Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SMS scriptide tegemine(vb. täiustamine) + andmete muutmise script

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist,

kuna endal jääb vabast ajast puudu siis pakun välja et kas on kedagi kes tahaks teha AmxBans 6-le sms scriptide täiustamist, ehk kui:

 

  • Klient tellib VIPi, saab endale VIP õigused X päevaks.
  • Järgmine päev mõtleb, et "OHH, telliks endale admini - ja nii teebki"
  • Nädala pärast mõtleb, et pikendab enda VIPi ning tellib uuesti VIP teenuse X päevaks..

* 1-2 punkti script lisab talle mõlemad teenused kokku, kui VIPi X päevad on läbi siis lahutab teenused, ning alles jääb talle admin teenus.

* Kolmanda punkti järgi pikendab script SMS teenust VIP pikemaks.

.. ma ei tea kuidas see võimalik on/oleks - aga kui sama nickiga inimene tellib teises serveris näiteks VIP teenuse, siis lisaks sinna samamoodi õigused samasuguste eelnevate punktide põhjal? PHP inimesed oskavad alternatiive nagunii pakkuda.

 

Andmete muutmise script on arvatavasti kerge - see nagu ikka tavaline, sama mis vist ErroR-i poolt välja pakutud.. Aga seal source kood peidetud jnejne.. Ehk kui keegi viitsib ja aega/viitsimist on siis maksmisega ei teki probleemi kui TÖÖ ON KORRALIK.

 

Võta ühendust info@vip.ee või skype: ViPeeSupport

Ette peaks olema sul näidata kah miskit, teiste tehtud scripte edasi osta ma ka ei taha.. ja nii edasi.

 

Aus tehing.

PS! Scriptid mida ma ostan, ei tohiks olla levitatud edasi kolmandatele isikutele.

 

Aega annan selle nädala lõpuni, siis hakkan mujalt otsima kui huvilisi ja tegijaid ei ole.

Aitäh tähelepanu eest.

Muudetud liikme Mentalist'i poolt

76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saatsin mardile su posti lingi eile ta kirjutas sulle emailile :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1* Amxbans cs enda poolne plugin loeb sisse ainult 1 rea korraga, sinu ootuste järgi peaks plugin lugema 2 rida või enamgi.

2* Idee mida sa ootad oleks siis mõistklik, kui sul on vipil õigused mida adminil ei ole ->(makes no sense).

3* Eraldi serveritega oleks siis teie arvates ka eraldi ajad nagu ma aru saan, 1. server lõppeb 12 päeva pärast ja 2. server 24 päeva pärast -> see eeldab 2 eraldi kirjet sama kasutaja kohta, mis jällegi esimeses serveris ei loetaks sisse kuna sa oled teises serveris vip admin mis iganes.

Su ootused eeldavad ka mängu poolet plugina ümberkirjutamist :D

 

Aga ma võin ka eksida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
1* Amxbans cs enda poolne plugin loeb sisse ainult 1 rea korraga, sinu ootuste järgi peaks plugin lugema 2 rida või enamgi.

2* Idee mida sa ootad oleks siis mõistklik, kui sul on vipil õigused mida adminil ei ole ->(makes no sense).

3* Eraldi serveritega oleks siis teie arvates ka eraldi ajad nagu ma aru saan, 1. server lõppeb 12 päeva pärast ja 2. server 24 päeva pärast -> see eeldab 2 eraldi kirjet sama kasutaja kohta, mis jällegi esimeses serveris ei loetaks sisse kuna sa oled teises serveris vip admin mis iganes.

Su ootused eeldavad ka mängu poolet plugina ümberkirjutamist :D

 

Aga ma võin ka eksida

 

Ümber kirjutada ise-enesest ei tule, kui kasutaja ühineb serveriga, uuendad andmebaasis tema õigused ära ja lased AMXBansil need uuesti sisse laadida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

iga kord kui "õigustega" kasutaja liitub peaks kutsuma esile andmebaasi päringu mis otsib selle kasutaja mitu õigust, siis uuendamist ja uuesti admini sisse laadimist ?

tundub mõtetu resursi raiskamine.

Lihtsam oleks Vip -> Adminiks muuta õigustega ja võtta mingid päevad ära nt Vip järele jäänud aeg nt: 12 päeva / 2, mis lisatakse Adminile nt 36 siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasu, oled amxbansi ideest täiesti valesti ilmselt aru saanud. Omal ajal teostasin 1-2 punkti nii, et erineva teenuse sama nimele tellides sai eraldi tühja välja x tõstetud eelnevad õigused ja nende kehtivuse päevades, mis alles olid jäänud. Cron, mis vanu admine kustutas, kontrollis, kas x väli sisaldab midagi, kui jah, siis asendas olemasolevad õigused x väljas olevatega ja uus aegumiskuupäev oli kerge järelejäänud päevad liita tänasele (ehksiis kuupäev, mil cron parasjagu runis) otsa. Ei paku ennast küll sellele otsale, aga pakun idee välja, tegelikult väga kerge teostada.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ehk siis :D

 

vip = bci

admin = bcdeo

immu = abcdp

 

tellib vipi 30 päeva, 5 päeva hiljem lisab admini, ehk =

Vip+Admin "bcdeio" siis ning lisa_teenus = Admin, lisa_aeg = 5(päeva).

 

SMS script peaks tellimisel need kohe kokku liitma?

ja cron(gh võimaldab? :O) kontrollib iga tunni nt, kas kellegil on aeg läbi.

kui sama lisab aega juurde.

 

2. server juurde siis ?? :D

lisab mis iganes kelle ära sinna teise servu aga kuidas jääb õigustega :D

server 1 on admin ja server 2 tellib vipi siis what happens? :D

Muudetud liikme kasu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Cron tundub suht fishy. Pigem uuendada tabeleid siis, kui plugin käivitatakse (ehk vist iga kord, kui map vahetub), või siis, kui mängija serveriga liitub. Mina eelistaks esimest, kuna viimast oleks tülikam programmeerida (iseenesest oleks ressursikasutus niivõrd väike, kui tahta, võib mingi cachei juurde teha, aga Pawni standardteekides vist vectorit vmt andmestruktuuri ei ole).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Samahästi uus tabel lambi update, plugin teeb sinna update iga map vahetuse kohta ja triggeriga uuendab kõik andmed :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cron tundub suht fishy. Pigem uuendada tabeleid siis, kui plugin käivitatakse (ehk vist iga kord, kui map vahetub), või siis, kui mängija serveriga liitub. Mina eelistaks esimest, kuna viimast oleks tülikam programmeerida (iseenesest oleks ressursikasutus niivõrd väike, kui tahta, võib mingi cachei juurde teha, aga Pawni standardteekides vist vectorit vmt andmestruktuuri ei ole).

 

Tabeleid uuendatakse siis, kui olemasolev admin/VIP ühendub serveriga, päring tehakse ka täpselt selle sama mängija kohta. Kui andmed muudetud, siis laetakse mängijale koheselt uued õigused.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.