Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

server testimiseks avatud: 217.146.78.86:27015

 

 

Tere!

Olen kunagine Evil-Night, Darkangels serverite omanik.

Plaanitud juba 2 aastat tagasi tulla serverite juurde tagasi ning lubanud paljudele inimestele, et ehk nädala pärast valmib.

Kahjuks pole kõik nii läinud nagu plaanitud.

 

Kirjutasin otsast lõpuni uut zombi mod'i kuid aja tõttu jäi see pooleli ning ei kõlba veel mängimiseks.

On võimalus, et näete seda tulevikus kuid präegu mõtlesin, et paneks midagi kokku sellest mis on juba olemas.

Lisaks paar uut asja, kindlasti uued granaadi efektid ning eks näib mis veel.

Kindlasti mitte midagi nii suurt mida 2 aastat tagasi plaanisin, sest tegelen nüüd rohkem mängu mootoriga ( C++ & Opengl ) ja pole aega pluginate

programmeerimiseks mängudele.

Igatähes, kõik mis tulemas väga lahtine veel.

See jääb teie teha, Evil Night, Dark-Angelsi fännid.

 

Video modist mida server kasutama hakkab:

[video=youtube;Fs4-rgIw6wc]https://www.youtube.com/watch?v=Fs4-rgIw6wc

 

Ootan inimesi kellel ideid ja kellel soov liituda serveri juhtkonnaga.

Tagasisidet, soovitusi ootan siin teemas kuid need kellel soovi minuga koos töötada ja juhtkonda tulla, palun kiri postkasti.

( Annan teile oma isiklikud kontaktid kus saate mind kätte kui olen arvutis. )

Jagan ka tasuta vippe ja admineid, saate juba ennast kirja panna.

Oleks väga tore kui on juba teada, kes tahavad liituda serveriga.

 

 

Minu hetke idee on, et võiks see kord teha midagi rahulikumat.

Ei saaks armor'it osta. Kuulid saavad otsa ja unlimited clip on 10 Ammo packsi.

Tahaks tuua tagasi selle vana gameplay kus inimesed teevad kööstööd, et ellu jääda ning ellu jäämine inimesena on keeruline.

Lisaks tahaks esile tuua ma arvan, selle algse zombie serverite põhi idee, et server on hirmus, ehmatus rohke ning adrenaliini rikas.

Aasta 2009 olid serverid pimedad ja hirmad. Üsna lahe oli mängida ja see oligi just põhjus miks ise serveritega tegelema hakkasin ja just miks zm.

Ma ei tahaks lubada mingit kindlat tähtpäeva mil mängida on võimalik mu serveris kuid tõesti loodan, et kõik valmib juba see kuu.

 

Jään ootama põnevusega ootama teie pakkumisi!

-Dare Devil

 

Juhtkonda astumis nõuded

* Vanus vähemalt 14+

* Oskus suhelda inimestega ning jääda tolerantseks igas olukorras

* Oskus suhelda Inglise keeles, server tuleb rahvusvaheline.

* Peate tundma amxmodx admin põhi käsklusi, kuna meie süsteemid tulevad veidi erinevad siis saate kaasa ka juhendi ning listi uutest või muudetud käsklustest.

* Vähemalt elus rohkem kui 5 korda administraator olnud counterstrike1.6 serverites

* Teile antud käitumis reeglite järgimine on kõigetähtsam ning erandeid ei ole. Ühesõnaga peate serveri arendajatega koostööd tegema.

 

Juhtkond jaguneb eri gruppidesse. On korrahoidjad, korrahoidjate pead ehk siis need kes korrahoidjate taotlustega tegelevad, mapperid ja kodulehe arendajad.

Serveri failidele ma ligi kedagi ei lase. Kui siis läbi amxbansi või muu juhtpaneeli.

Igasse gruppi on võimalik kandideerida kui oskus olemas.

Kodulehe arendajad peavad tundma foorumie/kodulehe mootorit. Ma ei pane teid pluginaid kirjutama või muutma.

Võtan kõik programmeerimisega seotud asjad enda peale.

 

Jään huviga teie pakkumisi ootama!

Muudetud liikme -Gyiove'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea kuidas seda seletada, aga mul on isegi su fzp(future zombie plague) failid olemas :D Vist oled andnud neid mulle kui saatsid .zip failiga ühe plugina :D Kindlasti mängiks seda, mäletan panid ka seda püsti eelmine aasta, kuid sellest midagi hääd ei saanud ja btw, mulle ka meeldivad need oldschool zp servud. Vaatasin natuke üle ning leidsin Evil Night2 Engine.

Muudetud liikme iFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodame, et sellest saab siis taas asja! :)

Ootan teilt vastust, pmisin.

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ei tea kuidas seda seletada, aga mul on isegi su fzp(future zombie plague) failid olemas :D Vist oled andnud neid mulle kui saatsid .zip failiga ühe plugina :D Kindlasti mängiks seda, mäletan panid ka seda püsti eelmine aasta, kuid sellest midagi hääd ei saanud ja btw, mulle ka meeldivad need oldschool zp servud. Vaatasin natuke üle ning leidsin Evil Night2 Engine.

Oleks vaja sound ja model faile. Pluginaid vaja pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leidsin vana CSi kaustadest mõningad modelid ja helid xtreme ja evn ajast, kirjuta mulle PM, laadisin üles juba.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

BUMP!

 

Otsin ikka veel vanu faile taga.

Tähtsuselt ees otsas vast zombide modelid: Headcrab, fat zombie, licker ning nende v_ modelid

Lisaks veel bazooka model ( v_ & p_ & w_ ) ning selle heli efektid. Kui ma ei eksi siis minu viimaset 2 serverit kasutasid seda bazookat.

Kui teil on cstrike/models kaustas alles kaustad: Evil-Night, EvN, DarkAngles, Dark2Angels, Dark3Angels, AloneIntheDark

Siis palun võtke ühendust pm'i kaudu. Tänan teid!

 

Igatähes näiten teile uut 'fire nade' plahvatus efekti mis saab serveris olema:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

 

Lisaks veel kui sa oled põleva zombi vastu või piisavalt lähedalt teatud aja siis lähed ka sina põlema ( Ainult siis kui oled ise ka zombi )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dare, Kui mul nädalavahetusel aega leidub, siin võin väheke uurida.


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul peaks ka evilnighti asju päris palju olema. Uurin asja.

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Failid on käes tänu @Caffe -le.

Nüüd ootan ainult meeskonna liikmeid.

 

Igatähes olen valmis jõudnud frost nade.

Kuna mulle üllatused ei meeldi siis viskan siia mida uut on.

 

Esiteks plahvatus efekt:

6.png

See näeb jube välja minu arvates. Ei saa kuidagi kätte õiget värvi.

Tegin kokku 3 animeeritut sprite-t, 20-30 frame. Kuna kõik nägid mängus kehvad välja siis panin viimase.

Võibolla tulevikus saab parema.

 

Pärast plahvatus näeb asi selline välja:

5.png

4.png

 

Ühesõnaga tekib suitsu pilt milles zombina kõndides oled aeglasem kui tavaliselt.

3.png

 

2.png

 

Ja olles siis seal sees ( hetkel testimiseks mõjub see kõigile )

1.png

 

Teretulnud oleks kindlasti ka teie poolsed ideed.

Juhul kui otsustan teie idee kasuks siis kindlasti olete kuskil listis kirjas, et just teie selle välja pakkusite.

Jään huviga ootama teie ideid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ei lisa save ammo pack'i.

Põhjus on see, et kõik läheb tänu sellele tasakaalust välja.

Ma tahaks siiski järgida seda mida ütleb esimene postitus.

Soov tagasi tuua vanema gameplay kus on koostöö inimesed inimeste vahel, ning zombid zombide vahele, et ellu jääda.

 

Mis mulle kõige rohkem meeldis oli see, et serverid olid täesti pimedad, vähemalt seal kus mina mängisin.

Arvatavasti teen nii, et esialgu on valge ja mida aeg edasi seda pimedamaks läheb.

 

Oletame, et round kestab 9 minutit, siis 7:00 oleks täesti pime.

Lisaks veel mida kauem round kestab seda tugevamaks lähevad zombid. Saavad rohkem elusid ja võimalik, et natuke kiirust juurde.

( muidugi kiirus ja elud muutuvad alles siis kui respawn'id )

Ja veel plaanis oleks nii, et minut ning 30 sekundit enne roundi lõppu tuleb ka nemesis mängu. Nii, et roundi lõppe tasub karta ja mitte ainult normal mode's.

Arvatavasti lisan igale gameplay mode'le midagi.

 

 

 

Edit:

Lisasin midagi uut juurde kui oled külmunud.

( Jällegi mainin igaks juhuks, et testimise jaoks mõjuvad frost nade efektid ka inimestele. )

1.png

 

2.png

Muudetud liikme -Gyiove'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Video kõigest sellest mida piltidel näete ning paarist uuest asjast veel: https://www.youtube.com/watch?v=5g_RS_dU5TM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edu!

Kuid jah ise ka ei näe mõtet, kuna uued mängud olemas jne, sai csi 7 aastat pelatud ja enam üldse ei tõmba, isegi steamis olemas, aga pole käppinud seda pool aastat enam.

 

Kui kunagi valmis saab, siis astun ehk läbi :)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
;2421692']silmale kõik uhke ja ilus aga kuda see fps-ile mõjub ka?

Efektid mõjutavad vähe fpsi kuid flare nade'dega on küll probleeme.

Kui juba minu arvutil fpsi alla võtab

3-6 on korras kuid üle selle hakkab käest minema.

 

Ma pean vist glow sprite väiksemaks tegema ( muutma textuuri suurnust, hetkel 512x512 ) ja siis w_ modelil triangle'id vähendama.

 

Väga ilus, kuid kas see frosti "jälg" vms jääbki terveks roundiks, või kaob ära ka?

Tänan. Eeldan, et jäjle osas peate silmas decal'i.

Jah see peaks jääma terveks roundiks. Ma ei teagi kas seda saab eemaldada sest see on clientside stuff. Arvan, et kui maha tekkib, jääb ta sinna kuni cliendi mootor otsustab selle eemaldada.

Samas aga ei muretse ma selle pärast, sest see mõjutab väga vähe fpsi.

 

Tõesti tõotab tulla midagi huvitavat. Keep it up!

Tänan!

 

 

Videost samas näha, et tal pole mingeid probleeme fpsi-ga (?)

Mina sellel serveril ei näe mõtet. Proovi siis juba CS:GO zombiet teha.

Tegelikult video järgi ei saa üldse midagi öelda. Ma salvestasin video mingi muu programmiga mis pole loodud mängu salvestamiseks ning see tõmbas kõvasti mul fpsi maha.

Mis puutub CS:GO'sse siis jah. Tulemas zombieplague tüüpi mod minu poolt source mootorile aga kõik omal ajal.

 

Edu!

Kuid jah ise ka ei näe mõtet kuna uued mängud olemas jne, sai csi 7 aastat pelatud ja enam üldse ei tõmba, isegi steamis olemas, aga pole käppinud seda pool aastat enam.

 

Kui kunagi valmis saab, siis astun ehk läbi :)

Ma usun, et paljudel on ära tüüdanud cs. Koguaeg on ju üks ja see sama.

Nüüd proovingi oma teooriat, tehes midagi väga uut ning erinevat ja eks näis kuidas sellele reageeritakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.