Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Küsiks teie arvamust, oman tühjalt jooksvat minecraft serverit.

Küsimus

SUPERVIP

Mul on juba paar aastat olnud minecraft server Multiplay hosti käes ja ta jookseb mul niisama. Kuna mul endal sellega aega tegeleda praegu pole, siis ta on põhimõtteliselt tühi, aga naljapärast on ta online ja kui keegi tahab võib sisse minna, aga ega seal peale vanilla haldamata survivali midagi pole. Ma ei tea, kui paljud on Multiplay serveritega kokku puutunud. Nad peaksid olema maailma suurimad (kõige rohkem inimesi hostib neilt) minecraft serveri pakkujad. Toetavad üritusi jnejne. Samuti on neil ka oma paneel (clanforge), mis teeb minecrafti hostimise lapselegi lihtsaks.

 

Küsimus siis oleks, et kas peaks andma serveri, kellelegi teisele kasutada või võib see siiski mulle kohustusi kaela tuua. Clanforge võimaldab kasutajatele anda võimaluse permissione anda vm. Ehk ma võin terve serveri üle anda, aga server jääb ikkagi minu omaks koos Multiplay kasutajaga. Seejuures ma ei viitsiks lahendada sellega tulenevaid probleeme, ala "omg server läägab". Multiplay-l on support olemas muidugi jne ja vist saab häda korral nende poole pöörduda, aga ikkagist. Samuti ei tahaks ma anda serverit mingile lapsele ja pigem ikkagi inimesele, kes sellega tegeleda viitsib. Serverit on mul 460 päevaks praeguse seisuga, aga võibolla tuleb juurde. Ma võiksin serveri mahtu suurendada, aga võõõõiiibollla ma tahan seda ise kunagi teha, kui ma jälle ise peaksin hostima.

Ehk, siis serveri kasutaja saaks minimaalsete statidega serveri, ehk 600mb Ram ja 10 sloti (voice chat serverit kasutan ise, seda ei saa :D).

 

Kas on mul mõtet kellelegi server rentida tasuta ( ei viitsi rahaga jamada) või tooks see mulle pigem lisavaeva. Serverit ma ei taha anda kellelegi, kes sellega lollitama hakkaks või mingi admini ja modi kohti müüma. Annetusi võite koguda, aga mitte mingite nõmedate eeliste saamiseks mängus. Kas leidub mõnda mõistiku inimest, kes leiaks mõne ülla eesmärgi serverile või tundub kogu asi üldse mõtetu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

Sellele küsimusele pole veel vastatud

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.