Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

Clash of Clans on üle maailma tuntud tablet'i mäng.

"Top grossing iPad game in 122 countresi"

Mängu tootja "Supercell"

 

Clash of Clans Eesti Facebooki lehekülg https://www.facebook.com/pages/Clash-of-Clans-Eesti/202651583268090

 

Mängu saab alla laadida app storest või google play poest.

Rohkem infot mängust: http://clashofclans.wikia.com/wiki/Clash_of_Clans_Wiki

 

clash_of_clans_logo_600_270.png

 

Ise alles alustasin mängimist, hetkel level üle 20 (level ei anna midagi juurde vaid näitab pigem kui kaua on inimene sellele mängule aega kulutanud)

Mõnel parimal mängijal level üle 200 ehk päris kaua on mängitud juba.

 

Alguses hakkad ehitama endale küla. Pidevalt uuendad enda külas olevaid hooneid nagu näiteks "Elixir collectorit", millega toodetakse elixiri.

Nagu mängud ikka on seal üks ühik mida saab osta, selles mängus siis "Gems". Neid saab kasutada näiteks arenduste kiirendamiseks ja sõdurite koheseks treeniseks.

Lisaks on veel "Gold" ja "Elixir". Elixiriga saab näiteks sõdureid treenida ja kullaga saab endale küla ümber müüri rajada ja uuendada.

 

Ehitada saab endale veel sõjalisi hooneid ja esemeid nagu kahur, vibutorne, sõdurite treenimis maju, millega siis saab treenida "sõdureid", kellega saab rünnata teisi mängijaid.

Lisaks saavad teised mängijad ka sind rünnata, sellepärast peabki ehitama hea kaitsega küla. Planeerima, kus kohast rünnatakse ning kuhu asetada kahureid ja vibutorne ja teisi kaitse mehhanisme nagu pomme, "hüppelaudu" (kui vaenlase sõdurid astuvad sinna peale lendavad nad minema).

Teisi külasid rünnates on võimalik teenida kulda ja elixiri teise küla arvelt.

Mina olen rünnanud külasid, kus olen võidu korral saanud rohkem kui 200 000 kulda ja 300 000 elixiri.

Aga rünnates külasid enam sõdureid tagasi ei saa, selles mängu iva ongi, et koguaeg tuleb uuesti armee endale treenida, mis võtab alguses küll vähem aega, sest algelised sõdurid treenivad kiiresti. Aga pärast kauem, sest tugevamad sõdurid treenivad kordades kauem.

 

Mingi aja pärast on teil ka võimalik osta endale "clan castle", mille valmis ehitamisel saate liituda klannidega.

Klannis saab endale näiteks liitlasi juurde kutsuda ehk äbivägesid (alguses 10 sõdurit) ning abiväed on vägagi vajalikud kui ründate teisi külasid.

 

Lisaks multiplayerile on ka single player, kus siis saab sõdida "goblinite" vastu.

 

Mängus on erinevaid saavutusi, tänu millele saab küla XP'd ja tasuta GEM'e.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise olen mänginud kah päris palju, Level mul on kuskil 50-60 juures. (nüüd paar päeva ei saa pelada kuna telefon lõppetas töötamise niiet et saa ka levelit kontrollida.)

Multiplaüeri score mul on umbes 1000, ma ise olen võibolla ainult 5 inimest attackinud, enamus tulevad ise peale ja minu defense võitab :D

Alustasin nii et alguses koha ei teinud mitte midagi muud kui korjasin raha, tegin town halli level 8'le ja maxitasin samal gold mine ja elixir collectori. Nüüd tuleb raha päevas niipalju ei puudu ei ole veel jäänud. Hetkel maxitan defenset, terve küla ümber mul on kahe kordne müür (level 5) ja kõik asjad selle sees.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängin seda mängu samuti vahedega, vahepeal tekib isu, vahepeal mitte. Mängitud vast juba üle aasta, hetkel Town Hall 8, ise olen umbes level 60-70. Üpris mõnus mäng muidu, update puhul olen alati väga põnevil.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma saan kohe kohe town hall'i level 6'ks. Ehitamine võtab korralikult 4 päeva aega :D

Nüüd proovin saada kiirelt 1250 trophiet (saab rünnates teisi külasid).

1250 trophiega saan ühe ülesande tehtud, millega saab 450 GEM'i.

500 GEMi eest saab osta 1 "builder's hut'i" juurde ehk 2 ehitaja asemel on siis kokku neid 3. See tähendab siis seda, et saab rohkem ehitada ning kiiremini küla arendada :)

 

Screenshot_2014-01-30-11-13-39.png

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

sain just üle 1250 trofee, millega sain ühe "questi" tehtud nng sain omale kolmanda ehitaja juurde. Nüüd saan siis 3 asja korraga ehitada. Loodetavasti tuleb varsti neljas ehitaja ka juurde, selleks kokku 500 GEMmi vaja, mul hetkel 172.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Mis clani nimi on? :)

 

 

Minu baas hetkel. Rushing meelega Town Halli kõrgeks, sest lihtsalt meeldib :D

 

286vnuc.jpg


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Kerged uuendused on mängus toimunud.

 

Nagu ka mängu nimi vihjab, siis võiks olla mängus klannide vaheline sõda ja lõpuks tehti see ära!

Umbes nädal tagasi tuli CLAN WARS välja.

 

Ma hetkel lvl 58, 1759 trofeed (üle 2600 rekord, sain 4nda ehitaja ka kätte).

Klannis nimega Estonia, kus siis Co-leader.

Klann areneb jõudsalt, kahjuks küll 2 wari oleme kaotanud, sest mõned ebaktiivsed, need kohe kickisime välja.

 

On siin mängijaid?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise mängin, kohe saan lvl 73. areng pidama jäänud kuna ei viitsi eriti, teen seina. klannil lõppes kolmas war täna, võitsime hispaanlasi ilusti. 3 wari'i klannil olnud ja kõik võidud, pesitsen Eesti 2014 klannis,

 

Ise mängin, kohe saan lvl 73. areng pidama jäänud kuna ei viitsi eriti, teen seina. klannil lõppes kolmas war täna, võitsime hispaanlasi ilusti. 3 wari'i klannil olnud ja kõik võidud, pesitsen Eesti 2014 klannis, saab ka seda rvutis mängida kui tõmbad bluestacki endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Mängin vahelduva eduga. Üks kasutaja arvutis ja teine telefonis.

Sain paar päeva tagasi town hall 9. Nüüd kogun elixiri ja kulda, et ehitada siis kõik need uued majad.

 

Level 74, 3013 XP.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängisin mitu kuud kuni telefoni emaplaat peeti läks, oli TH level 6.

 

Nüüd uues linnas on TH level 7 ja uuendan kõik max enne kui TH uuendan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Mängisin mitu kuud kuni telefoni emaplaat peeti läks, oli TH level 6.

 

Nüüd uues linnas on TH level 7 ja uuendan kõik max enne kui TH uuendan.

 

Mõistlik.

Mul hetkel üks kasutaja telefonis, town hall 8 ja teine kasutaja arvutis town hall 9.

Town hall 8'ga enam väga mängida ei viitsi. Pole nii palju aega, et rünnata 2 kasutajaga.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi pelab v

image.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Ma mängin vahetevahel, clanis "Estonia" Co-Leader, trofeede rekord clannil üle 17000+. Clan võitnud 16 sõda.

Kasutajanimi Mamba, level 78. Trofeede rekord 2400+, aga hetkel 1300 kandis.

 

Müürid kõik roosad, hetkel arendan cannoneid ja teslasid.

Proovin ka Archer Queeni nii kiirelt kui võimalik lvl 5 saada, saab abilityt kasutama hakata.

 

yeah.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.