Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Siin ükspäev nädal aega tagasi jõin ennast delliiriumisse nagu ikka vahel juhtub ja kaotasin ära oma läptopi, lõhkusin ära oma telefoni ja äkasin haiglas. Kokku umbes 600 euri kahjumit, ning sõrmed on siiani tuimad külmumisest.

 

Niisiis otsustasin, et nüüd oleks öelda alkoholile ei ja hakata oma elu üles ehitama. Ja siia postitan asjad mis on vahepeal juhtunud ja mis on plaanis tulevikus.

 

Kuna kaotasin ära oma läptopi millega teenisin raha siis oma rebuildimist alustan sellise masinaga:

 

AMD Athlon 4400+ CPU

Am2+ Mobo

2GB DDR2 RAM

HD 5450 Video

17 tolline CRT 1280x1024

 

Hetkel:

 

Prose: i7-3930k

Emaplaat: Asus P9x79

Mälu: 16gb DDR3 2133Mhz CL10

Toide: Seasonic M12II 520W Modular

SSD: 240Gb Crucial M500

Jahuti: Artic freezer i30

Korpus: Fractal Design Define R4

Video: VTX R9 280X

21.5 tolline LCD 1920x1080

 

 

Ei viitsi kõike muud jura siia panna, lihtsalt tähtsamad parameetrid.

 

Raha teenin hetkel wowi bottimisega ja skriptimisega tribotile.

 

Wowis on mul hetkel 2 kasutajat ja 1 eluaegne honorbuddy litsents. Natuke toodab.

 

Rahaline seis: kehva, võlgu umbes 250 euri erinevatesse kohtadesse.

 

Hetke plaan: Ostan arvutile juurde 2gb rammi et saaks 2 wowi botti tööle, hetkel 1 töötab vaevaliselt. Eelarve 15€.

 

Kuidas saavutan: Müüsin 50k wowi kulda 30$ eest paypali, sealt saadan raha arvele ja tellin ära.

 

Postitan siia kui midagi edasi saab.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

karm cutt oled

edu


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna käisin tööl, segasin segu põranda valamiseks, teenisin 25 euri. Maksin 10 euri võlga ära ja tellisin mälu ära arvutile. Homme peaks kätte saama.

 

Uus eesmärk: ostan 1 honorbuddy eluaegse authi juurde. Raha vaja 20€.

 

Plaan: Homme tööle ja teenin uue 25 mille eest saan oma authi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Elan veel vennaga ema juures. Söögiraha sebime kolme peale. Plaan on võtta omale korter.

Muidu iga paarieurost asja välja ei viitsi tuua, ntx kust suitsuraha sebin vms :)

 

Täna siis käisin ka segu tegemas. 6 tunnine tööpäev ja 25 jälle teenitud. Sain kätte mälud kah, nüüd 4 giga ja saan teise wowi boti tööle panna. Arvutiga järgmine plaan osta mingi socket 775 mobo ja tsipa parem prose, 30 euriga peaks kätte saama ja vana kraami eest peaks 20 saama. 775 mobo kuna saan oma rammi kasutada tolle peal ja seal saab prose upgradeda mingiks 4 tuumaliseks hiljem. Ei ole korraga suuremaid väljaminekuid.

 

Pole veel authi ära ostnud aga peale seda maksan ära 50 euri telefonivõlga, mille jaoks raha saan wowist, hetkel 100k kulda vaja müüa ja 50k tuleb juurde 2 alani mounti müügist, 0.3€/1k on suht miinimum mis saan, 0.48 on maksimum, saab sealt 50 kätte küll ja siis võlakoorem jälle palju väiksem :)

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eile käisin sõbral külas ja tal seal joomine käis ja otsustasin ka ikkagi võtta. Ära sai joodud mitu liitrit viina ja seal oli ka tüüp kes mult oktoobris auto üle lasi, õhtu lõppes sellega et läksime kaklema ja mul silma alt vähe paistes. Ei tea kuidas temaga on. Saadeti suht kähku minema sealt, ei saanud korralikult kakelda :D

 

Autoga oli siis selline lugu et tüüp maksis 500 euri ettemaksu ja tegime lepingu et 600 maksab hiljem ja senimaani autot ümber ei saa kirjutada. Tüüp tegi aga võltsitud allkirjaga ostu-müügi lepingu ja kirjutas ikka ümber ning raha ära ei maksnud. Lepinguga läksin siis politseisse aga seal tehti lihtsalt kriminaalmenetlus allkirja võltsimise kohta, autot tagasi ei saa, suht haige. Öeldi et tahad raha siis mine kohtusse.

 

Igastahes 10ndal peaks tüüp ära maksma ülejäänud 600 kuna vlijandis siin üks haigematest tegelastest võttis ta käsile.

 

Rahadega on lood sellised et 50€ on olemas moneybookersis, ei ole viitsinud veel välja võtta ja panka viia. Täna või homme käin ära siis saab telefoniarve ära maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile käisin sõbral külas ja tal seal joomine käis ja otsustasin ka ikkagi võtta. Ära sai joodud mitu liitrit viina ja seal oli ka tüüp kes mult oktoobris auto üle lasi, õhtu lõppes sellega et läksime kaklema ja mul silma alt vähe paistes. Ei tea kuidas temaga on. Saadeti suht kähku minema sealt, ei saanud korralikult kakelda :D

 

Autoga oli siis selline lugu et tüüp maksis 500 euri ettemaksu ja tegime lepingu et 600 maksab hiljem ja senimaani autot ümber ei saa kirjutada. Tüüp tegi aga võltsitud allkirjaga ostu-müügi lepingu ja kirjutas ikka ümber ning raha ära ei maksnud. Lepinguga läksin siis politseisse aga seal tehti lihtsalt kriminaalmenetlus allkirja võltsimise kohta, autot tagasi ei saa, suht haige. Öeldi et tahad raha siis mine kohtusse.

 

Igastahes 10ndal peaks tüüp ära maksma ülejäänud 600 kuna vlijandis siin üks haigematest tegelastest võttis ta käsile.

 

Rahadega on lood sellised et 50€ on olemas moneybookersis, ei ole viitsinud veel välja võtta ja panka viia. Täna või homme käin ära siis saab telefoniarve ära maksta.

Ega siin Viljandis mõned tegelased on jah... Sõber tunneb paari venda siin, kui abi vaja siis need kohe tulevad annavad peksa/nuga...

Aga edu sulle, Genka!

Muudetud liikme BORAT1337'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pangas käidud ja telefoni arve makstud. Aastavahetusel sai käidud viljandis klubis "Red", pidu oli mahe. Nüüd siis tuleb hakata oma arvutit uuendama. Plaan siis osta uus emaplaat, prose ja ram. Eelarvet ei oskagi teha selle kohta. Vaatan mida kõige parema hinnaga praegu saada on.

 

Kaldun 1155 socketi poole kuna kasutatud asju on saada hulgim ning ddr3 mälu on odavam kui ddr2, ning uuendada on lihtne.

Enne mõtlesin 775 socketi võtta kuna saan kasutada olemasolevaid mälusid, aga mälu on mul ka nii või naa juurde vaja ja ddr2 mälumoodulid on kallid. Parem hüppan ddr3 peale.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega siin Viljandis mõned tegelased on jah... Sõber tunneb paari venda siin, kui abi vaja siis need kohe tulevad annavad peksa/nuga...

Aga edu sulle, Genka!

Kui nad kohe tuleksid ja annaks peksa/nuga oleks nad vangis.. Pole vaja linnalegende levitada. Sellised jutte liigub igas linnas, et hirmkõvad mafiossid lahendavad niisama teiste probleeme..

Aga edu teema autorile:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Käisin täna oma esimesel Anonüümsete Alkohoolikute koosolekul. Muljed on head, juua ei taha. Järgmine esmaspäev lähen jälle.

 

Arvuti kohapealt homme peaks saama 8 gigase rammipulga ära tellida 45 euri eest, ja G620 prose pannakse posti või pandi juba 25 euri eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

21 olen. Ei taha oma elu ära rikkuda enne kui alustada jõuan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kurat, vähemalt ei ole ma pasas üksinda. Ise saan ka 21 selle nädala sees, hetkel on asjad suht rasked ja siht kuhu jõuda puudub.

 

 

Mina võtan asja niimoodi:

 

Mul on ema kes minust hoolib, 2 nooremat venda kellele tahaks eeskujuks olla ning armastav tüdruksõber.

Ma ei tahaks seda kaotada alkoholi pärast.

 

Mu isa jäi teadmata kadunuks üle 15 aasta tagasi, tal olid jamad ning kui ta poleks kadunud, istuks ta arvatavasti kinni.

Ka selles mängib olulist rolli alkohol.

 

Nüüd neid asju vaatama hakata, siis olen aru saanud, et ma ei suuda juua nii, et ma võtan aint natukene, vaja kohe blackouti juua ennast ja see on üks alkoholisõltuvuse tunnusmärkidest. Parem on üldse mitte õnnega mängida ja kaotada see oma elust lõplikult.

 

Üks viisidest kuidas ma kavatsen selle saavutada on eesmärkide seadmine. Sean eesmärgi päevaks, nädalaks, kuuks, aastaks ja teen kõik mis võimalik, et neid täita. Kui ma ei oska teatud päevaks eesmärki panna siis vähemalt üks on see: Täna ma ei joo.

 

Ma ei arva, et ma olen parem kui teised ja tean, et ka mul võib juhtuda see, et ma ikka langen alkoholi küüsi, sellepärast otsingi toetust oma perekonnalt ja ka AA rühmast. Selle teema tegin ka sellepärast, et võib olla keegi leiab inspiratsiooni võtta samasugune tee ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alkoholi probleemid on kas liigsetest muredest või lihtsalt sõltuvus? Mõlemale suunatud siis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Alkoholi probleemid on kas liigsetest muredest või lihtsalt sõltuvus? Mõlemale suunatud siis.

 

Minu puhul sõltuvus, elu on suht muretu.

Pole füüsiline sõltuvus, ehk ei vaja seda, vaid vaimne, isu on.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Päeval käisin tööl, panime karkassi kipsi jaoks. 25 jälle teenitud.

 

Õhtul sain kaks pakki, 8Gb DDR3 mälu ja prose. Prose saadeti kahjuks Pentium G620 asemel E5700 mis on socket 775 prose ja ei sobi mulle. Kui müüjale rääkisin oma murest lubati prose tasuta omale jätta :D

 

Nii et kui kellegil S1155 emaplaati ja proset pakkuda siis PM. Ikka vaja neid.

 

Hommikul oli üks wowi bottidest 72h banni ka saanud.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päeval käisin tööl, panime karkassi kipsi jaoks. 25 jälle teenitud.

 

Õhtul sain kaks pakki, 8Gb DDR3 mälu ja prose. Prose saadeti kahjuks Pentium G620 asemel E5700 mis on socket 775 prose ja ei sobi mulle. Kui müüjale rääkisin oma murest lubati prose tasuta omale jätta :D

 

Nii et kui kellegil S1155 emaplaati ja proset pakkuda siis PM. Ikka vaja neid.

 

Hommikul oli üks wowi bottidest 72h banni ka saanud.

Lihtsalt niisama huvi pärast küsin, kui said prosa omale jätta, siis nad saadavad sulle uue ka peale veel või toda sa ei saagi?:D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Lihtsalt niisama huvi pärast küsin, kui said prosa omale jätta, siis nad saadavad sulle uue ka peale veel või toda sa ei saagi?:D

 

Ei saada. Ütles, et talle müüdi ka vale nime all vms...

 

Edit: Sain ära tellida Z68S-G43 Emaplaadi 35 euri eest. Nüüd ainult protsessor puudu :)

 

Wowi kulla sain ka hea hinnaga maha müüdud, ning see nädal 3 päeva tööl käidud. Ise olen endaga rahul ja nädalavahetusel võtan natuke vabaks ennast, kuid mitte alkoholiga.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nädalavahetus läbi.

 

Täna juhtus meie peres selline kurb sündmus, et pidime magama panema oma 14 aastat sõbraks olnud koera "Pätu".

Oli haige, ja liiga vana. Tuli ta piinad lõpetada.

 

Parematest sündmustest niipalju, et sain kätte oma emaplaadi. Nüüd prose puudu veel.

 

Tellin ära pentium G550 30 euro eest. Hiljem tahaks i5-2500k või i7-2600k, oleneb sellest kas kolin s2011 peale üle enne kui 2600k ostmiseks läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju koerast :(, muidu olen seda blogi algusest peale jälginud, edu edaspidiseks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.