Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui hea ja odav see elisa mobiilne internet on.

Soovitatud postitused

Isand kui odav :3 50GB andmemahtu kuus ja 4G

Tõmbasin kord poole aasta tagant paar giga torrenteid ja vahest õhtuti mängisin COOP pelasi...

Vanad lärmasid nii mis hirmus kui 1,2GB kama öösel kui kõik magavad alla tõmbasin..

Saatsid mulle ähvardavaid sõnumeid ja ja mitte ainult vahest lülitasid mul neti välja...

Nüüd siis läks asi väga hulluks maksain ikka oma 12€ kuus aga netti on mul lausa hullumeelselt palju: :fp:

3312486434.png

 

Lükkan nüüd oma 5€ telfi kaardi sisse ja pelan 24/7 koorman täpselt sama palju tõmban iga õhtu kasvõi 430TB porri alla ja nad ei tee midagi.

Tahan sellest 12€ jamast vabaneda maksan lambist 60€?

Isegi kõu liigub kiiremini ja on stabiilsem ja maksab lõppkokkuvõttes vähem. :O


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma eriti täpselt aru ei saanud su tekstist, aga kuna pilt ütleb tuhat sõna, siis sain aru, et sul on probleeme Elisa 4G internetiga. Vaevalt, et see ka nii halb on. Võimalik, et midagi on konfiguratsioonis valesti, soovitan kontakteeruda Elisaga.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui oma tähtajalise andmemahu ületad, siis lükatakse piirang peale ja saad pmst meile lugeda ainult. Kuu läbi saab, siis avatakse jälle.

See selleks tehtud, et suur hulk inimesi maste ei koormaks allalaadimistega, tõmbab teistel ka kooma.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lükkan nüüd oma 5€ telfi kaardi sisse ja pelan 24/7 koorman täpselt sama palju tõmban iga õhtu kasvõi 430TB porri alla ja nad ei tee midagi.

Tahan sellest 12€ jamast vabaneda maksan lambist 60€?

Isegi kõu liigub kiiremini ja on stabiilsem ja maksab lõppkokkuvõttes vähem. :O

 

Ma ei saanud nüüd aru, kas nad panid sulle mingi piirangu peale või mitte, aga kui see rasvase kirjaga tekst peaks tähendama, et su telefon maksis 5€ siis vaevalt see üldse 4G-d toetab.

 

Endal oli Elisa 4G vahepeal telefonis ning sain koguaeg vähemalt 15Mbps alla ja 5Mpbs üles niiet vaevalt viga Elisas on.

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jama on selles, et mina ei ole andmemahu piiri ületanud, ma ei suudaks seda isegi 3 kuuga täis ajada.

Telf toetab aint 3,5g ja sees on 5€ nett+ muu jura. Pulk mis arvutis toetab 4G liikus jah päris kiirelt paar kuud aga omaarust pole nagu nii hullusti koormanud..

 

ssss.png

 

 

Arvuti sodist puhas, odava kaardiga liigub nett nii nagu peab, ühesõnaga mulle pandi piirang ilma põhjuseta peale.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Helista elisasse, küsi miks nii on.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul endal 3.5megane elisa nett telos ja ei kurda alla 4.6mega ja üles 0.80mega. Korra olen ületanud enda 50Gb mahtu ja siis oli uue kuu alguseni 1megane.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jama on selles, et mina ei ole andmemahu piiri ületanud, ma ei suudaks seda isegi 3 kuuga täis ajada.

Telf toetab aint 3,5g ja sees on 5€ nett+ muu jura. Pulk mis arvutis toetab 4G liikus jah päris kiirelt paar kuud aga omaarust pole nagu nii hullusti koormanud..

 

ssss.png

 

 

Arvuti sodist puhas, odava kaardiga liigub nett nii nagu peab, ühesõnaga mulle pandi piirang ilma põhjuseta peale.

 

Programmi poolt kuvatatav statistika ei pruugigi olla õige, täpsem info peaks olema Elisa kliendiportaalis. Üheks võimaluseks on ka see, et oled kasutanud netti ka mõnes teises arvutis.

 

Kui Elisa on Sulle ilma põhjuseta piirangu peale pannud, siis kuidas peaks saama vahvli rahvas aidata? Mine räägi parem Elisaga.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.