Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Probleem teema kustutamisega.

Soovitatud postitused

Tere!

On üks vana probleem , mida olen üritanud juba 2 korda lahendada , kuid tulemusteta, sest keegi ei suvatse vastata siin foorumis(adminidest/webmaster) .

Probleem on vägagi tõsine, nimelt kunagine alatu laim, segab minu igapäeva elu, ning soovin et see teema kustutataks niipea kui võimalik . Loodame et saame sellele asjale lahenduse selles teemas, mitte kusagil mujal. nimelt google tulemustes lööb mu ees ja perekonna nime otsides selle teema ülesse, ja tööandjatele on see väga halb näide minust.

 

teema: http://vahvel.net/showthread.php?124855-Marek-Hannus-Foorumist-Marek-scammer

 

ootan tagasisidet!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Seni kuni teema algataja ei ole kinnitanud, et asi on lahendatud, teemat Vahvel.net foorumist ei kustutata minu teada.

Ja aga võimuorgnaid saavad sundida seda teemat siit eemaldama, kui isik oma tööalase ameti kaitsmiseks, võimuorganitele avalduse kirjutab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja aga võimuorgnaid saavad sundida seda teemat siit eemaldama, kui isik oma tööalase ameti kaitsmiseks, võimuorganitele avalduse kirjutab.

 

Andku minna.

 

(2) Isikuandmeid võib ilma andmesubjekti nõusolekuta ajakirjanduslikul eesmärgil töödelda ja avalikustada meedias, kui selleks on ülekaalukas avalik huvi ning see on kooskõlas ajakirjanduseetika põhimõtetega. Andmete avalikustamine ei tohi ülemääraselt kahjustada andmesubjekti õigusi.

 

 

Ajakirjanduseetika: http://www.asn.org.ee/koodeks.html

 

 

Meedia (ladina keeles medium 'keskel olev'), on informatsiooni kandjate ühine nimetus.

Kõne, telefon

Heli- ja videolindistused

Paber

Massimeedia: ajaleht, ajakiri, film, raadio, televisioon

Arvutimängud

Internet

Meedia - keskkond, kus toimub infoedastus, info avaldamine ja/või massikommunikatsioon,


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ilmselgelt siit abi ma ei saa, niiet täna/homme lähen teen avalduse ära ja vaatan mis edasi saab. Mul on selle asjaga väga kiire kuna kandideerin riigiasutusse tööle. Teema on igivana, ja üldiselt saan ma maine kahjustamise eest asja kaugemale viia. Ootan kiiret vastust adminidelt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oma vigade eest peab oskama ka vastutada. Ootame kirja andmekaitse inspektsioonilt.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere!

On üks vana probleem , mida olen üritanud juba 2 korda lahendada , kuid tulemusteta, sest keegi ei suvatse vastata siin foorumis(adminidest/webmaster) .

Probleem on vägagi tõsine, nimelt kunagine alatu laim, segab minu igapäeva elu, ning soovin et see teema kustutataks niipea kui võimalik . Loodame et saame sellele asjale lahenduse selles teemas, mitte kusagil mujal. nimelt google tulemustes lööb mu ees ja perekonna nime otsides selle teema ülesse, ja tööandjatele on see väga halb näide minust.

 

teema: http://vahvel.net/showthread.php?124855-Marek-Hannus-Foorumist-Marek-scammer

 

ootan tagasisidet!

http://vahvel.net/member.php?25058-ohutuskeskus

 

Kasutaja, kes selle teema tegi on siin. Ta on praegusel hetkel ka aktiivne foorumis.

 

Maksa talle see 250 EEK / 16 EUR tagasi ning teema läheb maha.

 

Seal teemas on 99% tõenäosusega tõde kirjas. Tunnista lihtsalt seda, maksa raha tagasi ja liigu edasi.

Ise tahad veel riigiasutuses töötada... siis võiks nagu aus inimene olla.

 

Kas 16 EUR on väärt sellist võitlemist?


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.