] & Factions[PVP]

 

Kontakt

Skype: myrkapoiss

Minecraft: paradiis-mc.eu

73609.jpg

Teamspeak: ts.paradiis-mc.eu:10177

1-2408217-560x95-14705-CE6BFF-6E6E6E.png

 

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Muudetud liikme Myrka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveri teema vormistus kutsub mängima ;)

Seal on peal ka minu tehtud plugin. Wystern oli hea, seega on see ka hea.

Ootan juba avamist.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma pole koguaeg chatis, ehk siis, vahest olen veebilehel ja mingiaeg käin arvuti tagant ära. Ühenduse saamiseks on mul skype: myrkapoiss. Lisaks on serveris abistajad / moded / adminid, kes tavaprobleemidega jändavad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ütlen ausalt, pigem väldi probleeme, kui lase neil serveris ringi liikuda. Oled pikemat aega wysternist tegelikult banned olnud, vahepealne wipe lihtsalt kustutas su listist. Parem on, kui see nii jääb. See on meie enda huvides, no hard feelings.

 

Ma tean, et meil ei ole su vastu tõendeid, kuid edaspidi püüan ma lihtsalt kõike kahtlast vältida, vabandust, mode :)

Muudetud liikme Myrka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlen ausalt, pigem väldi probleeme, kui lase neil serveris ringi liikuda. Oled pikemat aega wysternist tegelikult banned olnud, vahepealne wipe lihtsalt kustutas su listist. Parem on, kui see nii jääb. See on meie enda huvides, no hard feelings.

 

Ma tean, et meil ei ole su vastu tõendeid, kuid edaspidi püüan ma lihtsalt kõike kahtlast vältida, vabandust, mode :)

 

Selge, mille vastu tõendeid? selle vastu, et ütlesin "ma ... lähen.." ja läksin serverist minema ja peale seda sain banni? server.log on su parim sõber sellisel juhul, või isegi hawkeye/coreprotect log.

Mida pead silmas sellega, "kuid edaspidi püüan ma lihtsalt kõike kahtlast vältida"? Mida kahtlast siin vältida on? Inimesed ei toihigi serverist lahkuda, vaid peavad 24/7 sees istuma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mida sina korraldasid polegi vaja tõendeid. Nii kui sina kuskil kohal oled siis kohe (vabandan sõnavara pärast) sitt majas. Eriti arvesse võttes ka sinu tegutsemisviise, mida sa oled oma kasuks kasutanud (mille kohta arvatavasti paljud inimesed juba teavad).


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See mida sina korraldasid polegi vaja tõendeid. Nii kui sina kuskil kohal oled siis kohe (vabandan sõnavara pärast) sitt majas. Eriti arvesse võttes ka sinu tegutsemisviise, mida sa oled oma kasuks kasutanud (mille kohta arvatavasti paljud inimesed juba teavad).

 

Palun, räägi, mida ma korraldasin? Räägi mulle ka nendest "tegutsemisviisidest, mida ma olen oma kasuks kasutanud", tahaks ka midagi ulmelist teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks võtaks sinu pluginate koodimise abuse. Koodid oma plugina ära, paned serverile peale ja kindlustad sellega omale õigused ära. Olen korduvalt seda sinu poolt näinud (olen ka samal hetkel samas serveris sinuga olnud kus oled seda infot jaganud)

 

See info on minu jaoks peatselt juba aasta aega vana, ehk siis pilte sellisest asjast ei eksisteeru. Aga kui tsiviliseeritud inimesena loodan, et sa ei hakka toppima sellist asja nagu "no pic, no proof"

Muudetud liikme T3hPr0z'i poolt

no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks võtaks sinu pluginate koodimise abuse. Koodid oma plugina ära, paned serverile peale ja kindlustad sellega omale õigused ära. Olen korduvalt seda sinu poolt näinud (olen ka samal hetkel samas serveris sinuga olnud kus oled seda infot jaganud)

 

See info on minu jaoks peatselt juba aasta aega vana, ehk siis pilte sellisest asjast ei eksisteeru. Aga kui tsiviliseeritud inimesena loodan, et sa ei hakka toppima sellist asja nagu "no pic, no proof"

 

Plugina koodimise abuse?

Kui ma peaksingi pluginasse panema mingi "player.setOp(true);" siis seda ei võeta bukkitisse vastu, vaid bannitakse ära.

Ei tea kust sina oma info saad, aga su allikas on tõesti natuke nadi.

 

Olen tõesti teinud plugina, kus kirjutad /opme, mis ei anna playerile op, vaid player kickitakse serverist.

Muudetud liikme ModeSt3p'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Upitan, oleme omadega varsti mäel. Serveri BETA valmidus on jõudnud umbes 80%ni. Pisiasjad veel teha ja peaks olema korras :)

 

Ootame teid mängima: paradiis-mc.eu või mc.paradiis-mc.eu

 

Foorum: http://www.paradiis-mc.eu/web/foorum


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii pole normaalne, et ei anna isegi inimesele võimalust ennast uuesti tõestada, inimesed võidad muutuda, kuigi jahm sinu server, sinu reeglid ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No kui ma tuleks tõmbaks su serveri maha ja tahaks paari kuu pärast unbani, siis palun väga, tee nii. Mina arvan, et üldised mustad lambad tulebki serverist eemal hoida ja jättagi asjad nii, milleks riskida, kui saab ka ilma?

 

Anyways... Ootame teid mängima, serveris palju palju palju üllatusi. Laupäeval ka esimene ehitusvõistlus kell 16:00-19:00, kus paneme mängu palju auhindu, VIP pakette ja muid kitte.

 

Astuge läbi, IP: paradiis-mc.eu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga uhke kommuun paistab olevat.

Kindlasti tulen hüppan serverist mingi aeg läbi.

Jõudu ja jaksu, et pikslid teie serveris otsa ei lõppeks :)

 

PS. foorumis võiks need default smailid millegi vastu ringi vahetada, siis oleks kõik super, hetkel jäävad defaultidega valged äärised smailide taha näha.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täname, smiled muudan ära kindlasti :)

 

Tuletan meelde, et server on alles BETA staadiumis, väga vabandame, kui midagi on valesti / halvasti veel :)

 

Võtke aega pisut kohaneda ja tulge uurima:

IP: paradiis-mc.eu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.