Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Sony Vegas Pro probleem installimisel.

Küsimus

Täna hommikul tõmbasin endale Sony Vegas Pro 12 30 päevase triali. Avan siis .exe faili ja lööb ette sellise errori:

 

ggggggggg.PNG

Vista Service Pack 2 on see pull. Otsisin googlest, aga ei leidnud midagi tarka. Oskate teie ehk aidata? Ja kui oskate, siis palun seletage lahti inimesele, kes ei ole suur tundja arvutitest. Aitäh.

 

Arvuti on 32bitine.

 

// Lol mis graafika tuli pildile -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

mis windows sul on? proovi adminina käivitada, või siis mine selle programmi properties, sealt compatibility vms ja pane sealt windows 7, kui too ei aita proovi windows xp sp3 vms.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
mis windows sul on? proovi adminina käivitada, või siis mine selle programmi properties, sealt compatibility vms ja pane sealt windows 7, kui too ei aita proovi windows xp sp3 vms.

 

Adminina olengi sees, ei tööta.

Sealt Compatibility listist pole mul windows 7 ega windows xp sp3, on ainult: Windows 95; Windows 98; NT 4.0 (Service Pack 5); Windows 2000. Proovisin läbi, ükski ei tööta.

 

oo[K]i[E];2396143'][spoiler=Spoiler]Tõmbasin' date=' endale piraadist Sony Vegas Pro HD 11 full versiooni ja läks 32 bit Xp peal hästi käima. Soovitaks, kui sul see ikka jamab.

[/quote']

 

Saada PMi download link palun.

 

Nii, tõmbasin CooKiE antud torrenti versiooni alla ja lööb samasuguse errori. On veel mingeid variante?

Muudetud liikme TheSimpson'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Adminina olengi sees, ei tööta.

Sealt Compatibility listist pole mul windows 7 ega windows xp sp3, on ainult: Windows 95; Windows 98; NT 4.0 (Service Pack 5); Windows 2000. Proovisin läbi, ükski ei tööta.

 

Mouse 2 -> "Run as Administrator"? Kaks eri asja peaksid olema. Küll aga mul endal ka SP erroreid tihtipeale (ehk piraat tarkvara pärast nagu aru olen aru saanud).

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mouse 2 -> "Run as Administrator"? Kaks eri asja peaksid olema. Küll aga mul endal ka SP erroreid tihtipeale (ehk piraat tarkvara pärast nagu aru olen aru saanud).

 

 

Mmm.. Ma ei saa aru nüüd

// Sain pihta, aga ei tööta.

Muudetud liikme TheSimpson'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Käseb sul kas laadida peale Windows 7 või siis Vista SP2.

 

SP2 saab siit, lingis ka olemas käsitsi installimise võimalus:

http://windows.microsoft.com/et-ee/windows-vista/learn-how-to-install-windows-vista-service-pack-2-sp2


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.