Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tere.

 

Ühesõnaga hetkel on "väikene" probleem, täpsem info on siin teemas: http://vahvel.net/showthread.php?170627-NordicBloodiga-ei-soovita-tehinguid-teha-!&p=2396633#post2396633

 

 

Ühesõnaga lühidalt kirjutada:

 

Pidin tegema F Cape tal ( Kuni wave 62-ni ) et siis teeb ise JADi, ning enne tegemist vaatasin, et ring on halb ja potte pole ka piisavalt ( Brewe) Sai kirjutada aga ei vastanud, ning hakkasin tegema, kuid wave 60 juures sain surma kuna brewidest ei tulnud välja.

Kell oli ca 21-22:00 vahel õhtul ja kui feilisin siis saatsin kirja, et kui ostab uued potid, ning pangu seekord rohkem, siis teen homme peale tööd ära ( Sai ka ta naabrile öelda, kes rääkis tolle tüübiga facebookis), järgmine päev kui tulin netti, ütlesin et peale tööd teen ära ( Ca 4-5 aeg lõpetan) ning selleks ajaks juba tehti mind scämmeriks, vargaks, petturiks, ning miljon muud asja veel. Siis oli pandud koos sõbra kasutajaga mulle neg tehingud, aga nagu ütles üks moderatoor "Edi Murfi", et kahe kasutaja pealt ei tohi neg tehingut panna, ehk siis tema sõber pani mulle lambist neg tehingu.

 

Kuid ma ütlesin talle ilusti, kui kustutad minu laimu, lased eemaldada neg tehingud, siis teen sul F cape ära või maksan 1.5milj tagasi, enne ei maksa kui pole need tehtud, kuna kui inimene ei suuda oodata millal mina tulen töölt, ning hakkab mind scämmeriks nimetama, siis milleks ?

Maksan tagasi/teen f cape ära, ning kui see kutt ei suvatse enam asju ajada, et ma saaks neg tehingutest lahti siis jääb mul plekk külge ning maine rikutud.

 

Ühesõnaga seal teemas ka pole mingit tagasisidet, kuidas edasi toimida ?

Seda tüüpi absull ei huvita see, ma olen mitu korda öelnud, et lase eemaldada, ning saad raha või f cape teen ära, teda ei huvitagi, ning hetkel ongi null seis.

 

Ehk keegi saab aidata ?

 

Kasutaja kellega probleem on: xxxpoon3rxxx

 

Aitäh ja Ilusat uut aastat!

 

Nordicblood


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Olgu, võtan temaga ühendust, ning loodan, et peale seda ei järgne uut neg tehingut.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.