Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Project Minu filmid

Soovitatud postitused

Hobi korras siis üritan teha filmide kodukat, lühidalt postitan filme mida ise näinud olen ja mida oman siis legaalsel kujul ikka kas DVD-na või BD-na.

 

Olen juba väiksest saati üritanud midagi sellist teha ning omada sellist lehte.

 

Ootan teie arvamusi sellest lehest, muidugi leht on alles arendus järgus ja alg script pole minu oma.

 

Mida veel plaanis lisada?

 

- Icoon DVD või BD, oleneb mida oman!

- Trailer popup windows, midagi stiilselt jquery taolist youtube-st!

- Väikene uudiste nurk (hiljemas tulevikus)!

- Comment box, filmi all!

- Ja muud bug/style/ etc fix!

 

Script kasutab IMDB Scraperit, mis tähendab et on vaja ainult teada filmi imdb koodi, kui uut filmi lisada :)

 

Filmide info pole täiuslik hetkel, korrastan info asap!

Domain on suht lambi sellest ka imelik url, üritan midagi korraliku leida!

Ideed/Soovitused/etc tere tulnud!

 

Link - http://r1.movieworldr1.x10.mx/

 

- Cheers!

Muudetud liikme Jomppa'i poolt

H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas see nagu keelatud ple?? See, et sa uploadid netti filme ilma, et filmitegijad raha selleeest saaks?? Mul endal a koguaeg sellinne idee olnud aga sitaxx probeeme tuld... Siis ei oskand veel eriti programmeerida :) Ma võibolla eksin aga see illegaalne.. See ei tähenda ju, et ostsid selle ja võid uploadida. See ju tähendab seda, et teised näevad seda ostmattagi ja pmst siis tasuta ja filmitegijad sellest mingit kasu ei saa... See on ju samamoodi nagu telekas, et ostetud filmi ei tohi rohkem kui korra näidata juhul kui uuesti ei maksa vms...

Aga hetkene URL sinuoma?? Suht ena kujundus vms :P

NB! MA POLE SELLES TÄIESTI KINDEL, AGA MAININ SEE VB TÕSI VMS. AGA EI TAHA, ET SUL JAMAD KAELA TULEKS VMS !


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas see nagu keelatud ple?? See, et sa uploadid netti filme ilma, et filmitegijad raha selleeest saaks?? Mul endal a koguaeg sellinne idee olnud aga sitaxx probeeme tuld... Siis ei oskand veel eriti programmeerida :) Ma võibolla eksin aga see illegaalne.. See ei tähenda ju, et ostsid selle ja võid uploadida. See ju tähendab seda, et teised näevad seda ostmattagi ja pmst siis tasuta ja filmitegijad sellest mingit kasu ei saa... See on ju samamoodi nagu telekas, et ostetud filmi ei tohi rohkem kui korra näidata juhul kui uuesti ei maksa vms...

Aga hetkene URL sinuoma?? Suht ena kujundus vms :P

NB! MA POLE SELLES TÄIESTI KINDEL, AGA MAININ SEE VB TÕSI VMS. AGA EI TAHA, ET SUL JAMAD KAELA TULEKS VMS !

Ta ei lae filme üles, ta lihtsalt postitab filmi andmed IMDBst, mida ta vaadanud on.

Täitsa asjalik lehekülg on.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lol, ega ma siis filme ei lae ülese, dear god. Ma ei stream ka lihtsalt postitan filme mida näinud olen ja mida oman. Ja postitamise all ma mõtlen, et postitan filme mitte ei lae neid ülesse faili kujul.

 

IMDB on hea näide - See on filmide infobaas!

 

Jah minu oma on aga tasuta pakett mis on suht jama.

 

Mida veel plaanis lisada?

- Icoon DVD või BD, oleneb mida oman!

Tehtud - päris palju jamamist oli ikka CSS Image Sprites-ga uhh aga asja sai, tulemus siin

http://r1.movieworldr1.x10.mx/?movie=1389742263 -DVD

http://r1.movieworldr1.x10.mx/?movie=1389697442 - Blu-ray

 

Järgmiseks üritan traileri funktsiooni lisada!

Muudetud liikme Jomppa'i poolt

H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa hakkad antud lehte haldama ning mõtled ka seda uuendama hakata tulevikus ja soovid, et ka seda külastatakse, soovitaks sul esimesel võimalusel muretseda korralik domeen. Google indexib lehti trafficu/domeeni järgi ja kui sa domaini vahetad, tähendab see seda, et alustad täiesti nullist. Tänapäeval võib leida .com domaine 1 euro eest - godaddy.com, strato.es.

 

Kohe alguses võiksid ka teha endale selgeks, mis on su tuleviku prioriteedid. Kindlasti tahad ka projektiga tulevikus teenida(raha motiveerib edasi pürgima), seega uuri kuidas ja mis moodi sina plaanid seda teha.

 

Edasi juba reklaamindus ja inimeste meelitamine, aga seda alles hiljem.

 

Muidu jõudu ja jaksu.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa hakkad antud lehte haldama ning mõtled ka seda uuendama hakata tulevikus ja soovid, et ka seda külastatakse, soovitaks sul esimesel võimalusel muretseda korralik domeen. Google indexib lehti trafficu/domeeni järgi ja kui sa domaini vahetad, tähendab see seda, et alustad täiesti nullist. Tänapäeval võib leida .com domaine 1 euro eest - godaddy.com, strato.es.

 

Kohe alguses võiksid ka teha endale selgeks, mis on su tuleviku prioriteedid. Kindlasti tahad ka projektiga tulevikus teenida(raha motiveerib edasi pürgima), seega uuri kuidas ja mis moodi sina plaanid seda teha.

 

Edasi juba reklaamindus ja inimeste meelitamine, aga seda alles hiljem.

 

Muidu jõudu ja jaksu.

 

Tnx, jap tean jah et uue domainiga on otsast alustamine, aga iseasi kas ma tahan seda nii suurele ringile kohe tuua on teine küsimus, rohkem nagu hobi projekt. Aga jah domainid on päris hea hinnaga, vaatan lähi ajal kindlasti midagi!

 

Tnx soovituste eest!


H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainukene, mis kergelt silma riivab on see, et lehekülg ise on eesti keeles [filmikogu], kuid filmi tutvustus/sisu kirjeldus on puhtas inglise keeles. See võib häirida neid, kellel on inglise keelest arusaamisega raskusi. Hea soovitus oleks kas muuta sissejuhatus/sisu kirjeldus eesti keelseks, või pakkuda seda mõlemas keeles.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.